reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Pozwolę sobie zacytować swojego wczorajszego posta.
Cześć ja mam dzisiaj leniwy dzień, nic mi się nie chce i marzę o nutelli. Jutro chyba bede musiała z młoda do lekarza jechać bo wysypka jej się nasiliła i już jest na całych girkach i trochę na brzuszku. Biedactwo.
.

No więc dzisiaj mój mąż przyniósł mi słoik nutelli. Ciekawe skąd wiedział? W każdym razie postanowił spełniać moje marzenia. No więc chciałam dzisiaj nadmienić, że marzy mi się zmywarka do naczyń ;) o niczym innym nie śnię od kilku lat :-).
Wniosek z tego taki, że nie mogę narzekać na własnego faceta przynajmniej na tym forum ;). Bądźcie ostrożne ...
 
reklama
Pozwolę sobie zacytować swojego wczorajszego posta.


No więc dzisiaj mój mąż przyniósł mi słoik nutelli. Ciekawe skąd wiedział? W każdym razie postanowił spełniać moje marzenia. No więc chciałam dzisiaj nadmienić, że marzy mi się zmywarka do naczyń ;) o niczym innym nie śnię od kilku lat :-).
Wniosek z tego taki, że nie mogę narzekać na własnego faceta przynajmniej na tym forum ;). Bądźcie ostrożne ...

haha cwaniaczek:-D ja chyba tez urządzę sobie koncert życzeń i zapomnę zamknąć strone na komputerze :-D
 
Dziendobry! Alez Wy sie od rana rozpisujecie... trudno nadazyc z czytaniem o odpisywaniu kazdemu to juz nawet nie wspomne:D

Jagmar, hehe dobry ten Twoj slubny:-) Mojemu to by sie na bank nie chcialo podczytywac babskiego gadania:) A swoja droga, to ja nie powinnam nawet czytac o czyms slodkim, bo mi slinka cieknie, a sobie pozwolic nie moge;/
Karolina, no to najlepsze zyczenia dla chlopakow!
Asionek, zobzczysz ze jeszcze zatesknisz za rodzinka, to nie narzekaj publicznie!;-)

Ide zaraz sobie zupke wstawic, bo musze sie regularnie karmic, wiec cos pozywnego na lunch by sie przydalo:)
 
Witam wszystkie mamusie
biggrin.gif

Nie bylo mnie tutaj 3 dni i teraz probuje wszystko nadrobic...troszke sie tego uzbieralo ale ja sie tam ciesze bo lubie Was czytac
wink2.gif


Kazda z nas na cos sie skarzy...ja tez dostalam takich bolow brzucha wczoraj ze jak zadzwonilam do poloznej to kazala mi dzwonic po taxi i szybko do szpitala pojechac...Pobrali mi krew, mocz i podlaczyli moj brzuszek do komputera na prawie godzinke zeby sprawdzic czy z corcia wczystko w porzadku...a potem jeszcze sprawdzili czy miednica zamknieta i czy mi sie porod czasami nie zaczyna (to by dopiero bylo!!!
shocked.gif
). Na szczescie z moja mala wszystko ok i mnie wypuscili do domku i kazali duzo wypoczywac i lezec
yes2.gif

No ale troszke sie wystraszylam...

Zdecydowalam ze corcia jest teraz dla mnie najwazniejsza i ze chce wziasc dziekanke na studiach i po roku przerwy kontynuowac...Nie rozmawialam o tym jeszcze z mezem, dzisiaj mam taki zamiar jak tylko wroci z pracy. Bardzo sie denerwuje...bo jak moze pamietacie moj maz jest dosyc porywczy i wiem ze bedzie na mnie wsciekly jak mu powiem o swoich planach. On nie chce nawet o tym slyszec..uwaza ze powinnam ten ostatni rok dokonczyc teraz i ze jego mama mi pomoze...Pod jego naciskiem przystalam wczesniej na jego PLAN ale ostatnio zrozumialam ze mnie to bardzo unieszczesliwi
unhappy.gif
Ja juz nie wiem jak mam z moim mezem rozmawiac zeby mnie zrozumial...zeby zrozumial ze ja musze i chce byc przy dziecku
unhappy.gif
Trzymajcie za mnie kciuki...
 
kasia - nie rezygnujcie obydwoje a jak Twojemu coś się stanie to utrzymasz się sama z dzieckiem :confused: ja wiem, że każdemu wydaje się, że jest nieśmiertelny...

u mnie też jest grupówka z PZU z pracy ale są 3 różne pakiety i każdy z nich obejmuje coś innego :tak: w najtańszym np. nie dostaniesz kasy za urodzenie dziecka :tak:
 
Dziewczyny nie straszcie cisza na forum - bo ja dopiero za 4 tygodnie prace koncze i wtedy bede miec duuuuzo czasu :)
Juz sie zastanawiam co bede robic - ja nie mialam tyle wolnego od... 7 lat ;) chyba pozycze od szwagierki DVD z Gotowymi na wszystko (Desperate Housewives) od 1 serii bede ogladac :)

Fajnie z tym ubezpieczeniem kasiadz :)
:zawstydzona/y: a ja wlasnie pomyslalam - patrzac na kota, ze jedyna szansa u nas na jakas kase to z jego ubezpieczenia :-D tysiac funciakow jets warty - ale martwy :zawstydzona/y: ;-) nie zebym cos planowala :-D
 
Pozwolę sobie zacytować swojego wczorajszego posta.


No więc dzisiaj mój mąż przyniósł mi słoik nutelli. Ciekawe skąd wiedział? W każdym razie postanowił spełniać moje marzenia. No więc chciałam dzisiaj nadmienić, że marzy mi się zmywarka do naczyń ;) o niczym innym nie śnię od kilku lat :-).
Wniosek z tego taki, że nie mogę narzekać na własnego faceta przynajmniej na tym forum ;). Bądźcie ostrożne ...
Hahahah powiedzialam mojemu, jaki twoj jest spryciarz. Odpowiedzial mi ze ja mam nutelle (nie zajarzyl o czym mu opowiadam) :-D Wiec jak mu wszystko wyjasnilam jak krowie na polu, to stwierdzil ze to nie fair, bo on po polsku nic nie rozumie, i nie moze poczytac :-)
 
Dziewczyny nie straszcie cisza na forum - bo ja dopiero za 4 tygodnie prace koncze i wtedy bede miec duuuuzo czasu :)
Juz sie zastanawiam co bede robic - ja nie mialam tyle wolnego od... 7 lat ;) chyba pozycze od szwagierki DVD z Gotowymi na wszystko (Desperate Housewives) od 1 serii bede ogladac :)

Fajnie z tym ubezpieczeniem kasiadz :)
:zawstydzona/y: a ja wlasnie pomyslalam - patrzac na kota, ze jedyna szansa u nas na jakas kase to z jego ubezpieczenia :-D tysiac funciakow jets warty - ale martwy :zawstydzona/y: ;-) nie zebym cos planowala :-D

to wy kota macie ubezpieczonego?:szok:tak można?:baffled:
 
reklama
Dziewczyny nie straszcie cisza na forum - bo ja dopiero za 4 tygodnie prace koncze i wtedy bede miec duuuuzo czasu :)
Juz sie zastanawiam co bede robic - ja nie mialam tyle wolnego od... 7 lat ;) chyba pozycze od szwagierki DVD z Gotowymi na wszystko (Desperate Housewives) od 1 serii bede ogladac :)

Fajnie z tym ubezpieczeniem kasiadz :)
:zawstydzona/y: a ja wlasnie pomyslalam - patrzac na kota, ze jedyna szansa u nas na jakas kase to z jego ubezpieczenia :-D tysiac funciakow jets warty - ale martwy :zawstydzona/y: ;-) nie zebym cos planowala :-D

:-D:-D:-D

kasiadz tu się zwierzaki ubezpiecza :tak:
 
Do góry