reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Młoda mama- Ja miałam 2-sukienki... beżowe..jedną kupiłam na tydzień przed cywilem i powiem ci że gniotła mnie w dniu ślubu..;) sukienka rewelka tyle że ja raczej wybrałabym jasne kolory w końcu to ślub:)

Eeee tego Twojego brzucha prawie nie widac, ja to juz taka krowa wielka jestem, ze szok. Ostatnio przez to mialam maly problem w toalecie w centruim handlowym;P Bylo tak ciasno, ze zeby zamknac drzwi do kabiny musialam niezle sie powyginac hahaahahha ;]

Problem w tym, ze maja tylko ciemne kolory ;( a bardzo mi sie podoba ta sukienka.
 
Młoda mama;) bo zakrywałam ręką;) poza
tym to zdjęcie z 23tc;) jutro już 28:p
Co do sukienki to rozumiem...wiec jak ci sie tylko podoba to nic nie sti na przeszkodzie abyś ją miała;) heh tyle żeby potem nieokazała się zamała;)
63cacac2001099374e1c2496

7a50eb70001f41674e25469c

b67fd5650014775d4e1c2498


To jest z 26tc:p z przed 2-ch tyg. wiec coś tam brzusia jest...;>

Młoda mama- a ta gimnastyka długo trwała hahah:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
atram - najwazniejsze ze wszystko dobrze! ale wspolczuje bolu....
Werka jak cie tak krocze boli, to moze masz to co ja? Poczytaj tutaj czy ci objawy pasuja:
Pelvic girdle pain (PGP)
ja sie stosuje do wskazowek i pomaga troche, w nocy jest najgorzej...

Cytryna
Kurcze jak bys mi spadla z nieba. Przeczytalam i faktycznie bol sie nasila szczegolnie jak pobiegam po schodach, albo od szybkiego chodzenia.
W nocy jest najgorzej.Bol jest w udach i ciagnacy sie do wewnatrz ud...
Czytalam wskazowki. Faktycznie jak miedzy nogi sobie naciagne troche koldry to czuje ulge, ale przewracanie sie na inny bok, albowstawanie z lozka to mordenga ze nie raz z lzami w oczach to robie...
Tu pisze zeby podczas przewracania trzymac razem nogi, nie chodzic po schodach, ale wiekszosc angielskich domow ma schody matko boska!!!

Zaczelo sie tak od soboty jak lazilam po sklepach pare godzin ze myslalam ze nogi w dupensje mi wejda!!

A jest jakas gimnastyka, leki czy cos?
Wyczytalam ze basen pomaga, ale jak ja mam ciagle te infekcje to nie wiem czy mi to nie zaszkodzi!!
 
Witam się poniedziałkowo!!!
Słoneczko przeklęte od rana,ale upały trochę mniejsze tzn.jakieś 10C poszło w dół.Ja jutro pędzę z samego rańca na EKG,już walenia serducha nie wytrzymuję wczoraj moje tętno było 120-116 uderzeń/min.Za tydzień wizyta.

Co do Waszych podejrzeń mam identyczne(sorrki)wczoraj juz chciałam to napisać,ale sytwierdziłam,że może odbierzecie mnie zle,ale widzę,że już wyczulone jesteśmy BARDZOOO.
 
Co do sukienki to rozumiem...wiec jak ci sie tylko podoba to nic nie sti na przeszkodzie abyś ją miała;) heh tyle żeby potem nieokazała się zamała;)

Najwieksza jest XL jak bedzie za mala to chyba sie zaplacze, ze juz sie nie mieszcze w tak duze rozmiary.

Znowu mnie brzuch zaczyna bolec, myslalam, ze moze sie przespie chwilke, ale jakis ku**s musial zadzwonic i obudzil Emila, teraz to sobie moge pomarzyc, ze sie poloze. Mlody biega, krzyczy, skacze i oczywiscie mamusie chce do tej wspanialej zabawy zaprosic ;)
 
Mój albo tył wypina, albo mnie nie powiem gdzie boksuje :D W zależności od nastroju :-)

A co do nastrojów. Ja powoli zaczynam panikować i zbierają sie nade mną czarne chmurki. Może ze względu że pierwsze dziecko, może ze względu na młody wiek,może huśtawka hormonalna. Ale jak to powiedziała mama : "Weszło? To choćbyś sie miała zesrać - wyjść musi" :-)

Dobre :-D:-D

Atram ale jakby nie było to cię zbadali i wiesz na czym stoisz. Ja u gp byłam tylko raz :-) pierwszy i ostatni, od tamtej pory radze sobie sama :-) Moja znajoma po cesarce miała jakieś dziwn bóle w podbrzuszu i bała się że to przepuklina, chciała jakieś skierowanie na badania, osłuchał ją opukał, dał paracetamol i powiedział że to pewnie ciąża kolejna :-D:-D:-D kobite aż przytkało z takiej diagnozy, się uśmiała

Mi od dawna się przeciąga. Kopki też są, ale od 2 dni jakieś spokojniejsze jest...i się martwie czemu, bo wcześniej tak się wypinało że mnie bolało.
 
Werka no na basen uwarzaj,przy infekcji.Spróbuj na łóżku przyjąć pozycję"na pieska" i pomalutku robic koci grzbiet kręcąc przy tym spokojnie bieodrami w prawo i lewo.Mnie to odpręża wszystkie dolne mięśnie.
 
reklama
Werka- Basen to chyba na własne ryzyko... nie wiadomo czy czegoś nowego nie złapiesz... może ból minie ale czy potrzebna ci kolejna infekcja?

Młoda_mama- no niestety tak to już jest z dziećmi. Bidulko...
Co do sukienki to mam nadzieję że jak już dokonasz wyboru to się pochwalisz;)
 
Do góry