reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

dokladnie...
Atram81 z tymi bolami co piszesz tez mialam jazdy ale przeszlo:-) odpoczywaj
elifit ok to napisze:tak:

ejjj Wasze dzieciaczki tez malo kopia a glownie sie teraz wypychaja?? fajne to:-)

Mój albo tył wypina, albo mnie nie powiem gdzie boksuje :D W zależności od nastroju :-)

A co do nastrojów. Ja powoli zaczynam panikować i zbierają sie nade mną czarne chmurki. Może ze względu że pierwsze dziecko, może ze względu na młody wiek,może huśtawka hormonalna. Ale jak to powiedziała mama : "Weszło? To choćbyś sie miała zesrać - wyjść musi" :-)
 
reklama
Magda_Mr- Hehe no Gdów może daleko ale ode mnie bliżej..do myślenic przez gdów dlatego tak napisałam;)
No sporo nas dzieli km;)
Młoda_mama2011- Doskonale cię rozumiem:) hehe czyli zjawiłyśmy się tutaj w podobnych okolicznościach..;) Ja również życzę zdrowego bobaska;)
O a jak przygotowania do ślubu? ja byłam wyluzowana do dnia ślubu w dniu ślubu.. obudziłam się z płaczem;) bez powodu cala się telepałam... i płakałam w aucie...już w make up..:) teraz jestem szczęśliwą mężatką:> ale długo musiałam czekać na tego mojego męża;> i się doczekałam;**

My bedziemy brac cywilny narazie. Ja tez raczej jestem wyluzowana, wydaje mi sie, ze jesczze jest mnostwo czasu. Ostatnio zaczelam myslec o sukience, bo upatrzymal sobie na necie i musi mi ja mama przywiezc w sierpniu, bo potem nastepny transport z polski dopiero kilka dni przed slubem a wtedy to juz troche za pozno, bo jak sie okaze, ze cos nie tak jest z ta sukienka to musze miec czas zeby kupic nastepna ;P
To zdjecie tej sukienki, co o niej myslisz?? Nie jestem przekonana czy to dobry wybor.
1730726808.jpg
To ta sama tylko inny kolor i z bliska
elpasa_foto_viviana_01.jpg
 
Ostatnia edycja:
elifit, może wyraziłam się niezbyt precyzyjnie...
To taka mała ironia...
Może nie piszę zbyt często, ale za to regularnie Was czytam i doskonale wiem, że przejmujecie się każdym bólem, czy innym paskudztwem, które spotyka mamy.
Wiem o trollu, który tutaj buszował i rozumiem tą podejrzliwość:-)

jagmar, ostroznie; u mnie arbuzy, sliwki i jagody to jedyne owoce, które mogę jeść, na resztę mam uczulenie :( Zresztą uczulenie mam na większośc produktów. Jak się nie będę pilnowała, to istnieje realne zagrożenie wstrząsem anafilaktycznym:(
 
Ostatnia edycja:
Młoda mama- Ja miałam 2-sukienki... beżowe..jedną kupiłam na tydzień przed cywilem i powiem ci że gniotła mnie w dniu ślubu..;) sukienka rewelka tyle że ja raczej wybrałabym jasne kolory w końcu to ślub:)
 
reklama
266f5ce600194e874e0ce7e4


Młoda_mama..to ja miesiąc temu..I może dobrze nie widac ale tą sukienkę co mam na zdjęciu może pochodzilam 2-godziny i musialam przebrać..bo mnie gniotła...:)

Kurcze ale fajnie..:) masz ja bym chciała powtórkę z tego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry