reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Wzięłam się za pranie i prasowanie ciuszków. Nie niałam zamaiaru tak wcześnie, ale nie wiem czy w sierpniu zdarzy się tutaj jeszcze taka fajna pogoda, a nie chciałabym suszyć w suszarce.
werka no lekarz ci prbiotyków nie przepisze zwłaszcza tutaj, nawet pewnie nie wiedzą co to. Ja kupuję lacibios femina zapobiegawczo bo tak naprawdę to nie wiem czy nie mam żadnej infekcji skoro nikt mnie tu nie badał do tej pory. Dałabym ci link do apteki internetowej w której kupuję leki ale akurat tego teraz w magazynie nie mają.
 
reklama
sivi - ja też pozwoziłam sobie graty ze strychu a tu pada deszcz i na razie się za to nie zabieram bo chciałam aby poschły ubrania na słoneczku :tak:
 
DZiewczynki,co do tych probiotyków-jesli nie macie akurat pod ręką,to można wziąć zwykły jogurt naturalny i nałozyć sobie w okolice intymne,zabezpieczając podpaską przed wyciekaniem.Brzmi okropnie-wiem,ale gwarantuje,że pomaga.
 
Ivi1-Imienia nie chce na razie zdradzać mam 20l. jestem z okolic..Krk. Od miesiąca jestem mężatką.. z mężem jesteśmy już ponad 6 lat. Ciąża planowana.I długo oczekiwana

Dlaczego tak późno? sama nie wiem? spontan tak wyszło..powiedzmy że na co dzień brakuje mi towarzystwa.. mąż w pracy ja sama w domu.. nowe otoczenie..gdyż ostatnio zmieniłam miejsce zamieszkania mało osób tu znam poza tym mam leżeć.. wiec postanowiłam zarejestrować się na forum. Mieszkam na 2końcu mojej miejscowości, niby wszędzie blisko... ale i tak czuje się nie swojo.
Witaj Didi, i troche mi glupio ze cie tak od razu na straty spisalam, ale mialysmy tu przygody z pewna kolezanka szklanka ktora nie wiadomo czemu strasznie sie do nas przykleila i pisala niestworzone historie kij wie po co..:confused: Wiec kazda nowa osobe troszke podejrzliwie lustruje :sorry2: W kazdym razie juz cie nie morduje, nie gniewaj sie, mam nadzieje ze sie u nas zadomowisz :happy2:
 
Wera- ojj Bidulko współczuje ale musisz być twardą babką;)
Sama wiesz że to wszystko to dla twojego Aniołka:D

IVi1-No cóż początki zazwyczaj bywają trudne;D mam nadzieję że będzie tak jak piszesz:> i się tu zaklimatyzuje :D

Tym czasem jem pyszny obiadek...pierożki z truskawkami..;P pychoootaaa:)
ktoś chętny..wyślę DHL-em;)
 
dziewczyny zróbcie coś żebym miała siłe iść na zajęcia sr
nie chce mi się myśleć że wrócę dopiero przed 21
ale sił trochę dodaje mi myśl że jutro jadę na 4d - oby mała pokazała buziolka i swoje krocze tak dla pewności:tak:
 
hej kobitki

ja w parszyswym nastroju....

Od dawna "wisiał" nade mną pobyt w szpitalu na kardiologii mojego domisia...i dziś ten termin nadszedł...ma tam byc kilka dni na pełnej diagnostyce jego wady i ewentualnie zapadnie decyzja o operacji...

Niestety przez ciąże nie moge tam być...mąż na wyjeździe...moja mama została...

Mnie serducho krwawi...źle mi bo matka powinna być z dzieckiem....mama moja już zmęczona po 1 dniu...on marudzi i nudzi się...a badania nie wiadomo jak długo potrwają...poza tym na niektóre jak np cewnikowanie serca ja musze podpisać zgodę a dzis nie chcieli na wszelka ewentualnośc dać mo dokumentów do podpisu bo nie są pewni czy bedą cewnikować ...***** ich obchodzi że ja mam 200km w jedna strone i w ciąży jestem :wściekła/y:...może się okazac że za 2 dni będę jechać do Krakowa


siedze sama w domu i ryczę....
 
reklama
Do góry