reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć dziewczyny,

kur.. codziennie mnie coś boli :wściekła/y::wściekła/y: dziś obudziłam się z potwornym bólem gardła, herbata pomogła a gardło ale ucho mnie boli :((( no i chodzę z watą i mam nadzieję że wyleczę przed wtorkiem bo nie chcę na urlopie chora być :(

przeczytałam o tym trzepotaniu i teraz będę się stresować, mój jest raz spokojny np dziś, a raz tak szaleje że szok.. ja myślałam że to normalne :baffled:

ja tam sie nie wstydze próbować w sklepie towar, jak łóżko sie kupuje to trzeba sprawdzić materac, dla nas jest to ważne bo oboje z małżem miewamy problemy z kręgosłupem.
 
reklama
witam się i ja
dzisiaj trochę późno
byliśmy na zaplanowanych zakupach od rana i dopiero chwilę temu wróciliśmy. Kupiłam sobie sukienkę na wesele i jestem mega szczęśliwa, jeszcze buty by przydało się kupić:)
 
Witam,chciałabym się przyłączyć wiem że to trochę późno..:) mam 20lat..moja 1-wsza ciąża. Termin mam na 18 października-córeczka Aurelka:). Obecnie ciąża zagrożona..wg.lekarza dziecko znajduje się tak jakby w kanale rodnym..wiec leże... i łykam tabsy;/ we wtorek kolejne USG
 
Ostatnia edycja:
Didi20 Witamy wsrod nas:-)

Ja tez jestem mloda oczekujaca mamusia (21 lat) i to tez moja pierwsza ciaza:tak: Ja rozwniez oczekuje dziewczynki a termin mam na 16 pazdziernika:-)

Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z Twoja coreczka...trzymam kciuki za wtorkowe USG ;-)

Glowa do gory...Bedzie dobrze!!!:tak:


Elifit zycze szybkiego powrotu do zdrowia;-)
Kasiadz pochwal sie sukienka i wklej zdjecia :-) Wiem ze to za wczasu ale juz zycze udanej zabawy na weselu:-D
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję że będzie dobrze.. mój mężuś mówi że mam brzuch strasznie nisko;/

Bożena21
- a jak córeczka będzie miała na imię;D
 
Jeszcze nie zdecydowalam jak nazwe swoja coreczke...Mam kilka pomyslow ale na razie sie jeszcze z nimi nie zdradzam:-)

Ja juz umykam i zycze wszsytkim mamusiom i naszym maluszkom spokojnej nocy ;-)
 
Witam się z rana:happy2:
Trzymajcie kciuki, niebawem idę na wizytę do innego doktorka :-D
Wrócę to zdam relację jeśli mój mnie od razu nie zagna do łóżka;-):-D
 
reklama
Witam poniedziałkowo :-D

Lubię takie dni spokój w domu, mąż w pracy, Milena w przedszkolu muszę się nacieszyć spokojem bo w październiku to już będzie inna bajka ;-)

malutka - ściskam kciuki za wizytę będzie OK :tak:
 
Do góry