reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Cześć
młoda mnie o 8 z łóżka zwlekła a chciałam sobie dłużej pospać ;(.
Wczoraj byliśmy pół dnia w zoo i my starzy mieliśmy frajdę a mała w pompce miała wszystkie parzystokopytne i nie tylko. Nachodziłam się tak, że ,mnie nogi bolą i plecy od razu też. Obudziłam się półżywa a dzieć śmiga jak nigdy i energia ją rozpiera.
Dzisiaj nuda, nic nie mam zaplanowane z wyjątkiem obiadu hehehe.

Malutka powodzenia 3mam kciuki
 
Cześć Kobietki :)

Witam sie i ja w ten bury poniedziałkowy poranek. U Was tez tak paskudnie? Miałam tak głupie sny, ze obudziłam się przed czwartą i aż bałam sie znów zasnąć. Więc od tej pory już jestem na nogach.

Malutka trzymamy mocno kciuki !!!
 
Cześć dziewczyny,

kur.. codziennie mnie coś boli :wściekła/y::wściekła/y: dziś obudziłam się z potwornym bólem gardła, herbata pomogła a gardło ale ucho mnie boli :((( no i chodzę z watą i mam nadzieję że wyleczę przed wtorkiem bo nie chcę na urlopie chora być :(

przeczytałam o tym trzepotaniu i teraz będę się stresować, mój jest raz spokojny np dziś, a raz tak szaleje że szok.. ja myślałam że to normalne :baffled:

ja tam sie nie wstydze próbować w sklepie towar, jak łóżko sie kupuje to trzeba sprawdzić materac, dla nas jest to ważne bo oboje z małżem miewamy problemy z kręgosłupem.

Zdrówka :tak:

Witam,chciałabym się przyłączyć wiem że to trochę późno..:) mam 20lat..moja 1-wsza ciąża. Termin mam na 18 października-córeczka Aurelka:). Obecnie ciąża zagrożona..wg.lekarza dziecko znajduje się tak jakby w kanale rodnym..wiec leże... i łykam tabsy;/ we wtorek kolejne USG

Witaj :-)

Didi20 strasznie nisko brzuch? Co ma niskosc brzucha do zagrozonej ciazy?:szok:

Czasami i nic , ale przecież świadczy to w jakims stopniu o położeniu dziecka. Przed porodem przeciez brzuch sie obniza.

Witam się z rana:happy2:
Trzymajcie kciuki, niebawem idę na wizytę do innego doktorka :-D
Wrócę to zdam relację jeśli mój mnie od razu nie zagna do łóżka;-):-D

Powodzenia :tak:
 
Dziendobry kochane, zajrzyjcie do grupy jak tylko bedziecie mialy sekundke, cos naskrobalam i chcialam sie was zapytac co o tym myslicie .
Ja po kolejnym weekendzie nad morzem, niestety chmurzyska i tutaj dotarly, wiec tylko pospacerowalam po plazy i wrocilam do domku :-(
Malutka trzymam kciukasy &&&&&&&&& musi byc dobrze :tak:
 
Ivi ja co prawda do grupy nie należę ale chyba domyślam się jakie masz wątpliwości.

Mała dostała jakiejś wysypki i kurde teraz nie wiem od czego. arbuz, morelka, jagoda czy płyn do płukania??? ehhh muszę w necie poszperać. Bo ta wysypla od brzuszka do stóp, w szczególności pod kolankami z pominięciem członków górnych.
 
Ivi ja co prawda do grupy nie należę ale chyba domyślam się jakie masz wątpliwości.

Mała dostała jakiejś wysypki i kurde teraz nie wiem od czego. arbuz, morelka, jagoda czy płyn do płukania??? ehhh muszę w necie poszperać. Bo ta wysypla od brzuszka do stóp, w szczególności pod kolankami z pominięciem członków górnych.

Ja mam pytanko :) CO należy zrobić, jakie warunki spełnić by do grupy dołączyć :)?
 
reklama
Czesc dziewczyny, duzo sie u Was dzialo przez te kilka dni ;)
Postaram sie dzisiaj nadgonic wszytsko co mi umknelo.
Z tego co zdazylam przeczytac to starsze dzieciaczki daja Wam popalic, hehe dobrze wiem co czujecie moj przechodzi wlasnie bunt 2 latka i jest nieznosny. Wogole sie nie slucha, ma gdzies co do niego mowie. Najgorsze jest to, ze on jeszcze nie mowi i nie mozemy sie dogadac, bo on tylko NIE i NIE!! Jak juz nie wytrzymam i nakrzycze to on w placz i sie wtula we mnie i co tu zrobic, wiadomo, ze zmiekne i go tez przytule, a powinien dostac kare za to, ze jest niegrzeczny.
Jak sie czujecie? Ja jakas zmeczona jestem, wszytsko mnie drazni i ciagle cos mnie boli. Dzis mialam okropne bole brzucha takie ciagnace od kregoslupa i jeszcze biegunke, nazarlam sie prochow i na szczescie teraz troche przeszlo, ale az myslalam, ze sie porycze, tak bolalo ;/

Dobra, zasiadam do czytania ;) Trzymajcie sie mamuski, milego dnia.
 
Do góry