reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

jeszcze tylko 2 cykle i bedziemy działac :D teraz to juz musi być dobrze, :) NO ale nie bede sie napalać tak bo nie wiadomo co mi w badaniach powychodzi !!!!Wszystko jest niestety możliwe !!!!!!!
U mnie na razie nie pada ale słonca nie ma ,wczoraj był taki piękny dzień a dziś znów szaro:((((((( Jutro to ja chce na targ iść wiec oby tylko nie padało !!!!!!!
 
reklama
Witam Was wszystkie mamusie pażdziernikowe:) Mam nadzieję,że mnie zaakceptujecie jestem tu nowa. Mam na imię Anka jestem szczęśliwą mamusią już 10 miesięcznego Adrianka a w pażdzierniku po raz drugi zostanę mamą. Mam nadzieję że mogę dołączyc się do forum.
 
Ilonka26 dziekuje za informacje!!:-)
Dominika1993 mam to samo i tak samo wiec luuuzik :tak:
Ilona24 zaciskam mocno kciuki w takim razie:-)
malutka2326 to zaciskam zeby bylo dobrze :tak: moze sie dzidzius obrocil, rozmyslil;-)
Anusiad88 witamy :tak:

Dzien dobry :tak:
Skurcze znowu mnie nawiedzaja... A tymczasem czekam na kuriera z dywanem do kacika Dzidziaka:-)
 
jeszcze tylko 2 cykle i bedziemy działac :D teraz to juz musi być dobrze, :) NO ale nie bede sie napalać tak bo nie wiadomo co mi w badaniach powychodzi !!!!Wszystko jest niestety możliwe !!!!!!!
U mnie na razie nie pada ale słonca nie ma ,wczoraj był taki piękny dzień a dziś znów szaro:((((((( Jutro to ja chce na targ iść wiec oby tylko nie padało !!!!!!!
Będzie dobrze, zobaczysz no i trzymam &&&&&&&&& ;-)
A miałaś kiedyś robione badania tarczycowe?


Magda_Mr no mam taką nadzieję ,że mały się wystraszył i będzie ok :-D

Ah! No i witam nowe mamusie :happy2: Czy mi się zdaje czy już mamy przewagę chłopców?
A no i u mnie na 100% chłopak, potwierdził mi we wtorek jak o to zapytałam, powiedział "no nic mu nie odpadło" :-D
 
Ostatnia edycja:
U nas też szaro i ogólnie jakos do dupy z tą pogodą. Ja też chyba na jutro przełożę latanie po targu, bo dziś jakoś pogoda nie nastraja mnie do ganiania po straganach.

Malutka dokładnie wiem co masz na myśli z tym zaoraniem. Mnie mojego M tez jest szkoda. Zasuwa całe dnie, a noca ledwo zipie.....:blink:
 
elift -no to widze że z tymi bólami nie jestem sama ale czasem są aż nie do zniesienia:(
anusiad- hej ja tez jestem tu nowa a dziewczyny bardzo ciepło mnie przyjęły także Ciebie też na pewno przyjmą cieplutko
ilona- powodzonka
malutka oj to niech sobie jutro odpocznie bo ci gdzieś padnie

dziewczynki ile przez cały dzień mój maluszek powinnien razy kopnac?? bo on strasznie mało się rusza jeszcze jak pomyśle że na kolejnej wizycie u lekarza(22-07) może mi powiedzieć że ta nereczka się jescze bardziej powiekszyła to ja umre ze strachu o niego:( zreszta juz sie tak martwie:(
 
Witam nową mamusie :)

CO do obrzęków. Nie mam takich typowych bloków zamiast nóg. Ale czytałam kiedyś o jakiś obrzekach ukrytych. Że nie są tak widoczne ja zwykłe bo woda rozmieszcza się równomiernie pod tkanką. I można je rozpoznać uciskając miejsce w połowie kości piszczelowej. Jesli po 5 seundach zagłębienie po palcu pozostanie, oznacza to występowanie obrzęku. I właśnie tak zrobiłam, wydaje mi sie że pozostało i to głębokie. A może tylko mi sie właśnie "wydaje" bo sie za dużo naczytałam ;]

Malutka gratuluje "pewnego" mężczyzny :)!
 
Dzięki dziewczyny,
Malutka nie mialam właśnie takich robionych wiec teraz na pewno zrobię, jak nie da mi skierowania to sama zrobię!!!!!!!!! no ale skoro juz 2 poronienia były to moze nie bedzie taką jędzą mi da cholercia na połowe chociaz tych badan najważniejszych !!!!!
 
reklama
elift -no to widze że z tymi bólami nie jestem sama ale czasem są aż nie do zniesienia:(
anusiad- hej ja tez jestem tu nowa a dziewczyny bardzo ciepło mnie przyjęły także Ciebie też na pewno przyjmą cieplutko
ilona- powodzonka
malutka oj to niech sobie jutro odpocznie bo ci gdzieś padnie

dziewczynki ile przez cały dzień mój maluszek powinnien razy kopnac?? bo on strasznie mało się rusza jeszcze jak pomyśle że na kolejnej wizycie u lekarza(22-07) może mi powiedzieć że ta nereczka się jescze bardziej powiekszyła to ja umre ze strachu o niego:( zreszta juz sie tak martwie:(
Tak, jasne, weź mu to powiedz :-D On chyba za bardzo to wszystko wziął do siebie i skacze przy mnie jak przy małym dziecku eh... :blink:
Dzięki dziewczyny,
Malutka nie mialam właśnie takich robionych wiec teraz na pewno zrobię, jak nie da mi skierowania to sama zrobię!!!!!!!!! no ale skoro juz 2 poronienia były to moze nie bedzie taką jędzą mi da cholercia na połowe chociaz tych badan najważniejszych !!!!!
Na TSH może Cię skierować nawet lekarz ogólny, zaś FT3 i FT4 możesz sobie zrobić sama, to nie są drogie badania, u nas za jedno 17zł tylko więc może warto sobie zrobić ;-)
 
Do góry