reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Misie kolorowe nie pisac postów pod postem, bo dostaniecie klapsa od modów ;-):tak::-p

elifit - dla mnie pogoda bajka nie puchnę więc może być zimno nie zmarznę pod mostem:-p
 
Wiecie co, ostatnio często słyszę "ooooooooooooooooooo ale masz duży brzuch" oczywiście jak to kobieta tłumacze sobie że jestem gruba pewnie przybyło mi za dużo, po w ogóle takie komentarze? Od początku ciąży przybyło mi 7 kg na początku schudłam koło 4 więc tragedii nie powinno być. Może to dlatego że brzuch mi wyszedł z miesiąca na miesiąc więc duża różnica. Później może jakieś zdjęcie dodam to mi pomożecie określić czy mam taaaaki wielki?

karola - sprawdz sobie watek z galeria brzuszkow :) Mi od 14 tygodnia mowia ze mam wielki, co ciekawe przez ostatnie tygodnie nie zmienil sie wiele w pomiarach a i tak jak mnie w pracy po tygodniu nieobecnosci zobaczyli to powiedzieli ze urosl. Mysle ze to tez dlatego ze krzywizna kregoslupa sie amienia i brzuch wystaje bardziej, chodz w obwodzie moze z 1cm wiecej.
 
Karola 1983, ja już mam 10 kg do przodu więc co chwilke słyszę, że "łoooooooooooo ale urosłaś". Wiem, że po pewnym czasie robi sie to wkurzające, bo każda z nas chce jednak wyglądać zgrabnie w ciąży i uważa na dietkę :-( Kilka razy jak usłyszałam takie "komplementy" a byłam w złym humorze zdarzało mi się grzecznie zapytać " czy spodziewali się, że w siódmym miesiącu ciąży zacznę klęsnąć?" co ucinało tamat moich rozmiarów ;-)
 
Mariolciaa udanych zakupów i by chandra minęła:)

A moi bliscy i znajomi mówią że jak na bliźniaki i siódmy miesiąc to jakiś mały ten brzuszek, ale dla mnie w sam raz i tak czuję że jestem w ciąży:)Zobacz załącznik 369590

No bo na bliźniaki faktycznie nie wyglądasz!

Moje dupne samopoczucie od rana nie było bezpodstawne...ledwo zdążyłam dziecko do szkoły odprowadzić i lunęło. Koniec lata w Angli, jesień nadchodzi :-)
 
chcialam tylko przypomniec , ze nie piszemy posta pod postem !!
mozna zrobic edycje jak sie chce cos dopisac
z gory dzieki :)

zdycham laski normalnie z tego goraca :(((( nie mam na nic sily , zrobienie obiadu mnie wykancza :( najchetniej to bym nic nie jadla ,no ale trzeba :)



ja mam do d*** humor, bo bylam zaraz z rana na wizycie u poloznej i dostalam ochrzan ze za duzo waze:baffled: to byl jak "balsam" na moje nastroj , kurde.................... zelazo dostalam , bo hemoglobina spadla

eeee, ide kawke zrobic mala, bo cisnienie mam baaaardzo nizutkie, ale i tak mnie to nie pocieszy..

nie przejmuj sie !! juz nie jedna z nas dostala opierdziel :/
ja jeszcze rozumiem rzeczywiscie jak ktos duzooo przytyl , ale tak to wkurzajace jest

Dziendobry koffane



Widze ze kolejna co ochrzan dostala.. Ja sobie na weekendzie pofolgowalam i kilo do przodu w dwa dni.. A jutro wizyta.. Gin zezre mnie zywcem
Nie przejmuj sie moja droga, widze ze teraz nowa moda u lekarzy - opierdzielac za kazdy kilogram wiecej

hehe no ja juz mam stresa przed nastepna wizyta ... obym nie utyla za duzo :)))

Dzień Dobry,

Melduję się i zabieram do czytania zaległości trochę się tego uzbierało :szok:

oj troche duzo tego masz :) lepiej pisz na bierzaco :)

Jak byłam jakieś półtora miesiąca temu u lekarki, to mnie za to opieprzyła, że za mało przytyłam- wtedy miałam 3 kg do przodu, teraz mam ok 5,5 kg do przodu od początku ciąży, ale to chyba dlatego, że mam nieodpartą chęć na słodycze i nie mogę się powstrzymać...

wedlug mojego gina to idealnie przytylas , a nawet za duzo hehe

Asionek31 cierpna Ci nogi czy co?? Jesli moge sie wtracic to polecam Potas :tak: Tez mialam straszne noce, lekarka mi powiedziala, zebym kupila Aspargin i lyknelam chyba z 8 tabletek narazie i jak reka odjal:tak:


Ej ja troche nie na czasie ale... ile mozna i nalezy przytyc?? ja schudlam 5 kg z czego przytylam 2 kg i narazie nikt mi nic nie mowil:no:

to nie sa skurcze ... takie jakby nie wiem nawet jak to opisac
syndrom niespokojnych nog ?? hehe

Asionek - ja w pierwszej ciąży brałam Aspargin tak jak Magda piszę bo miałam takie skurcze nóg i rąk że całe noce nie spałam i pamiętam, że mi to pomogło :tak:

tylko , ze to nie skurcze sa :/
a magnez biore , bo mialam kilka razy skurcza i myslalam , ze zejde

Dzięki dziewczyny, obyście miały rację


napewno jest ok !!

sivi - już u siebie, ale została nam kosmetyka w przedpokoju i chyba już w tym tygodniu wszystko skończymy :tak:

mnie też się krecha pokazuję tylko od cycków idzie do pępka :dry:

ja nie mam krechy , klakami odkupilam sie hehe
a wogole to wtedy zrobilam woskiem ten brzuch co pisalysmy i nie odrosly do dzisiaj !!!
za to kreche mam blekitna od zyly ... jest tak wielka i gruba , ze szok , od samego pepka az do samej gory ....

[

Ja po glukozie. Nie taki diabeł straszny :-D Glukoza mi smakowała, obeszlo się bez cytryny, potem 2 godziny czekania, po godzinie pierwsze pobranie i za godzinę następne. Gazeta w ręce i czas mijał jak szalony :-)

chyba tylko ja tak zle na tym forum przeszlam glukoze ... fajnie , ze juz masz to za soba :)

Dzien dobry dziewczynki:))

Moj juz wrocil i jestem cala happy!!
Siedzielismy moze do 2 w nocy a on na 6sta do pracy...
No ale za niedlugo bedzie spowrotem w domu, bedziemy sie wylegiwac na sloncu. Looo matko ale wrocil opalony, chyba schudl, i jakos wyladnial...

Jakas przeziembiona jestem, mam katar. Mega zatkany nos ze ciezko mi sie oddycha.
A do tego taka zgaga jak bym w nocy skrobala szare mydlo....

hehhehe wyladnial ?? :))
 
Asionek no wlasnie wyladnial:) Ale taki opalony ze szok:)

Ja wlasnie po roboczyznie podworkowej, skosilam trawke przycielam kwiatki, zywoplot wszystko elegancko wyglada:)
Moj przywiozl mi clotrimazolum tabletki i masc. I dziewuszki nie wiem czy mam przyjac cala kuracje? 6tabl... Bo widzicie dzisiaj rano sie przytulalismy, delikatnie. Ale tak bolalo jak by to byl pierwszy raz...Masakra...
Musialam az wziasc chlodny prysznic...
 
Jestem już po wizycie :-(
Robił mi badanie zwykłe, USG prenatalne ,USG zwykłe
Diagnoza: mały jest już ułożony główko i siedzi już w kanale rodnym, skraca mi się szyjka...
Chciał mnie kierować do szpitala, ale obiecałam ,że będę grzecznie leżeć w domu, przepisał mi luteinę dopochwową i mam bezwzględny nakaz leżenia, żadnego prania, sprzątania czy gotowania
Skierowanie mam na 75 glukozy
Dziewczyny mam pytanie do tych co mają leżeć, wstajecie chociaż do kompa czy grzecznie leżycie? Ja sobie tego nie wyobrażam :-(
 
reklama
malutka ja miałam nakaz leżenia tylko na początku ciąży, bo odklejała się kosmówka, no ale do toalety czy kuchni na chwilę można było wstać, no i do laptopa też zdarzało mi się chociaż nie za często. Najważniejsze to chyba żeby się nie przemęczać i nie stresować. Skoro lekarz zalecił leżenie to lepiej leż jak najwięcej, żeby potem nie mieć wyrzutów sumienia i nie urodzić za szybko.
 
Do góry