reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

też miałam 75 :-)
ja nabrałam sobie ulotek do czytania też mi czas szybko minął.
ale tak posiedzieć w przychodni dłużej,to się można nasłuchać. hehe
 
reklama
malutka uroczy komplecik ;) i jak startujesz do tej aukcji z tymi ciuszkami? :-)
Mariolcia ja miałam gazetę i super czas leciał, przynajmniej nie mialam czasu patrzeć na zegarek :-)
Karola wcale nieprawda... glukoza jest pyszna :D dla mnie to jak cukier smakowała :D
Pysia, nie, raczej nie... Za dużo wydatków mam :-(
 
Widzę że moje obawy co do zbyt wczesnego kompletowania wyprawki się rozwiały w pięć minut :)
Mam już sporo rzeczy ale i tak chodzimy po sklepach i dokupujemy już nawet poprałam część rzeczy żeby później mieć spokój.
 
Cześć wam,

malutka u mnie też smyra na dole co normalnie jest przebojowy chłopak i zawsze go wyraźnie czułam.. ostatnio sie rozleniwił.. może u cb też tak jest? Ja mam dno macicy w połowie drogi do mostka, bo aż tam mi czasem wypycha nóżki :tak: krechy nie mam przynajmniej nie widze, za to przepiękne rozstępy na piersiach, wokół brodawek :-:)-:)-:)wściekła/y:

ta aukcja mnie zszokowała, po coś ty mi ją pokazywała! :szok::-( nie mam teraz tyle kasy :-(

witaj nowa mamo, jak widzisz kompletujemy wyprawki.. zajrzyj na nasz wątek zakupowy..

Miłka gdzieś ty się podziewała? Witaj z powrotem :)
rabbit zdrowiej szybko, u mnie też taka pogoda, że niby duszno a leje co chwila ;/

co do mięty to ja pijam ale filiżankę dziennie i to tylko jak mam żołądkowe problemy, ale cały dzbanek to już przesada :szok:

ja wczoraj w nocy też wierciłam się by usnąć, plecy mi jak zwykle dokuczają :wściekła/y:

ide zaraz do sklepu.. jaaaak mi sie nie chceee ;/ miłego dnia ;]
 
Widzę że moje obawy co do zbyt wczesnego kompletowania wyprawki się rozwiały w pięć minut :)
Mam już sporo rzeczy ale i tak chodzimy po sklepach i dokupujemy już nawet poprałam część rzeczy żeby później mieć spokój.
Ja mogę powiedzieć ,że już mam wszystko, dziś jeszcze tylko idziemy po kosmetyki i finito ;-)

Dobra laseczki, ja mykam pod prysznic i na wizytę do gina, w końcu!! :-D




PS. chyba się wystraszył gina!!! Bo właśnie mnie po pępku kopie
 
Ostatnia edycja:
Czy boicie się porodu. Ja wcale!!!! Nie mogę się doczekać, i się zastanawiam czy w miarę upływu czasu zacznę się bać?

7 październik Mariolciaa
user-online.png
:) wg usg 29 wrzesien
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki:))

Moj juz wrocil i jestem cala happy!!
Siedzielismy moze do 2 w nocy a on na 6sta do pracy...
No ale za niedlugo bedzie spowrotem w domu, bedziemy sie wylegiwac na sloncu. Looo matko ale wrocil opalony, chyba schudl, i jakos wyladnial...

Jakas przeziembiona jestem, mam katar. Mega zatkany nos ze ciezko mi sie oddycha.
A do tego taka zgaga jak bym w nocy skrobala szare mydlo....
 
Do góry