reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Dzień Dobry,

Melduję się i zabieram do czytania zaległości trochę się tego uzbierało :szok:
No wreszcie!!!!!!!!!!!!:-D

Witam się i ja :tak::tak:

zaraz uderzam z moim pierworodnym do kina na AUTA 2 ...gówniarz od 6 rano stoi gotowy w drzwiach :-D:-D

Pogoda do bani...leje chyba już nie wiem który dzień :wściekła/y:

...a u mnie znów pieczenie i dyskomfort tam gdzie powinno byc gites :-p...chyba znów jakieś globulki muszę zapodać...no ale i tak wytrzymałam cały II trymestr bez infekcji ...jakaś bardziej poddatna jestem w tej ciązy na grzybki
Tutaj Cars dopiero 28 lipca!Moi strasznie chca isc.Blizniaki 27 beda miali urodziny to pojdziemy.
Oni z jednej strony jeszcze maluchy ,a z drugiej chca w prezencie komorki dotykowe.

Cześć Kobietki! To chyba większość z nas miała noc nieudaną. Ja też obudziłam się w nocy z rączkami we krwi. Jak sie okazało z noska pociekło. Więc chyba czeka mnie dodatkowa morfologia :(
To pewnie sie przestraszylas:szok:
cześć dziewczyny,

A ja dziś też niedawno wstałam bo w nocy 2h przerwy:(
A krecha moja to nawet bez lustra widoczna na całej długości już od dłuższego czasu:)

A wczoraj byłam u kardiologa jestem podminowana, nastraszył mnie okropnie aż się popłakałam, więc muszę iść do kolejnego bo aż nie mogę uwierzyć w to co mi powiedział.
Niby moja arytmia jest tak duża że on wysłałby mnie w ciąży na ablację, która szkodliwa jest dla dzieci, że nie można z tym poczekać do rozwiązania bo niby zrozumiałam że może mi się coś stać...:( ale mam nadzieję że dostanę się do jakiegoś specjalisty zaburzeń rytmu serca i wtedy okaże się że nie jest tak źle i humorek będę miała lepszy...
Dobrze że mam swoje maluchy, i mojego M dzięki nim jest lżej...


Czy któraś z Was ma arytmię komorową w ciąży??
Skonsultuj sie jak najszybciej z innym lekarzem,Po co sie denerwowac.

Miłka, :-( ja mam wysoki puls. Ciśnienie zazwyczaj 100-60, 110-70...a puls nie mniej niż 90, nawet do 115 miałam kiedyś...

Taki puls to pikus,ja mam 115 w fazie spoczynku,ale tak juz mialam przed ciaza .Taki moj urok(tak stwierdzili lekarze),a cisnienie niziutkie
Przepraszam że tak nie w temacie ale czy kompletujecie już wyprawkę nie wiem czy nie za wcześnie?

Niektore juz maja wszystko ,inne nic.Jeszcze mamy czas.
Milka oj tak... naczytalam się w necie i aż się troszkę bałam. A tu bez problemu wypilam i bez problemu minęly mi 2 godziny :-)
mariolcia 75g miałam
A daja rozne dawki?

na & października, wg USG na 29 wrzesień, ale to grubasek kochany
To tak jak ja ,ja sie nastawiam na 29
 
Werka wyposzczona jesteś to i małż wyładniał :-D

malutka mnie teraz diduś kopie po pęcherzu. &&&&&&& na wizytę :)

pysia wiem ile jest wyprawek, siedze na tym allegro non toper.. sęk w tym, że tak jak mówisz lepiej kompletować po trochu bo tak nagle wywalić 350zł to aż ściska :-(
 
Wiecie co, ostatnio często słyszę "ooooooooooooooooooo ale masz duży brzuch" oczywiście jak to kobieta tłumacze sobie że jestem gruba pewnie przybyło mi za dużo, po w ogóle takie komentarze? Od początku ciąży przybyło mi 7 kg na początku schudłam koło 4 więc tragedii nie powinno być. Może to dlatego że brzuch mi wyszedł z miesiąca na miesiąc więc duża różnica. Później może jakieś zdjęcie dodam to mi pomożecie określić czy mam taaaaki wielki?
 
a ja już nie mogę w domu siedzieć... zimno jest,pada... ale wychodzę...
trudno, ubrałam się już... parasolka w rękę i już...
chandra mnie dopada w domu... muszę gdzieś wyjść... może na zakupy ? :-)

tak więc zmykam już na dzisiaj...
 
Wiecie co, ostatnio często słyszę "ooooooooooooooooooo ale masz duży brzuch" oczywiście jak to kobieta tłumacze sobie że jestem gruba pewnie przybyło mi za dużo, po w ogóle takie komentarze? Od początku ciąży przybyło mi 7 kg na początku schudłam koło 4 więc tragedii nie powinno być. Może to dlatego że brzuch mi wyszedł z miesiąca na miesiąc więc duża różnica. Później może jakieś zdjęcie dodam to mi pomożecie określić czy mam taaaaki wielki?
Wrzucaj, wrzucaj. 7 kg to po mojemu niewiele...
 
karola a ty powinnaś mówić "wiem, jest przecudowny" mi jak ktoś mówi że mam wielki brzuch to się szerko uśmiecham i mówię że chcę by był jeszcze większy, bo kiedy jak nie w ciąży mamy mieć brzunie? ;-)

Miłka to co teraz dworzec bo zimno? :-D
 
reklama
Mariolciaa udanych zakupów i by chandra minęła:)

A moi bliscy i znajomi mówią że jak na bliźniaki i siódmy miesiąc to jakiś mały ten brzuszek, ale dla mnie w sam raz i tak czuję że jestem w ciąży:) brzusio 005.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry