reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Jestem już po wizycie :-(
Robił mi badanie zwykłe, USG prenatalne ,USG zwykłe
Diagnoza: mały jest już ułożony główko i siedzi już w kanale rodnym, skraca mi się szyjka...
Chciał mnie kierować do szpitala, ale obiecałam ,że będę grzecznie leżeć w domu, przepisał mi luteinę dopochwową i mam bezwzględny nakaz leżenia, żadnego prania, sprzątania czy gotowania
Skierowanie mam na 75 glukozy
Dziewczyny mam pytanie do tych co mają leżeć, wstajecie chociaż do kompa czy grzecznie leżycie? Ja sobie tego nie wyobrażam :-(

O kurka:( Ale niefajnie :( Ale cóż już niedużo zostało kochana więc dasz rade :-) Tulę mocno :tak:


A tak pozatym to u Nas wszystko oki, ostatnio się martwię bo mały coś mniej się rusza, wczoraj to prawie wogóle, dziś troszkę ale to nie to samo co zawsze :( Na szczęście dziś mam USG 4d na 20:30 mam nadzieje że wszystko w porządku i synuś pięknie się mamusi i tatusiowi pokaże:)
Jutro lece rano na glukoze a w piątek do gina na wizytę- wiecie co jest najgorsze że za wszystko trzeba płacić :(

Mój m nie dostał jeszcze lotu na statek- ja się ciesze zawsze dłużej w domku :)))
 
reklama
malutka to bądź dzielna i sie oszczędzaj. Powiem Ci szczerze, ze ja miałam nakaz leżenia do piątego miesiąca z powodu odklejania łożyska. I choćbyś nie wiem jak bardzo chciała to (o ile na początku fajnie sie wybyczeć) to później już sie nie da tak leżeć :( Ale leż jak najdłużej!!!
 
kurcze kompa to chyba do łóżka jakoś zaciągnę, laptop ma padniętą kartę sieciową to odpada, bo na co mi jak w neta nie wejdę... :-(
Próbowała któraś z Was z telefonu tu wejść?
 
Jestem już po wizycie :-(
Robił mi badanie zwykłe, USG prenatalne ,USG zwykłe
Diagnoza: mały jest już ułożony główko i siedzi już w kanale rodnym, skraca mi się szyjka...
Chciał mnie kierować do szpitala, ale obiecałam ,że będę grzecznie leżeć w domu, przepisał mi luteinę dopochwową i mam bezwzględny nakaz leżenia, żadnego prania, sprzątania czy gotowania
Skierowanie mam na 75 glukozy
Dziewczyny mam pytanie do tych co mają leżeć, wstajecie chociaż do kompa czy grzecznie leżycie? Ja sobie tego nie wyobrażam :-(

kurcze to niedobrze :( lez teraz ile sie da !! lapka do wyrka , albo kompa przestaw gdzies na stolik obok lozka czy kanapy i lez
najwazniejsze nie dzwigac , nie podnoscic niczego ciezkiego i nie lazic duzo
napewno bedzie dobrze !!

O kurka:( Ale niefajnie :( Ale cóż już niedużo zostało kochana więc dasz rade :-) Tulę mocno :tak:


A tak pozatym to u Nas wszystko oki, ostatnio się martwię bo mały coś mniej się rusza, wczoraj to prawie wogóle, dziś troszkę ale to nie to samo co zawsze :( Na szczęście dziś mam USG 4d na 20:30 mam nadzieje że wszystko w porządku i synuś pięknie się mamusi i tatusiowi pokaże:)
Jutro lece rano na glukoze a w piątek do gina na wizytę- wiecie co jest najgorsze że za wszystko trzeba płacić :(

Mój m nie dostał jeszcze lotu na statek- ja się ciesze zawsze dłużej w domku :)))

moj tez ma dni , ze mniej sie rusza , chyba normalne :)
tym bardziej , ze w tych tropikach to i ja sie ruszac nie mam sily :/
napewno bedzie dobrze i poogladacie sobie maluszka :)
 
malutka opera mini to mialam od razu w telefonie :-) ale jak mialam inny telefon to własnie instalowałam operę mini, bo bez niej net nie chciał się bujnąć
Dzięki, tak też chyba będę musiała zrobić, do kompa będę pewnie wstawać jak mój nie będzie widział :tak:

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze, za tydzień mam wizytę kontrolną...
 
Malutka to miałaś nosa z tymi ruchami ? Leż ile się da bo na poród jeszcze za wcześnie. Poproś swojego chopa, żeby Ci wykombinował leżące stanowisko przy kompie. Siedzenie w takiej sytuacji nie jest dobre bo powoduje ucisk na szyjkę! Trzymaj się dzielnie. Przy ostatniej wizycie nie było nic niepokojącego?
Trochę się boję najbliższej wizyty bo mój wspaniały lekarz ciągle je przekładał i tak już 2 miesiące na kontroli nie byłam.
 
Hej melduje sie dzisiaj dopiero. Ale sie zlazilam dzis okropnie, jak wyszlam o 8:15 to dopiero dotarlam do domu. Najpierw poszlam na pilates pozniej z mama po sklepach lazilam a pozniej mialam mase zalatwien zwiazanych z mieszkaniem, remontem itp itd jednym slowem nogi mi weszly do d***. Ok lece poczytac co tam naskrobalyscie dzisiaj. A no i oczywiscie znowu nakupilam ciuszkow z mama
 
malutka Ty to lepiej do kompa nie wstawaj i nie oszukuj :-p tylko leż jak lekarz nakazał... z a jakiej sieci masz telefon?
W orange...
Malutka to miałaś nosa z tymi ruchami ? Leż ile się da bo na poród jeszcze za wcześnie. Poproś swojego chopa, żeby Ci wykombinował leżące stanowisko przy kompie. Siedzenie w takiej sytuacji nie jest dobre bo powoduje ucisk na szyjkę! Trzymaj się dzielnie. Przy ostatniej wizycie nie było nic niepokojącego?
Trochę się boję najbliższej wizyty bo mój wspaniały lekarz ciągle je przekładał i tak już 2 miesiące na kontroli nie byłam.
No miałam nosa, dobrze mówiłam ,że gdzieś bardzo nisko go czuję i to już od soboty... Na ostatniej wizycie było wszystko ok... Zastanawiam się czy można było tego jakoś uniknąć gdyby mnie jednak tydzień temu przyjął na tą wizytę? Mogę sobie teraz gdybać.. A kompa chyba nie ma za bardzo jak przenieść, ale będę mu na pewno truć ,aż do skutku bo fioła dostanę :-(
 
reklama
Malutka lez !!!
Chociaz w szpitalu jest latwiej ,w domu zawsze znajdziesz pretekst zeby wstac.
Karola tobie tez wszystkiego naj:-)
Ja jakas nerwowa dzisiaj jestem,banda nie slucha ,m.zadaje glupie pytania wrrrrrrrrrrrr:crazy:
 
Do góry