reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

malutka - fajnie, że skończyło się tylko na leżeniu w domu :tak: a nie przedwczesnym porodem...

ja od początku ciąży leżałam chyba do 6 m-ca :tak: da się przeżyć tylko musisz się przestawić na tryb kanapowca ;-) i nie oszukuj bo zrobisz krzywdę dziecku i będziesz miała do siebie żal :tak:

karolina - wyjdź z domu ;-)
 
reklama
Nadrobilam ufff

hej, mam pytanko. Dziś lekarka z powodu niskiego poziomu hemoglobiny (w zasadzie w dolnej granicy normy) zapisała mi żelazo w tabletkach o nazwie Chela-Ferr med. Czy któraś z was miała może doświadczenie z tym lekiem, bo w internecie nie ma prawie żadnych opinii o nim. A może znacie jakieś inne dobre preparaty z żelazem. Biorę też inne witaminy i boję się czy w końcu tego żelaza nie będę przyjmowała za dużo.

Skoro lekarka zalecila ci branie tych tabletek to na pewno nie bedzie dla ciebie za duza dawka zelaza.

Dziewczyny czujecie ruchy codziennie??

Ja czuje codziennie ale nie w kazdy dzien z taka sama intensywnoscia. Czasem maluch sie rozkreca a czasem jest bardzo spokojny.

Dzień Dobry,

Melduję się i zabieram do czytania zaległości trochę się tego uzbierało :szok:

Ojej wspolczuje ja 1,5 dnia ledwo nadrobilam :szok:


Jestem i ja. Dalej parówa za oknem.
Ja się też muszę poskarżyć na kiepską noc. Od 3 się budziłam co chwile i nawet nie wiem czemu, bo nic mnie nie boli, brzuch nie przeszkadza więc nie wiem.
Ja różnie czuje, wczoraj wieczorem zostałam skopana po d****u a dziś koło pępka smyranie czuję. Najśmieszniejsze jest uczucie jak się jakoś tak dziwnie w poprzek ułoży (przekręca się wtedy??) i takie dziwne naciągnięcie skóry na bokach czuję.
A! No i ciemna krecha zaczęła mi się pojawiać. Idzie od dołu i jest w połowie drogi do pępka :-D
Miłka już po przeprowadzce?

Moj tez sie wierci okropnie. Co chwile kopie mnie gdzies indziej, czasem po szyjce i to jest strasznie nieprzyjemne :baffled:

Jestem już po wizycie :-(
Robił mi badanie zwykłe, USG prenatalne ,USG zwykłe
Diagnoza: mały jest już ułożony główko i siedzi już w kanale rodnym, skraca mi się szyjka...
Chciał mnie kierować do szpitala, ale obiecałam ,że będę grzecznie leżeć w domu, przepisał mi luteinę dopochwową i mam bezwzględny nakaz leżenia, żadnego prania, sprzątania czy gotowania
Skierowanie mam na 75 glukozy
Dziewczyny mam pytanie do tych co mają leżeć, wstajecie chociaż do kompa czy grzecznie leżycie? Ja sobie tego nie wyobrażam :-(

Kurcze to mialas przeczucie. No nic, musisz sie oszczedzac, pogadaj z malzem moze jakas kombinacje lezaco-komputerowa wymyslicie. Ja jak lezalam na poczatku ciazy to wolno mi bylo tylko do kibelka isc, nawet gotowac obiadu mi nie pozwolil.

kurcze kompa to chyba do łóżka jakoś zaciągnę, laptop ma padniętą kartę sieciową to odpada, bo na co mi jak w neta nie wejdę... :-(
Próbowała któraś z Was z telefonu tu wejść?

Ja wchodze z tel ale nie musialam nic instalowac dodatkowo, wszystko co bylo potrzebne juz w telefonie bylo.

Asionek jak ci upaly daly w kosc to zapraszam do mnie na ochlode ;-) mozemy sie odwiedzac, mi juz ciepelka brakuje!
 
Malutka- zdaje sobie sprawę ze leżenie plackiem to mało optymistyczne plany na najbliższy czas ale JAK TRZEBA TO TRZEBA - w końcu robisz to dla własnego dzieciątka wiec dasz rade :D Bedziesz bardziej czuć ruchy bo jak sie chodzi czy coś robi to mało co sie wyczuwa :D A komputer jakos przytaszcz do łóżka tzn nie TY tylko twój chłop :-D:-D:-D:-DPotraktuj to jak taki porządny wypoczynek przed narodzinami maluszka :D Potem nie bedzie tak kolorowo zwłaszcza nocami :p

 
Hej

Pamiętacie taki kawał
"-mamo ile jest papieru toaletowego w rolce?
-nie wiem
-a ja wiem 3x dookoła pokoju aż na korytarz"
Właśnie moje dziecko to sprawdziło. Ja sobie czytam forum w domu cisza, spokój. Trochę mnie to zaniepokoiło odwracam się a tu rolka w strzępach.

moje dziecko wczoraj jak mama siedziała na BB sprawdzało jak ładnie rysuje sie drewniany stół kuchenny nożyczkami...myślałam że go zabiję!!!!!!!!

Jestem już po wizycie :-(
Robił mi badanie zwykłe, USG prenatalne ,USG zwykłe
Diagnoza: mały jest już ułożony główko i siedzi już w kanale rodnym, skraca mi się szyjka...
Chciał mnie kierować do szpitala, ale obiecałam ,że będę grzecznie leżeć w domu, przepisał mi luteinę dopochwową i mam bezwzględny nakaz leżenia, żadnego prania, sprzątania czy gotowania
Skierowanie mam na 75 glukozy
Dziewczyny mam pytanie do tych co mają leżeć, wstajecie chociaż do kompa czy grzecznie leżycie? Ja sobie tego nie wyobrażam :-(


malutka witaj w klubie ...ja niestety nie mogę wyleżeć :zawstydzona/y:...łażę do południa po chałupie i zajęcia szukam a popołudniu żałuję bo skurcze się zaczynają :zawstydzona/y:...kompa mam na pufce przy kanapie i klikam w dziwnej pozycji :sorry:...dziś poszłam z małym do kina i skurcze wróciły...ledwo doszłam do domu :zawstydzona/y:...a jutro ide do przychodni do gina bo muszę skierowanie miec na echo serca as tylko z przychodni może być...a tam kobity stoja od 3 rano!!!! masakra jakaś !!!!


Poza tym mam doła...kumpela moja co była w ciąży równo ze mną ale z terminem na pierwszy tydzień września...urodziła w zeszłym tyg. w 31 tyg ...dzieciak w inkubatorze...szczegółów nie znam...ale panika mnie dopadła :zawstydzona/y:
 
Malutka wylegiwuj sie, niech teraz chlop sie pokaze w kuchni. Do sprzatania chlopakow zagon!!
Zeby wszystko bylo dobrze z malutkim, moze troche polezysz odpoczniesz i bedzie widac poprawe!!!

Ja dzis w nocy wstac w lozka nie moglam, wstalam a tu cale nogi mokre w pierwszej chwili przyszlo mi doglowy ze popuscilam, ale nie to slizkie bylo.
Pobieglam do toalety, i tak siedzialam chyba pol godziny! Wszystko mnie bolalo, przestraszylam sie ze moze porod sie zaczal. Matko...
 
malutka leż w takim razie, kurcze miałaś nosa rzeczywiście :-( niefajnie :-( ja też mojego mam tak nisko, też go słabo czułam i też zaczynam się martwić, dziś mi leżał na pęcherzu.. aż mnie bolało chodzenie.. ale chyba już się przesunął bo czuję po bokach ehhh :-( wizyta 13go, Trzymajcie kciuki bo 16go wesele siostry a później chciałam odpocząć na wakacjach :-(
 
Witam moje drogie przyszłe MAMUSIE
smile.gif
! Mam do Was ogromną prośbę. Piszę pracę mgr na temat AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ KOBIET W CIĄŻY. Bardzo bym Was prosiła o wypełnienie mojej ankiety, która jest mi potrzebna do badań.

Oto link: http://www.ankietka.pl/ankieta/67045...t-w-ciazy.html

Z góry serdecznie dziękuję
smile.gif

wypelnilam :)

Nadrobilam ufff










Asionek jak ci upaly daly w kosc to zapraszam do mnie na ochlode ;-) mozemy sie odwiedzac, mi juz ciepelka brakuje!

oj zebys wiedziala , ze ochloda by sie przydala :) muli mnie strasznie ...

moje dziecko wczoraj jak mama siedziała na BB sprawdzało jak ładnie rysuje sie drewniany stół kuchenny nożyczkami...myślałam że go zabiję!!!!!!!!






Poza tym mam doła...kumpela moja co była w ciąży równo ze mną ale z terminem na pierwszy tydzień września...urodziła w zeszłym tyg. w 31 tyg ...dzieciak w inkubatorze...szczegółów nie znam...ale panika mnie dopadła :zawstydzona/y:


heh dzieci to maja pomysly :)
kurcze najwazniejsze , ze maluszek przezyl !! a nie wiesz co spowodowalo wczesniejszy prod ??
 
hejka dziewczyny..jakaś taka cichutka jestem..ale was podczytuję...wy tyle piszecie że aż nie mogę was nadrobić:)

dziewczyny nie martwcie się i nie panikujcie...dużo trzeba odpoczywać....ja całymi dniami muszę leżeć...ale cóż co się nie zrobi dla dzieciaków....
 
Malutka wylegiwuj sie, niech teraz chlop sie pokaze w kuchni. Do sprzatania chlopakow zagon!!
Zeby wszystko bylo dobrze z malutkim, moze troche polezysz odpoczniesz i bedzie widac poprawe!!!

Ja dzis w nocy wstac w lozka nie moglam, wstalam a tu cale nogi mokre w pierwszej chwili przyszlo mi doglowy ze popuscilam, ale nie to slizkie bylo.
Pobieglam do toalety, i tak siedzialam chyba pol godziny! Wszystko mnie bolalo, przestraszylam sie ze moze porod sie zaczal. Matko...

WerkaMirek i jak dziś się czujesz, masz jeszcze jakieś dolegliwości?
 
reklama
Malutka wylegiwuj sie, niech teraz chlop sie pokaze w kuchni. Do sprzatania chlopakow zagon!!
Zeby wszystko bylo dobrze z malutkim, moze troche polezysz odpoczniesz i bedzie widac poprawe!!!

Ja dzis w nocy wstac w lozka nie moglam, wstalam a tu cale nogi mokre w pierwszej chwili przyszlo mi doglowy ze popuscilam, ale nie to slizkie bylo.
Pobieglam do toalety, i tak siedzialam chyba pol godziny! Wszystko mnie bolalo, przestraszylam sie ze moze porod sie zaczal. Matko...
To co to było ?


Jak się ma dzieciaki to leżenie wcale nie jest łatwe. Ja osobiście sobie tego w ogóle nie wyobrażam i mam nadzieje, że mnie to nie spotka. Bo to by była istna katastrofa.

KAROLINY wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
 
Do góry