reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

WerkaMirek no własnie... też zauważyłam, że co chwila tu ktoś nowy się pojawia, przywita się napisze zdanie, dwa i cisza....
pysiu, a nie pomyslałas, że może to wynikac z ograniczeń czasowych :sorry:niektóre mamy, tak jak np. ja pracują, a po powrocie do domku zajmują się swoimi bąblami, bądź też innymi sprawami i na pisanie pozostaje niewiele czasu bądź też siły. Nie oceniaj wszystkich mam jedną miarą:no::-(Pozdrawiam i ..........więcej wiary w ludzi;-)
 
reklama
Ja też nie mam czasu na pisanie bo ciągle coś się dzieje. Lato się zrobiło, słonko, ciepło i trochę żal kisić dupsko i dziecko w domu. Od kilku dni opalam się w cieniu i kompie nad jeziorkiem a jak wracam to padam na wyrko i nawet sił na czytanie mi braknie. Codziennie obiecuje sobie, że nadrobie zaległości a tu nici. Na szczęście teraz jest ulewa i mogę z czystym sumieniem przy biurku posiedzieć :).
 
No ja np nie po to studiowałam całe forum ,żeby teraz zniknąć :-D Bardzo fajnie tu się z Wami czuję i nie mam zamiaru znikać, ja tylko się obudzę to pierwsze co to komp i BB :zawstydzona/y::-D W związku z tym ,że uważnie śledziłam wątki mamuśki, to jestem w stanie po pisaniu stwierdzić ,że to mamuśka :-D ;-) Swoją drogą to trzymam &&&&& aby następnym razem się udało i było wszystko ok, a najlepiej od razu parki ;-)

A co do anty to słyszałam ,że własnie po ich odstawieniu są bardzo duże szanse na bliźnięta :tak:;-):-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja sie przyznaję,że co rano jedna z pierwszych stron jakie odpalam jest baby boom. Ale laski zanim ja wstanę i odczytam ta masę postów to gdybym miala się odnieśc do nich wszystkich i cos nabazgrać, to lenistwo zwycięża :-) Ale czytam namiętnie ;-)
 
Pysia nie wiem jak Wam udowodnić ze to Ja, bo nie chce abyście sie do mnie odnosiły tak od tak sobie - obojętnie bo nie wiecie czy to Ja czy nie Ja:p no ale z czasem może sie przekonacie :p
Jaśkowi jak górskie powietrze służyło to żałuje ze tu tak nie śpi jak Tam, w domu to przed 8 juz pobudka a tam to do 10 spać potem jeszcze w dzien po 3 godziny, kurcze ale fajnie odpoczęłam, tak naprawde odkąd On sie urodził nie mialam takiego luzu i odpoczynku !!!!!
Ale nadal pieron nie chce sie nauczyć robić siku w nocnik:( bo jak pisałam kiedyś ze od czerwca chce go uczyć nocnika to sie niestety nie daje !!! siada na chwilkę i zaraz od razu gacie w góre i nocnik ląduje w kącie błyskawicznie !!! No ale chyba nie bede nic na siłe robić, widocznie potrzebuje wiecej czasu !!!!
A rabbit w koncu wie jaka płec drugiego maleństwa ?? czy nadal sie nie ujawnia ????
 
jagmar z tym nadrobieniem to najgorzej tym bardziej, że na początku jak tu się pisało to parę stronek przybywało dziennie, więc takiego problemu nie było, a tu pare dni mnie nie było ostatnio - wpadam, a tu 20 stron - to już coś... nie lada wyczyn... ale malutka przeczytała całe forum to my nie nadrobimy kilku stron? :-)
malutka ależ nikt Cię stąd nie wygania... ;) a bb uzależnia :-D
pysia kochanie Ty moje ja bym się nawet wywalić nie dała :-D:-D:-D;-) bardzo się zżyłam z Wami po mimo tak krótkiego czasu :-D Fakt Wy mnie tak nie znacie jak ja Was już zdążyłam poznać :-D:-D
 
reklama
małami a bo dyskutowałyśmy która to ta trzecia z bliźniakami :-D
ilona a z nakładką na kibelek nie próbowaliście? niektóre dzieci łatwiej się do tego przekonują niż do nocnika
pysia bo łatwiej wyznać coś czy wyrazić zdanie pisząc, niż powiedzieć :-)
 
Do góry