reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ponad miesiąc temu jak was opuszczałam była tylko rabbit z dwójką a juz są 3 kobietki 3 w 1 :) super, to moze jeszcze ktoś dołączy do pażdziernika :D
Tak jak pisze sivi nie śpieszymy sie juz, za pare miesięcy jak bedzie można to bedziemy próbować ale juz nie na siłe jakoś, bedzie to bedzie nie to bedzie później, nauczyłam sie ze jak sie baaaaaaardzo chce to nie wychodzi a jak bede podchodzić do tego z dystansu to sie uda i dziecko bedzie zdrowe i silne :)

Nie próbowałam tej nakładki ale to dobra myśl, moze bedzie chętniej do tego podchodzić choć wątpie, chyba leniwy jest , woli nawalić do pampersa i miec z głowy niz zdejmowac gacie i siadać na nocnik :-D
 
Moje drogie, z kims mnie pomyliłyście:-D Z tego, co mi wiadomo, to jest jeden człowiek;-) Mam nadzieję, że dzisiaj dowiem się, czy to chop, czy kobita:-)
 
sivi na jednym usg powiedziano mi ze bedzie dziewuszka, potem chlopiec ( mysle sobie matko przez dwa tygodnie urosl mu siusiak) a na trzecim 16czerwca dziewuszka. Wiec jednak siusiak odpadl:)

Takze zostala dziewuszka. Staram sie kupowac unisex ciuszki i rzeczy ani rozu ani niebieskiego za szczegolnie. Kolorki zrobilam nastepne pranie kolorowe :) ojej ALE PACHNIE
 
pysia fakt, to prawda, ale u mnie to inna bajka... Mieszkam w Płocku już 12 lat, ale przez te 12 lat nie miałam tak naprawdę okazji nikogo poznać przez mojego byłego męża o którym już wspominałam, no nie mogę powiedzieć ,że w ogóle nikogo nie znam, ale nie są to osoby z którymi na co dzień się trzymam czy zadaję, to jest znajomość co najwyżej na cześć lub dzień dobry, kolezanek do tej pory nie nabyłam, bo nie było nawet gdzie i jak ;-) Mój obecny luby też z Płocka nie jest i też tu nikogo nie zna, poza tymi ludźmi z którymi obecnie pracuje, dlatego ja uciekam się BB na przykład :-D

małami77 no ta pomyłka przez to ,że na swoim suwaczku masz dwa maluchy :-D:-D Czyli dalej nie wiemy która to była ta trzecia, wiem ,że kilka dni temu przybyła tu do nas :-D
 
Ostatnia edycja:
ilona to tak jak moja, miała 2 i pół roku jak zaczęła łapać, a kolejne pół zajęło jej szlifowanie umiejętności :-D
małami ...nie bliźniaki???:confused: to nas w błąd wprowadził twój suwaczek z bliźniakami w takim razie...
Werka ja wiem że ty będziesz miała dziewuszke, tylko z imieniem się wahałaś
 
reklama
sivi Jaśko nie ma jeszcze 2 lat wiec moze nie łapać , wiec przeboleje, ale mąż jak wróci w piatek z Wawy to powiedział ze bedzie go uczyć przez weekend- ojjj chłop myśli ze go nauczy przez 2 dni lać i robić do nocnika
Werka- piękne imię dla córeczki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry