reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Rabbit to super! Wypoczywaj teraz dużo, niech mąż się ladnie opiekuje ;)
Gosiane ja teraz tez jestem chora ale juz dochodę do siebie. Byłam u lekarki i powiedziała,że same domowe sposoby i tyle. Jak jej mówiłam o czosnku, to powiedziala tylko ,że po 4 dniach brania juz by odpuściła i brała łagodzące rzeczy typu herbata z cytryną i sokiem malinowym, mleko z masełkiem i miodem itp. Zdrówka życzę.
 
Witam dziewczeta!!! Pamietacie nas jeszcze? Wrocilam wlasnie z Polski po miesiacu leniuchowania...No i juz tesknie:-(. Ale latem lecimy na cale dwa miesiace i bedziemy sie byczyc nad jeziorkiem calymi dniami! Mam nadzieje, ze u wszystkich wszystko w najlepszym porzadku a maluszki rosna zdrowo! U nas ok, dzidzia rosnie i kopie juz od tygodnia. Suuuuuuuuuuper!! Takiego aktywnego sublokatora jeszcze nie mialam:-D. Oby tak dalej! Sle buziaki i pozdrawiam!!
 
Emcia pamiętamy pamiętamy...:) fajnie że twoja dzidzia taka aktywna...

a co do jedzonka...to ja coraz więcej jem... lekarz kazał mi dużo nabiału, mleka, jajek i mięsa jeść żeby dzieciaki były duże.... ale oprócz tego co zaleca to jem wszystko co popadnie....od lekarza wpadłam do Mr.Hamburgera na hot-doga to chyba ze stresu tak mi się chciało jeść ;) a teraz mężuś robi spagetti...mniam....

właśnie wziełam tabl. Fenoterol podobno ma niezłe objawy niepożądane.... czekam na nie...aż się boję.....
 
Kurcze a mi wlazł bol w dół brzucha po lewej stronie normalnie jakby ciąża była większa to bym powiedziała że dzieciaczek sobie tam siedzi i uciska a teraz cholercia wie:-(

Na obiadzik robię łososia mniam
 
Hello!
A ja siedze ze szkodnikiem w domu, bo cos jej oczko zaczelo ropiec, wiec zakraplamy i jak bedzie jutro lepiej to pojdzie do przedszkola:)

Rabbit, no to jak ok (i dzieki Bogu:tak:), to po co tyle lekarstw zapisali? Tak zapobiegawczo, czy jakas przyczyne bolu i plamienia znalezli?
Wiadomo ze w ciazy mnogiej to trzeba tym bardziej uwazac, wiec nie przemeczaj sie , jeszcze bedziesz miala okazje na aktywnosc przy dwojeczce szkrabow:-)
Emcia, no to pozazdroscic takich wakacji!:-)

Kurcze ja dopiero po sniadaniu, a i tak mi smaka na ruskie narobilyscie:/ Moze kupie serka i zrobie w najblizszym czasie, bo tez mam ochote, a u nas wszelkie kupne pierogi to porazka (w ogole to wczesniej nie wiedzialam ze sie w kanadzie pierogi robi - ale i tak takie wynalazki ze odrzuca;-))
 
rabbit - witaj wśród kanapowców :-) cieszę się, że skończyło się tylko na nerwach :tak:

u mnie dziś był pomysł na Ratatuj z Winiar polecam, w składzie cukinia, papryka, pomidorki, cebulka i mięsko mielone :tak: lekkie i sycące
 
jestem i ja po wizycie tez wszystko oki, luteine mam odstawic..
Rabbit ja fenoterol bralam w poprzedniej ciazy na skurcze przedwczesne i skracajaca sie szyjke i objawow jako takich nie mialam po nim wcale moze ze dwa razy zdarzylo mi sie w nocy ze serce zaczelo mi walic jak oszalale i nie wiedzialam o co caman, no i wiadomo do fenoterolu lek oslaniajacy na serce ja mialam isoptin...
 
reklama
też mam isoptin.... i jeszcze luteinę dostałam.... aaa dał mi te lekarstwa z powodu moich bóli brzuszka... i mówił że w bliźniaczej ciąży często jest przedwczesny poród. ...więc trzeba dmuchać na zimne.... pewnie będę je brała do końca ciąży....
 
Do góry