reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Rabbit, ja tez trzymam kciuki... oby to nie bylo nic groznego,tylko jakas blahostka....ja w pierwszej ciazy mialam plamienie jakos po poludniu, takie minimalne, wlasciwie to jakby brazowawy sluz i jak pojechalam o 20 do lekarki, to ona juz nie widziala sladu po zadnym plamieniu...ale na wszelki wypadek duphaston dostalam :) moze bedziesz musiala brac na nowo....
 
reklama
dziewczyny pomocy...:( wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch...a dzisiaj jakieś niewielkie brązowe plamienia....strasznię się martwię a lekrza mój nie odbiera telefonu:( macie coś takiego.....??????

trzymam mocno kciuki za wizyte !!!!!!!!!!! bedzie dobrze :)))

J
Ja tez mam takie klucia i ciagniecia, czasem napina mi sie brzuch no i w krzyzu mnie lupie. Wez no-spe, wczoraj moj lekarz mowil ze takie dolegliwosci sa normalne.

No a ja bylam wczoraj wlasnie na wizycie, z dzidzia wsio ok, usg nie mialam sluchalam serducha i mnie pobadal. Przyplatala mi sie jakas infekcja na dole. Jak nie urok to sraczka :-D A poza tym sie przeziebilam :-( juz wczoraj gardlo mnie bolalo a dzis to flak ze mnie, co chwile musze sie zdrzemnac. Nie wypelzam dzisiaj wiec na zewnatrz wogole. Jakie macie sposoby na przeziebienie? Ja tyle czosnku rano zjadlam ze wampiry moge wyganiac :-D

Widze ze wczoraj sexowny temat byl. U nas roznie raz lepiej raz gorzej ale to prawda co niektore pisaly ze nawet jak sie nie ma ochoty na poczatku to potem sie jej nabiera jesli maz sie postara ;-)

tez mam rozne klucia , ale na dole w pochwie i brzuch czasami poboli , ale leciutko bylam u lekarza to miwl , ze jest wszystko perfekt wiec sie nie martwie :)
na przeziebienie to moze jeszcze herbata z miodem i cytryna lub sokiem malinowym
tantum verde na gardlo
no i lozeczko :) zdrowiej !!


Czesc slonka pisze do Was swiezo upieczona mezatka:) Cale wesele dzidzius cyba przespal bo pozwolil mi sie konca bawic, a 25 mam wizyte polowkowa to mysle ze na 100% powiedza co tam w brzuzku rosnie :)

hej mezatko :))) super , ze wszystko sie udalo :)) no i moze jakies foteczki ?? ;))
 
hej dziewczyny już wróciłam..... noo i wszystko oki narazie.... dzieciaki całe i zdrowe... dosatałam kupe lekarstw rozkurczowych itp. szyjka się nie skraca więc jest oki i brzusio nie twardnieje... mam leżeć plackiem przynajmniej przez tydzień... i się oszczędzać ii to bardzo.... dzięki że trzymałyście kciuki... pomogło:) ale mi ulżyło... teraz wiem że już nie mogę tak biegać po sklepach, jeździć autem i wszystko załatwiać.... koniec teraz będę słonicą która leży...a mąż niech lata....
 
Czesc slonka pisze do Was swiezo upieczona mezatka:) Cale wesele dzidzius cyba przespal bo pozwolil mi sie konca bawic, a 25 mam wizyte polowkowa to mysle ze na 100% powiedza co tam w brzuzku rosnie :)

Gratuluje jeszcze raz!Pochwal sie jakimis zdjeciami ;-)

gosiane z tym czosnkiem to już sama nie wiem, też dużo go zjadłam podczas choróbska.... ale lekarka powiedziała, że czosnek w żadnym przypadku w ciąży :no::no: że to silny alergen!!! Ja piłam herbatę z cytryną i miodem, mleko z czosnkiem i miodem - rozgrzewało ale sęk tkwił w gardle... bolało a potem ten kaszel okropny...no a na gardło prawdopodobnie tantum verde dobre

Hmm to to moze przystopuje z czosnkiem. Ja to wszystko na raz herbatka z cytryna, sok grejfrutowy, czosnek a i mama mi przyniosla miod to na noc sobie z mlekiem zrobie :-) Tantum verde psikam ale na szczescie w gardle chyba przystopowalo. Mam nadzieje ze mi przejdzie szybko. Ogolnie jestem padnieta, dzisiaj juz ze 3 razy spala w ciagu dnia hehe.

hej dziewczyny już wróciłam..... noo i wszystko oki narazie.... dzieciaki całe i zdrowe... dosatałam kupe lekarstw rozkurczowych itp. szyjka się nie skraca więc jest oki i brzusio nie twardnieje... mam leżeć plackiem przynajmniej przez tydzień... i się oszczędzać ii to bardzo.... dzięki że trzymałyście kciuki... pomogło:) ale mi ulżyło... teraz wiem że już nie mogę tak biegać po sklepach, jeździć autem i wszystko załatwiać.... koniec teraz będę słonicą która leży...a mąż niech lata....

No super!!! :-) ciesze sie ze wszystko oki, no i wypoczywaj kochana. Korzystaj z obijania sie ile wlezie bo pozniej jak sie maluszki pojawia to juz nie bedzie takiego luksusu :-) Daj sie mezowi wykazac teraz w zakupach i innych takich ;-)

Objadlam sie pierogami zaraz pekne chyba. Ale pyszne byly :-)
 
Gosiane a jakie te pierogi ????????? zjadłabym ehhhh takie smażone z cebulką !!!!!!! ja przed chwilą wciągnęłam makrele i poprawiłam rurkami z czekoladą hahahaha
 
reklama
Do góry