reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

dziewczyny mialam dzisiaj usg, opisalam w odpowiednim miejscu, ale prawdopodobnie tez bedzie chlopak a ciaza wedlug usg jest 5 dni starsza. Dzidzius tak cudownie sobie skakal, ale nie chcial pokazac sie z przodu tylko caly czas boczek. Ale najwazniejsze ze zdrowiutkie i nadal duze.
 
reklama
Sluchajcie moja kolezanka pracuje na oddziale polozniczym i pracuje w szkole rodzenia. Pomaga zbierac podpisy "POD PETYCJĄ ABY KOBIETY W POLSCE MIAŁY PRAWO DECYDOWAĆ JAKIE ZNIECZULENIE ZASTOSUJĄ PRZY PORODZIE !" Kto chce niech sie podpisze ja juz to zrobilam, moze sie cos zmieni w naszym kraju List otwarty - Rodzić bez bólu

Super ze ostatnio same dobre wiesci mamy na watku :-)
 
Witajcie :*
Pryzybela- na razie nic nie wiem, zrobiłam jedynie 3 testy , ostatni we wtorek i ciągle II krechy, dzwoniłam sie umówić z lekarzem wczoraj i bedzie trudno bo wolny termin ma na 11 maja ale jutro ma przez godzine tylko samo usg wiec pielęgniarka kazała przyjść i może sie uda mnie wcisnąć a jak nie to we wtorek znów (tylko ze we wtorek to dupa bo 3 maja jest ) wiec wychodzi na to ze został mi czwartek następny, albo pójde do przychodni jeszcze wczesniej !!! ehh beznadzieja ogólnie ale mam nadzieje ze jak poczekam tydzien to sie nic nie stanie,!!!
Mam luteinę i nie wiem czy może jej nie brac, w koncu jest ona bezpieczna - podtrzymuje ciaze
 
Sluchajcie moja kolezanka pracuje na oddziale polozniczym i pracuje w szkole rodzenia. Pomaga zbierac podpisy "POD PETYCJĄ ABY KOBIETY W POLSCE MIAŁY PRAWO DECYDOWAĆ JAKIE ZNIECZULENIE ZASTOSUJĄ PRZY PORODZIE !" Kto chce niech sie podpisze ja juz to zrobilam, moze sie cos zmieni w naszym kraju List otwarty - Rodzić bez bólu

i ja sie podpisałam. A jak tam dziewczynki pażdziernikowe sie czują?Dużo zdrówka dla Was i Waszych fasolek.
 
Witajcie :*
Pryzybela- na razie nic nie wiem, zrobiłam jedynie 3 testy , ostatni we wtorek i ciągle II krechy, dzwoniłam sie umówić z lekarzem wczoraj i bedzie trudno bo wolny termin ma na 11 maja ale jutro ma przez godzine tylko samo usg wiec pielęgniarka kazała przyjść i może sie uda mnie wcisnąć a jak nie to we wtorek znów (tylko ze we wtorek to dupa bo 3 maja jest ) wiec wychodzi na to ze został mi czwartek następny, albo pójde do przychodni jeszcze wczesniej !!! ehh beznadzieja ogólnie ale mam nadzieje ze jak poczekam tydzien to sie nic nie stanie,!!!
Mam luteinę i nie wiem czy może jej nie brac, w koncu jest ona bezpieczna - podtrzymuje ciaze

A moze sprobuj do innego lekarza sie dostac a do swojego pojdziesz jak bedzie mial termin. Trzymam caly czas &&&&&& za Was!
 
Gosiane jak jutro nie da rady to bede kombinować zeby isc gdzies w piątek :)
Ale Wasze dzieciątka pięknie rosną, niedługo i bedzie juz połowa ciązy za Wami :)))) zleciało szybciutko !!!!!!!!!!!!!!!!NO i sie teraz juz ruchy takie bardziej wyraźne zaczną !! czytam Was ciągle wiec wiem co sie dzieje i ze dzieciaczki juz sie wiercą :)
 
Mamuska, wiem ze trudno w takiej sytuacji byc cierpliwa, ale z drugiej strony jak sie nie da wizyty wczesniej zalatwic, to przynajmniej wieksze szanse ze na usg bedzie cos wiecej widac:tak: Przy czym oczywiscie rozumiem, ze zwlaszcza po stracie "pali sie" czlowiekowi zeby jak najszybciej sie spotkac z ginkiem:tak: Co by nie bylo, mocno zaciskam kciukasy:-)
Aaaa, no i wlasnie beta na pewno nie zaszkodzi:-)

Gosiane, super ze takie akcje robia, w koncu to zadna fanaberia zeby moc ze znieczulenia skorzystac i w pelni cieszyc sie porodem... U nas to pielegniarki za mna niemalze chodzily i pytaly czy chce epidural kilkakrotnie, tylko ja taka uparta bylam, ze chce sama, a jak w koncu sytuacja mnie do tego zmusila, to zalowalam ze wczesniej nie skorzystalam...
 
reklama
Ja bylam w szoku jak mi kuzynka powiedziala ze pda jest ,ale nie ma anastezjologow.
Ja sie balam ,tak samo przy cesarce chcialam pelna narkoze .
 
Do góry