reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

to tak jak moj:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kawa,komp i kupa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



Asiu,nieraz nie mamy na to wplywu....musisz brac ten antybiotyk,to nie jest Twoj wymysl,tylko potrzeba i juz;)bedzie dobrze slonko,zobaczysz!!!!

ja juz skonczylam brac wszystko na szczescie :)
tylko , ze jakos tak czuje , ze chyba cos tam jest jeszcze :/ i boje sie , ze znowu bede musiala cos brac :((

narazie pije ile wlezie i pomaga.. zadzwonie do ginki i spytam które preparaty mogę bezpiecznie. Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z basenem? Najlepiej się wstrzymać do wyleczenia nie? Taka ładna pogoda mmm

nie no basen odpada niestety :(
ogolnie jak ma sie nawracajace infekcje to sie chodzic nie powinno tak mowia ,ale ile w tym prawdy to nie wiem , bo nie mialam klopotu do dzisiaj ...

dziewczyny mialam dzisiaj usg, opisalam w odpowiednim miejscu, ale prawdopodobnie tez bedzie chlopak a ciaza wedlug usg jest 5 dni starsza. Dzidzius tak cudownie sobie skakal, ale nie chcial pokazac sie z przodu tylko caly czas boczek. Ale najwazniejsze ze zdrowiutkie i nadal duze.

super !!
no i kolejny chlopak heeh
ale bedzie wysyp w pazdzierniku , dobrze dziewczyny beda mialy pozniej w czym wybierac ;-)

Sluchajcie moja kolezanka pracuje na oddziale polozniczym i pracuje w szkole rodzenia. Pomaga zbierac podpisy "POD PETYCJĄ ABY KOBIETY W POLSCE MIAŁY PRAWO DECYDOWAĆ JAKIE ZNIECZULENIE ZASTOSUJĄ PRZY PORODZIE !" Kto chce niech sie podpisze ja juz to zrobilam, moze sie cos zmieni w naszym kraju List otwarty - Rodzić bez bólu

Super ze ostatnio same dobre wiesci mamy na watku :-)

podpisalam :))

Witajcie :*
Pryzybela- na razie nic nie wiem, zrobiłam jedynie 3 testy , ostatni we wtorek i ciągle II krechy, dzwoniłam sie umówić z lekarzem wczoraj i bedzie trudno bo wolny termin ma na 11 maja ale jutro ma przez godzine tylko samo usg wiec pielęgniarka kazała przyjść i może sie uda mnie wcisnąć a jak nie to we wtorek znów (tylko ze we wtorek to dupa bo 3 maja jest ) wiec wychodzi na to ze został mi czwartek następny, albo pójde do przychodni jeszcze wczesniej !!! ehh beznadzieja ogólnie ale mam nadzieje ze jak poczekam tydzien to sie nic nie stanie,!!!
Mam luteinę i nie wiem czy może jej nie brac, w koncu jest ona bezpieczna - podtrzymuje ciaze

hmm to moze byle gdzie isdz na gina na usg gdzie bedzie miejsce i z glowy
uspokoisz sie jak zobaczysz dzidzie i uslyszysz serduszko :)
a pozniej juz normalnie do swojego pojdziesz
 
reklama
Karolina, a jak dlugo sie dochodzi do siebie po pelnej narkozie i po jakim czasie maluszka moglas wziac na rece? Ja tak sie zastanawiam (bo zapomnialam ginki spytac) jak sie tutaj rozwiazuje srawe znieczulenia przy planowanym cc...
Chociaz slyszalam, ze po zzo tez niektore kobiety miewaja jakies powiklania, ale u mnie tylko te 1,5 h kryzysowe byly jak mi znieczulenie puszczalao, a potem to juz super sie czulam; zadnych mdlosci, bolow glowy czy plecow....
No i byly troche trudnosci z wkluciem sie, bo ponoc twardy kregoslup mam, a poza tym skurcze troche przeskadzaly, ale mimo to obylo sie bez komplikacji.
Elifit, ja bym tez radzila raczej basen sobie narazie odpuscic, zeby nie pogorszyc sytuacji i poczekalabym na zielone swiatlo od lekarza:tak:
 
Aga widze , ze twoj maz z szykowaniem jeszcze lepszy hehe
moj to gotowy w 15 min. jak idzie do pracy :szok:


Asionek ja też czuję, że będę mieć chłopaka ;]
A z tymi infekcjami to masakra jakaś... ja mialam jakiś czas temu non stop problem z grzybicą... i chodziłam do lekarza dawała tabletki i rożnosci, pomagalo na miesiąc, dwa i od nowa to samo... aż w końcu zmieniłam lekarza przepisal mi dopochwowe i jak ręką odjął (odpukać) do tej pory nic....

nie wiem ja to nigdy wczeniej nic nie mialam :) to moj pierwszy raz i wolalabym ostatni :/
mi tam nie przeszkadza , bo ja i tak nic nie czuje , ale lekow nie chce brac zeby nie zaszkodzic dzidzi
czujesz , ze chlopak ?? wsumie ja tez czuje , ze u ciebie bedzie synek :))
 
Asionek serduszka to raczej nie usłyszę jeszcze, bo od zapłodnienia to ok 3 tygodnie minęły, od zabiegu 6 tygodni wiec wątpie ale tak czy owak pójdę gdzieś dla świętego spokoju,
a szyjka w ciązy jest napuchnięta ???? bo powiem szczerze nie sprawdzałam tego w żadnej ciąży a tak mnie podkusiło wczoraj , bo ciągle mam wątpliowości czy to ciąża no i jest bardzo napuchnięta !!!!
 
mamuska szyjka w ciazy jest rozpulchniona
wargi tez sie troche zmieniaja, sa jakby nabrzmiale i moga byc ciemniejsze, oczywiscie te na dole


no rzecz jasna ze te na dole !!!!!!!!!!!! :))))) dzięki, bo ja sie juz przez to wszystko pogubiłam i ogólnie ześwirowałam , najpierw strata dziecka teraz ciąża, za dużo sie dzieje i mi rozum odbiera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
pryzybela - ja miałam planowane CC w pełnej narkozie i jak dla mnie super, doszłam do siebie w około 30 minut no i nie ma tego pionizowania jak po zoo więc polecam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Karolina, a jak dlugo sie dochodzi do siebie po pelnej narkozie i po jakim czasie maluszka moglas wziac na rece? Ja tak sie zastanawiam (bo zapomnialam ginki spytac) jak sie tutaj rozwiazuje srawe znieczulenia przy planowanym cc...
Chociaz slyszalam, ze po zzo tez niektore kobiety miewaja jakies powiklania, ale u mnie tylko te 1,5 h kryzysowe byly jak mi znieczulenie puszczalao, a potem to juz super sie czulam; zadnych mdlosci, bolow glowy czy plecow....
No i byly troche trudnosci z wkluciem sie, bo ponoc twardy kregoslup mam, a poza tym skurcze troche przeskadzaly, ale mimo to obylo sie bez komplikacji.
Elifit, ja bym tez radzila raczej basen sobie narazie odpuscic, zeby nie pogorszyc sytuacji i poczekalabym na zielone swiatlo od lekarza:tak:
Ja bylam po 1,5 godz na sali i dzieci mialam prawie odrazu ,ale to byl malutkimszpital i atmosfera byla rodzinna.
Ale czulam sie koszmarnie i nie chcialabym tego jeszcze raz przezyc

Asionek serduszka to raczej nie usłyszę jeszcze, bo od zapłodnienia to ok 3 tygodnie minęły, od zabiegu 6 tygodni wiec wątpie ale tak czy owak pójdę gdzieś dla świętego spokoju,
a szyjka w ciązy jest napuchnięta ???? bo powiem szczerze nie sprawdzałam tego w żadnej ciąży a tak mnie podkusiło wczoraj , bo ciągle mam wątpliowości czy to ciąża no i jest bardzo napuchnięta !!!!
ja ciebie podziwiam ze ty takie rzeczy potrafisz sprawdzic:baffled:
Sorry nie wiedzialam ze napisze posta pod postem ,a teraz nie umiem go przesunac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ile się można od was dowiedzieć nowych rzeczy. Ja nawet nie wiedziałam że cokolwiek się tam zmienia :)
Poczytuję was od rana ale pisać coś mi się dziś nie chce, jakaś taka naćpana się czuję.
 
Do góry