reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

KArolina e tam jak się ktoś zna na szyjce to niby warto sprawdzać... ja parę razy sprawdzałam ale wg mnie ta szyjka zawsze byla taka sama... pewnie nie potrafię jej rozróżniać :-D
Nie ja chyba nie chce sie tego nauczyc :dry:
Milka pragne miec takie zdjecie;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Asionek serduszka to raczej nie usłyszę jeszcze, bo od zapłodnienia to ok 3 tygodnie minęły, od zabiegu 6 tygodni wiec wątpie ale tak czy owak pójdę gdzieś dla świętego spokoju,
a szyjka w ciązy jest napuchnięta ???? bo powiem szczerze nie sprawdzałam tego w żadnej ciąży a tak mnie podkusiło wczoraj , bo ciągle mam wątpliowości czy to ciąża no i jest bardzo napuchnięta !!!!

podobno rozpulchniona jest
wargi tez sie zmieniaja , takie zasinione sa :)

Asionek mówię Ci masakrę mialam... co mialam zacząć staranka to bach i grzybica, więc leczenie i przesunięcie staranek... okropność :(((( i tak co chwila... mam nadzieję, że to cholerstwo do mnie nie wróci już
A Ty co będziesz mieć? :]

ostatnio byl chlopczyk :))

Karolina juz naprawione :))

ja tez nie umiem sprawdzac tej szyjki ... nawet nie wiem jak ja wyczuc hehe tepak ze mnie :) dobrze , ze wiem gdzie mam mala :-D
 
To wychodzi na to ze Ja jestem mega rozpulchniona !!!!!!!! A warg to nie oglądałam juz tak szczegółowo bo nawet nie wiedzialam ze moga byc inne :szok::szok: Niby juz taka doświadczona jestem a tu prosze, jednak nieeeeeee!!!!!!! hehe ;)
No widzicie Wy juz prawie w połowie ciązy a ja znów na początku!!!!!!!!!!!!!
 
Pysia dokładnie jak piszesz !!!!!!!!Oby tym razem juz było wszystko dobrze, !!:)
a ginekolog( NFZ) może dać skierowanie na bete czy trzeba normalnie zapłacić ????
 
Hehe, ale Wy teksty zapodajecie czasem! Przynajmniej sie posmiac mozna:D A cipkomat pierwsza klasa!:-)
A ja zamiast isc po dziecko do przedszkola, to czytam i pisze:)
Milka, o co chodzi z tym pionizowaniem, bo ja jakas niekumata jestem?;-) Ale po pol godzinie od zszycia juz bylas na sali z dzieckiem? No to w szoku jestem, bo myslalam ze po narkozie to o wiele gorzej (ale nigdy nie mialam dlatego pytam):szok:
Pysia, ja tez kiedys mialam problemy z nawracajaca grzybica i takie cuda mi w Pl rzepisywali ze szok, a i tak dziadostwo wracalo:baffled: A tutaj kiedys kupilam w aptece (bez recepty) masc clotrimazolum (czy jakos tak), w zaleznosci od stezenia leku na 3 lub 7 aplikacji (na noc), do tego byly dolaczone jakby jednorazowe strzykawki i trzeba bylo sobie dopochwowo zaaplikowac i szczerze mowiac dopiero to mnie wyleczylo.... I teraz nie powiem raz na ruski rok cos sie przypaleta, ale nie pamietam kiedy ostatnio to mialo miejsce, wiec bardzo polecam ta masc :tak:

A co do badania szyjki, to nie mam pojecia jak to robic... ale szczerze mowiac w seksie jest to baaaardzo odczuwalne , ze jestem w srodku cala opuchnieta ( nawet malz zauwazyl, ze sie ciasniej zrobilo:-)), a doznania tez o wiele bardziej intensywne dla mnie wiec z tego powodu, to bym mogla na okraglo w ciazy byc:zawstydzona/y:

Dobra, zmykam narazie, bo juz corcia pewnie za mna teskni:D
 
karolina, asionek ja też nie chcę już tej nauki rozpoznawania szyjki :-D

hehe ja tez podziekuje :-D

To wychodzi na to ze Ja jestem mega rozpulchniona !!!!!!!! A warg to nie oglądałam juz tak szczegółowo bo nawet nie wiedzialam ze moga byc inne :szok::szok: Niby juz taka doświadczona jestem a tu prosze, jednak nieeeeeee!!!!!!! hehe ;)
No widzicie Wy juz prawie w połowie ciązy a ja znów na początku!!!!!!!!!!!!!

to nic szybko zleci :)
najwazniejsze , ze sie udalo i zeby dzidzia rosla zdrowo !!

cipkomat nie wytrzymam hehehehheheheheheheheheh

mamuśka może dać spokojnie.....

:-D

Hehe, ale Wy teksty zapodajecie czasem! Przynajmniej sie posmiac mozna:D A cipkomat pierwsza klasa!:-)
A ja zamiast isc po dziecko do przedszkola, to czytam i pisze:)
Milka, o co chodzi z tym pionizowaniem, bo ja jakas niekumata jestem?;-) Ale po pol godzinie od zszycia juz bylas na sali z dzieckiem? No to w szoku jestem, bo myslalam ze po narkozie to o wiele gorzej (ale nigdy nie mialam dlatego pytam):szok:
Pysia, ja tez kiedys mialam problemy z nawracajaca grzybica i takie cuda mi w Pl rzepisywali ze szok, a i tak dziadostwo wracalo:baffled: A tutaj kiedys kupilam w aptece (bez recepty) masc clotrimazolum (czy jakos tak), w zaleznosci od stezenia leku na 3 lub 7 aplikacji (na noc), do tego byly dolaczone jakby jednorazowe strzykawki i trzeba bylo sobie dopochwowo zaaplikowac i szczerze mowiac dopiero to mnie wyleczylo.... I teraz nie powiem raz na ruski rok cos sie przypaleta, ale nie pamietam kiedy ostatnio to mialo miejsce, wiec bardzo polecam ta masc :tak:

A co do badania szyjki, to nie mam pojecia jak to robic... ale szczerze mowiac w seksie jest to baaaardzo odczuwalne , ze jestem w srodku cala opuchnieta ( nawet malz zauwazyl, ze sie ciasniej zrobilo:-)), a doznania tez o wiele bardziej intensywne dla mnie wiec z tego powodu, to bym mogla na okraglo w ciazy byc:zawstydzona/y:

Dobra, zmykam narazie, bo juz corcia pewnie za mna teskni:D

hmm , a mi jakos troche przeszkadza ta szyjka ... o ile to ona :-D
 
reklama
pryzybela - po w kłuciu w kręgosłup musisz chyba 12 godzin leżeć na płasko bo potem możesz mieć komplikacje typu migreny i takie tam, obok mnie na sali leżała własnie dziewczyna z zoo i powiem Ci, że nie ciekawie to wyglądało. Po ogólnym wybudzają Cię od razu, przewożą na salę i jak masz siły to siadasz i dostajesz dziecko :tak: oczywiście musi ktoś przy Tobie być. Ja mam wysoki próg bólu więc spoko luz :-D Najmniej przyjemne z tego wszystkiego, że wieczorem przed zabiegiem nie można nić jeść i potem cały dzień bez żarcia :dry: no i cewnik też jest wkurzający ale da się przeżyć ;-)
 
Do góry