reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

asionek tak to u mnie właśnie było.. że już mi było lepiej, wczoraj myslałam że mi przeszło a dziś od nowa to samo :-:)-( jak ja wytrzymam póltora tygodnia ehhh :-( majówki wesołej mieć nie będę :-(
 
reklama
elifit - to zadzwoń do położnej i niech Ci powie co masz brać :tak: bo porada, że masz brać "jakieś preparaty ziołowe" jest o kant du...py
 
Wspolczucia z infekcjami ,przechodzilam w poprzednich ciazach .Nawet porzadne czochranie nie przynosi ulgi;-)Tylko porzadny lek.
Ja powoli sie pakuje ,mam nadzieje ze pogoda bedzie wzgledna i bede mogla pojsc nad morze na spacer.Troche sie martwie jak moj m. wyrobi z wyszykowaniem dzieci rano do szkoly,on sam potrzebuje ponad godziny na kawe i kupe.
 
karolina - spoko luz da radę będzie wiedział na przyszłość, że to nie pierdnięcie a mistrzowski wyczyn wyprawić dzieciaki do szkoły ;-) nastaw mu budzik na 4:00 rano to nawet kupę i kawę zaliczy ;-)
 
Dziendoberek! Dopiero sie poswiatecznie pojawiam, bo wczoraj cos mialam lenia na pisanie... mam nadzieje ze teraz ciut lepiej bedzie:)
Zmykam poczytac, coscie naskrobaly kobiety:tak:

No to Anulka, ja tez kciuki trzymam, zeby sie nic powaznego nie okazalo!:tak:

Mamuska, a jak tam u ciebie??? Kurcze, mam nadzieje ze sie tym razem pomyslnie ulozy, z calego serducha zycze!:tak:

Wiecie, ja tez mam ciagle watpliwosci co do brania witamin, bo ogolnie paznokcie i wlosy mam ok, staram sie jesc warzywa i owoce, ale zawsze jakas niepewnosc sie w glowie czai:/ Pamietam ze w ciazy w mloda, to w ogole mi wlosy nie wypadaly, mimo ze wiadomo ze codziennie cos tam sie gubi, to w ciazy wlos mi z glowy nie spadl, a teraz narazie tez jest ok, ale jakby byly jakies problemy, to bym wolala sie wspomagac jakos.... tesciowej kolezanka ponoc w ciazy mase wlosow stracila, ze jakies opaski zaczela nosic zeby lysine zaslaniac, wiec mysle ze jednak warto sie przynajmniej lekarza poradzic...

A co do tych problemow z ukladem moczowym w ciazy, to ponoc wlasnie dobrze robi przede wszystkim nie wstrzymywanie moczu, picie sporych ilosci wody; najlepiej z cytryna, zurawina oczywiscie tez a ponoc i regularne przyjmowanie probiotykow nie zaszkodzi.... Ale widze ze zasadniczo to przekichana dolegliwosc jest....
 
Ostatnia edycja:
Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie do zakupu superowego zestawu na każdą porę roku. Część ubrań nie była w ogóle noszona gdyż moja ciąża okazała się bliźniacza i zwyczajnie się nie mieściłam w standardowe ciuszki dla mam:)
Cena zestawu z przesyłką to 300zł.


ImageShack Album - 29 images

Wszelkie pytania na priva:)

Pozdrawiam i zycze dużo zdrówka i radości z brzuszków bo ten czas tak szybko mija....oh kiedy to było:)
laugh.gif
biggrin.gif

 
Ostatnia edycja:
asionek tak to u mnie właśnie było.. że już mi było lepiej, wczoraj myslałam że mi przeszło a dziś od nowa to samo :-:)-( jak ja wytrzymam póltora tygodnia ehhh :-( majówki wesołej mieć nie będę :-(

no ja tez czekam do 5ego maja , mam nadzieje , ze mi przeszlo , bo naczytalam sie o antybiotykach i niby sa nie szkodliwe , a jednak na uklad kostny wpywaja i ostatnio znajoma pisala jak jej dziecko juz starsze ma problem z zebami od antybiotykow :/ wszystkie do leczenia i moga mu wypasc :((
wiec wolalabym sie nie faszerowac non stop czyms

Wspolczucia z infekcjami ,przechodzilam w poprzednich ciazach .Nawet porzadne czochranie nie przynosi ulgi;-)Tylko porzadny lek.
Ja powoli sie pakuje ,mam nadzieje ze pogoda bedzie wzgledna i bede mogla pojsc nad morze na spacer.Troche sie martwie jak moj m. wyrobi z wyszykowaniem dzieci rano do szkoly,on sam potrzebuje ponad godziny na kawe i kupe.

mnie nic nie czochra hehe , tylko czuje taki nacisk jakby na pecherz
maz da rade , bedzie musial to sie sprerzy :))

karolina - spoko luz da radę będzie wiedział na przyszłość, że to nie pierdnięcie a mistrzowski wyczyn wyprawić dzieciaki do szkoły ;-) nastaw mu budzik na 4:00 rano to nawet kupę i kawę zaliczy ;-)

nie no padne :-D :-D
 
Wspolczucia z infekcjami ,przechodzilam w poprzednich ciazach .Nawet porzadne czochranie nie przynosi ulgi;-)Tylko porzadny lek.
Ja powoli sie pakuje ,mam nadzieje ze pogoda bedzie wzgledna i bede mogla pojsc nad morze na spacer.Troche sie martwie jak moj m. wyrobi z wyszykowaniem dzieci rano do szkoly,on sam potrzebuje ponad godziny na kawe i kupe.

to tak jak moj:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
kawa,komp i kupa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no ja tez czekam do 5ego maja , mam nadzieje , ze mi przeszlo , bo naczytalam sie o antybiotykach i niby sa nie szkodliwe , a jednak na uklad kostny wpywaja i ostatnio znajoma pisala jak jej dziecko juz starsze ma problem z zebami od antybiotykow :/ wszystkie do leczenia i moga mu wypasc :((
wiec wolalabym sie nie faszerowac non stop czyms

Asiu,nieraz nie mamy na to wplywu....musisz brac ten antybiotyk,to nie jest Twoj wymysl,tylko potrzeba i juz;)bedzie dobrze slonko,zobaczysz!!!!
 
narazie pije ile wlezie i pomaga.. zadzwonie do ginki i spytam które preparaty mogę bezpiecznie. Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z basenem? Najlepiej się wstrzymać do wyleczenia nie? Taka ładna pogoda mmm
 
reklama
elfit no basen to sobie odpusc na razie lepiej bo jeszcze sie pogorszy a tego lepiej uniknac.

karolina no to maz cie doceni moze jak bedzie musial gromadke sam wyprawic ;-) a Tobie w sam raz sie przyda odpoczynek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry