reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Anulka jak tylko będziesz coś wiedziała to koniecznie daj znać i nie martw się na zapas. Może to jest dobry pretekst i moment do tego żeby odzwyczaić Julkę od Spania z rodzicami.
 
hej lalunie

ja wlasnie wcinam sniadanko i ma focha na pogode za oknem,
swiat byly takie ladne a teraz taka kupa ze szok
zimno , szaro i ponuro

teraz mam dzisiaj dzien na NIE
nic mi sie nie chce
na szczescie dopiero jutro do pracy
wiec moge jeszcze poleniuchowac



ja paznokcie tez mam mega, ale cera do bani
nigdy nie mialam problemu z pryszczami a teraz co chwila jakis "przyjaciel" w okolicy proby i to taki mega bolacy ....



laski jak zrobic , zeby zacytowac tylko fragment wiadomosci ??

u nas na szczescie slonko i cieplo wiec luz :) juz wyszorowalam mieszkanie az lsni :) od razu lepiej
mi syf jakis sie zrobi czasami na plecach , ale na twarzy to nic i jakos cera ladniejsza mi sie zrobila na szczescie :)

mi też krostki powyłaziły, pierwszy raz w życiu w okolicy ust- masakra jakaś;( mam za to inny problem- chyba poważnmiejszy- pojawiła mi się wysypka na dłoniach. takie małe krostki, staram się nie drapać, właściwie nie swędzą ale denerwują mnie bo nieestetycznie to wygląda. nie mogę nic robić w wodzie bo od razu stan się pogarsza, robią się bardziej zaczerwienione. już kiedyś mi się pojawiło coś takiego ale nie wiem od czego i niczym wtedy nie leczyłam, znikało po około tygodniu. Tym razem jednak stan się nie poprawia lecz utrzymuje już od tygodnia- pomocy

hmm moze masz na cos uczulenie ??
moja siorka ma cos podobnego i ma alergie wlasnie na niektore produkty , musi jakies masci na sterydach brac , ale tobie to napewno nic takiego nie wolno
dobrze , ze jutro idziesz to sie moze cos dowiesz

hej dziewczyny,

karolincia najpierw gin, potem dermatolog.. mam nadzieję że to nic groźnego..

ja też spróbuje się do gina zapisać na szybciutko bo ta infekcja mnie niepokoi.. dobrze że ty asionek masz już spokój
anulka &&&&&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było dobrze!

tiaaaa oby bylo po wszystkim
jakos na poczatku samym maja ide na mocz , a 5 do gina i mam nadzieje , ze juz nic tam nie ma
bo dzisiaj rano to wlasnie na jakas infekcje lub zapalenie i wygladalo to :/


Dziewuszki moje dziekuje za wsparcie i kciuki... ja ide sie kompac, golic, zjesc cos i przed 3 wyruszam na skazanie... jedno jest pocieszajace, zobacze mojego okruszka bo lekarz bedzie chcial zobaczyc czy z nim ok....

trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& , bedzie dobrze !!!!
 
ehh dziewczyny, no i dzwoniłam do położnej, powiedziałam o infekcji i o tym że przez święta brałam furagin. Mówi że będzie potrzebny posiew z moczu żeby znależć winowajce i żey nas nie truć antybiotykiem. Ale teraz będzie wynik zniekształcony przez furagin więc muszę czekać do piątku przynajmniej, a że pózniej jest majówka więc tak szybko wyniki nie przyjdą. Zapisana jestem na 4 maja do gina, sprawdzi czy nie mam zakażenia w pochwie (bo mogło tam się zacząć) a do tej pory ratować się ziołowymi preparatami. Co polecacie skutecznego? Dodam że ta bakteria musi być upierdliwa skoro nie zabiła jej furagina :wściekła/y:
 
pij duzo soku z zurawiny, stosuj plyn do higieny intymnej Ziaji z macierzanka i jak wsadzisz sobie raz do czasu tampon namoczony w jogurcie naturalnym to troche ulzy
 
elifit Ja już raz pisałam, że z powodu kamienia w nerce musiałam brać urosept przez całą poprzednią ciążę i gin nie miał nic przeciwko temu. To jest właśnie ziołowe. Urosept, tabletki drażowane, 60 szt - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie

Pisze tego posta i czytam ulotkę. Jest napisane, że nie zaleca się przyjmowania preparatu w ciąży. Mi na ten lek dwóch ginów pozwoliło i lekarka rodzinna, która jest bardzo nadgorliwa jak chodzi o ciążę i leki. Musisz się z lekarzem skontaktować będzie wiedział czy warto czy nie, może coś innego poleci.
 
pij duzo soku z zurawiny, stosuj plyn do higieny intymnej Ziaji z macierzanka i jak wsadzisz sobie raz do czasu tampon namoczony w jogurcie naturalnym to troche ulzy

dzięki zupka :) Sok z żurawiny piję, mam coś ziajowego do higieny regenerujący czy coś.. a tampon spróbuję. A z ziołowych preparatów które wziąć? dzięki jagmar, zapytam lekarza. A są jakieś ziołowe bezpieczne?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ehh dziewczyny, no i dzwoniłam do położnej, powiedziałam o infekcji i o tym że przez święta brałam furagin. Mówi że będzie potrzebny posiew z moczu żeby znależć winowajce i żey nas nie truć antybiotykiem. Ale teraz będzie wynik zniekształcony przez furagin więc muszę czekać do piątku przynajmniej, a że pózniej jest majówka więc tak szybko wyniki nie przyjdą. Zapisana jestem na 4 maja do gina, sprawdzi czy nie mam zakażenia w pochwie (bo mogło tam się zacząć) a do tej pory ratować się ziołowymi preparatami. Co polecacie skutecznego? Dodam że ta bakteria musi być upierdliwa skoro nie zabiła jej furagina :wściekła/y:

na razie nic nie bierz sama !!
pij zurawine , duzo wody z cytruna i min. 3 litry na dzien

a bakteria moze byc upierdliwa jak u mnie
zrobilam posiew moczu i od razu w lab jak zobaczyli te leukocyty to sprawdzili na jakie leki zaraguje to dziadostwo i z calej listy to tylko na jedno wyszlo pozytywnie ... i musialam antybiotyk brac
takze poczekaj do posiewu , bo nie ma sensu sie truc jak moze i tak to nic nie dac
ja to nawet nie jestem pewna czy ten antybiotyk i globulki u mnie daly rade ?? mam nadzieje , ze tak , ale czasami mam wrazenie , ze cos tam jeszcze jest
 
Do góry