reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ale mam dzisiaj dzien ,nie umiem wejsc na wyzsze obroty.Dzieci maja ferie wiec w domu sajgon.Wczoraj przyszla sie pozegnac przyjaciolka bo jechala do Polski i siedziala do 23 +trojka dzieci ,maz ja odebral i odemnie w droge.
Ale mozeie sobie wyobrazic jak chalupka wyglada.:szok:
Ja tez chce do domu-do Polski:-(
 
reklama
Asionek dobrze ze wszystko ok! to najwazniejsze!
ja dzis ide do poloznej, nawet nie wiem po co, ale ide

dzieki :)
polozna pewnie cie zwazy , zmierzy cisnienie i takie tam :)
powodzenia !!

Asionek to może jak u ciebie będzie odwrotnie? Skoro nic si ę nie majta między nogami to może dziewuszka.. no nic czekam do połówkowego :)

a nie masz wczesniej wizyty ??

Asionek, dziękuję, muszę przyznać, że na to nie wpadłam

nie ma za co :)
jak dla mnie bez sensu przeplacac na tak krotki okres czasu
te ciuchy kupe kasy kosztuja niekiedy :/
ja cale szczecie mam narazie duzo ciuchow w ktore sie mieszcze :)
kupowalam rozne tuniki , bluzki
tak jakbym o ciazy myslala :) teraz sie brzydadza bardzo
 
Asionek gratuluje!!!ja ide za tydzien do kontroli i albo do pracy albo zostaje nadal w domu (ale mam nadzieje ze juz wroce do pracy) i zobaczymy jak sie ma moje malenstwo.A czy wedlug Twoich wierzen wlosy na brzuchu oznaczaja chlopaka?
 
moje kolejne usg to tez polowkowe i w dodatku za ponad miesiac.
mam zamiar isc do Pl do lekarza, moze tez sie juz dowiem kto to bedzie.
Karolina ja tez jeszcze niedawno marzylam by jechac na swieta do rodzicow, ale tak mnie wkurzyl ojciec ze jak go nie pobije to dobrze bedzie
 
Ja z rodzicami tez zazwyczaj jestem na sciezce wojennej ,ale mi szybko przechodzi.
Mi chodzi tez o jakas zmiane wystarczy troche slonca i mnie juz nosi
 
Hej wszystkim! Ja sie jakos do roboty zebrac nie moge dzisiaj. Lenistwo totalne mnie ogarnelo.

Ja z rodzicami tez zazwyczaj jestem na sciezce wojennej ,ale mi szybko przechodzi.
Mi chodzi tez o jakas zmiane wystarczy troche slonca i mnie juz nosi

Ja mam to samo z tym sloncem, wlasnie dzisiaj go nie ma i dalej w pizamie leze przed tv :zawstydzona/y: Strasznie sie rozleniwilam od tego siedzenia w domu, az wstyd normalnie!

Racja ze pazdziernik sie robi miesiacem chlopcow :-) lilou musi na liscie podopisywac ciekawe ile ich mamy no i ile sie potwierdzi na pozniejszych usg! Hihi same chlopaczki :-D
 
Asionek gratuluje :) To u Ciebie tez bedzie chlopak . U mnie na usg genetycznym w 12 tc lekarka sie dopatrzyla siusiaka :-D A i 2 tygodnie temu moja gin to potwierdzila :) ale tak wczesne wykrycie plci zalezy oporcz od sprzetu i dobrego oka lekarza to w duzej mierze od malucha- bo jak wstydliwe , albo sie zaslania to dobry sprzet nic nie zdziala :)

A co do ciuchow to w C&A najpierw przegladnijcie polki z normalna odzieza- maja spora rozmiarowke do 46 chyba i niekotre bluzi tansze niz te ciezarowe :)
 
Asionek gratuluje!!!ja ide za tydzien do kontroli i albo do pracy albo zostaje nadal w domu (ale mam nadzieje ze juz wroce do pracy) i zobaczymy jak sie ma moje malenstwo.A czy wedlug Twoich wierzen wlosy na brzuchu oznaczaja chlopaka?

nie no to nie moje wierzenia ;))
wyczytalam na necie , ze podobno to na chlopaka moze byc
a drugie , ze podobno jak sie tworza genitalia i zaczynaja pracowac , to nadmiar testosteronu jest wydalany przez nasz organizm wlasnie i stad tez moga byc wlosy na brzuchu ... ale czy to prawda ?? to ostatnie to jakis lekarz pisal i tlumaczyl , ale ja tam sie nie znam :)

Asionek fajnie ze wiesz juz co bedzie!Synusie gora,z tego co widac w pazdzierniku.

no sporo chlopakow bedzie u nas :))
 
reklama
Też słyszałam że czasami na chłopaka mocniejsze owłosienie się pojawia nie tylko na brzuchu.

Mnie akurat słońce też do życia pobudza, a jak paskudna pogoda to nawet cały dzień w piżamach mogę się wylegiwać (aż wstyd się przyznać)
 
Do góry