reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Asionek daj znać jak wrócisz...trzymam kciuki....

nie umiem się dzisiaj dobudzić.....ooooooo......

też z chęcią bym pojechała coś kupić maluszkom....ale jeszcze nie znam płci....:( może jutro gin coś dojrzy.....mam taką nadzieję,,,,
 
Dzień dobry,

Asionek - trzymam kciuki,

elifit - zazdroszczę ruchów, u mnie łożysko przesuneło się do góry i nic nie czuje na razie :dry:

werka - w wakacje złamałam palec i byłam na IP przede mną był gościu który złamał obie nogi i nie miał karty NFZ to się go pytali czy dowiezie mu ktoś z rodziny czy podpisuje zgodę na odpłatne leczenie, bo poskładać go poskładają ale jeśli się okaże, że trzeba będzie operować to kasa na stół, więc lepiej się umów prywatnie do gina z USG za 100 PLN niż potem dostaniesz rachunek na niewiadomo ile do opłacenia :tak:
 
jestem dziewczyny :)

dzieki wielkie za kciuki bardzo pomogly !!!


same dobre wiadomosci mam !!!
no wiec te leukocyty to widocznie taka moja uroda , dostalam antybiotyk i globulki jakies na infekcje
lekarz wzial mnie na chwile na USG no i male w koncu nie spalo !!! normalnie poranna gimnastyke robilo hehe, serduszko cudnie bilo no i uroslo bardzo juz jest bobas niezly
a najlepsze , ze przed wejsciem do gabinetu mowie dla meza , ze czuje , ze dzidzia sie obudzila i mialam racje !! czyli juz czuje ruchy troche :))
no i bedzie na watku najprawdopodobniej kolejny chlopczyk :)))))
az sie poplakalam ze wzruszenia jak to uslyszalam i zobaczylam malego siurka ;))) cala droge do domu buzia mi sie cieszyla , ze szok :))
ja bardzo chcialam synka pierwszego i sa duze szanse , ze bede miala !!!
maz troche w szoku , bo chcial coreczke , ale tez szczesliwy :)
odebralam tez wyniki z krwi pappa i ten trismoe 21 sa super :))
tak wiec same dobre wiesci :)
no i gin ladnie sie zachowal , bo cala wizyta za darmo bylo :)

nawet nie wiecie jak mi ulzylo !! :)
 
Asionek - bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku :-) i gratuluję chłopaka jeśli zamawiałas sobie jako pierwszego :-D ja z młoda non stop jakieś globulki dopochwowe brałam bo jak kończyła się jedna infekcja to za chwilę rozpoczynała się kolejna...

szkoda, że odpadną Ci kąpiele w morzu :dry:
 
dziekuje Sivi :))
ostatnio juz gin by powiedzial co moze bedzie , ale dziecie spalo :)
dzisiaj pieknie sie rozkraczylo i sobie fikalo po brzuszku
jejku jestem tak szczesliwa , ze moglabym skakac pod sam sufit hehe
o ciazy wiem juz te kilka miesiecy , ale dzisiaj do mnie to wszystko dotarlo !!! tak na maksa :))
nawet nie wiedzialam , ze mozna sie tak cieszyc i byc tak szczesliwym ;))


Milka do kapieli w morzy to juz sie pewnie wylecze :))
ja nigdy nie mialam infekcji to moja pierwsza w zyciu :/
no , ale jak gin powiedzial , w ciazy to norma


kurka wypilam ten antybiotyk , bo jest w saszetkach i malo belta nie rzucilam :((( okropne to jest :/ moglam pigulki dostac byloby latwiej
 
Sivi płeć jest widoczna już po 10 tyg ciąży. To są słowa lekarza genetyka-patologa. Trzeba doświadczenia i dobrego sprzetu. No i podobno chlopców latwiej rozpoznać. Oczywiście na kazdym etapie jest margines błędu, albo dziecko jest tak ułożone, że nie widać.
Gro osób na usg genetycznym dowiaduje się co do płci, a u Asionka jest to już 16 tydz, więc na najzwyklejszym usg jest płec już zauwazalna.
 
reklama
Do góry