reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Marti dzieki :) no i mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutro :)) napewno bedzie dobrze !!!


Sivi płeć jest widoczna już po 10 tyg ciąży. To są słowa lekarza genetyka-patologa. Trzeba doświadczenia i dobrego sprzetu. No i podobno chlopców latwiej rozpoznać. Oczywiście na kazdym etapie jest margines błędu, albo dziecko jest tak ułożone, że nie widać.
Gro osób na usg genetycznym dowiaduje się co do płci, a u Asionka jest to już 16 tydz, więc na najzwyklejszym usg jest płec już zauwazalna.

no troche moja dzidzie postarzalas hehe
ten suwaczek na dole to bledny jest :/ o tyg. sie spieszy
sam sie kurka przestawia badziew jedny :)))
ale masz racje juz nawet na tym USG miedzy 11 a 13 tc mozna poznac plec o ile lekarz sie zna i ma dobry sprzet ;))

Witajcie!
Mam pytanie, gdzie w Łodzi znajdę sklepy z odzieżą ciążową?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

moze lepiej na allegro ?? wiesz w tych sklepach z ubraniami ciazowymi to sa bardzo wysokie ceny :/
zajrzyj moze jak juz do H&M maja dzial dla ciezarnych , u nas jest bardzo duzy wybor i bardzo ladne ciuchy
jeszcze w C&A tez sa :)
 
No ja wiem że płeć szybko się kształtuje tylko nie wiedziałam że to można zobaczyć na USG tak szybko. Jak byłam po 12 tyg to nawet słowem nie wspomnieli że cokolwiek widać.
 
sivi bo nie zawsze widać, moja składała nogi do 22 tygodnia ;-) lekarka na wizytach kazała podskakiwać, kaszleć, kichać iść na siku i nic z tego :tak: uparciuch był i tyle
 
Asionek jeeeeeeeeeeeej... cieszę się razem z tobą!!! :-D i kolejny chłopczyk hehe :-D cudnie!!!

Aż wam powiem co się mojemu M śniło.. hihi że leżał ze mną i między nami był dzidziuś.. że był bardzo podobny do niego i to był chłopczyk.. no kurcze wpierw mi się śnił chłopczyk, teraz jemu :-D i że go karmiłam i musiał spać z nami bo nie mieliśmy miejsca na łóżeczko a byliśmy jeszcze u teściów, nie w nowym domku .. hihi ale sny.. ciekawe co u mnie będzie! Nikt nie wierzy w dziewczynkę!

Ale z drugiej strony Asionku skoro u cb już widać to u mnie też powinno chyba być, nie?
 
sivi bo nie zawsze widać, moja składała nogi do 22 tygodnia ;-) lekarka na wizytach kazała podskakiwać, kaszleć, kichać iść na siku i nic z tego :tak: uparciuch był i tyle

hehe uparta mala :)
na watku innym jest dziewczyna co ma juz chyba 34 tc i dalej nie wie co bedzie ... male sie dobrze kamufluje
takze roznie to bywa :)

Asionek jeeeeeeeeeeeej... cieszę się razem z tobą!!! :-D i kolejny chłopczyk hehe :-D cudnie!!!

Aż wam powiem co się mojemu M śniło.. hihi że leżał ze mną i między nami był dzidziuś.. że był bardzo podobny do niego i to był chłopczyk.. no kurcze wpierw mi się śnił chłopczyk, teraz jemu :-D i że go karmiłam i musiał spać z nami bo nie mieliśmy miejsca na łóżeczko a byliśmy jeszcze u teściów, nie w nowym domku .. hihi ale sny.. ciekawe co u mnie będzie! Nikt nie wierzy w dziewczynkę!

Ale z drugiej strony Asionku skoro u cb już widać to u mnie też powinno chyba być, nie?

mi sie snila dziewczynka ciagle ;)
ale te wlochy na brzuchu mnie jakos caly czas nastawialy , ze chlopczyk bedzie :)
no i niby wierzylam w to , ale kazdy mowil , ze dziewczynka , ze az sie sama zaczelam nakrecac :)
a u ciebie juz tez powinno byc widac :)
 
reklama
Do góry