reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Heeej!
Asionek, no widzisz, same dobre wiesci od Ciebie:-) I gratuluje syneczka! A wiesz, ze moj maz tez marzyl zeby miec coreczke i mimo moich przeczuc i podobno ksztaltu brzucha na chlopaka, to jednak mu wyszla ta pierwsza dziewuszka;-) A dotad mi sie wydawalo ze faceci to glownie o synach pierworodnych marza, zeby rod przedluzyc;-)

Klementinka, u mnie to jeszcze na tyle zimno ze kwiaty na pewno by padly na balkonie, ale tez planuje cos posadzic, tylko ze juz o pieknych, kwiatowych swietach, to moge sobie pomarzyc:baffled:

Kurcze mi tez wlochy wylazly na brzuchu:baffled: I to chyba tylko z 5 ale czarne i dlugasne, fuj...

Jutro tez smigam na wizyte do swojej ginki, ciekawe co mi powie na ta rozbieznosc tygodni ciazy... W ogole to ja tak jeszcze sie kiepsko czuje, czesto mam mdlosci, denerwuja mnie zapachy, strasznie to uciazliwe, zwlaszcza ze w pierwszej ciazy, to mi nic takiego nie dolegalo, za to inne swinstwa sie z czasem przyplataly i niech mnie ktos teraz przekona ze ciaza to nie choroba;-)
 
reklama
Heeej!

Jutro tez smigam na wizyte do swojej ginki, ciekawe co mi powie na ta rozbieznosc tygodni ciazy... W ogole to ja tak jeszcze sie kiepsko czuje, czesto mam mdlosci, denerwuja mnie zapachy, strasznie to uciazliwe, zwlaszcza ze w pierwszej ciazy, to mi nic takiego nie dolegalo, za to inne swinstwa sie z czasem przyplataly i niech mnie ktos teraz przekona ze ciaza to nie choroba;-)

no własnie.. ja z kręgosłupem non stop problemy a dziś jeszcze doszły skurcze łydek.. ehh :baffled: ale czego się dla dzidzia nie robi ;-)
 
Elifit, moja kolezanka w ciazy nawet jakiegos porazenia nerwa twarzy dostala:szok: A wlasnie kregoslup, hemoroidy, zmeczenie, puchniecie, to u wielu kobiet norma i to wcale nie musi byc juz na finiszu....
Ech, ja w tej ciazy to jak narazie taka niepelnosprawna sie czuje... A jeszcze nie mam takiego kopa do zycia dzieki pogodzie, bo ta nasza wiosna to jeszcze w lesie siedzi...
 
Heeej!
Asionek, no widzisz, same dobre wiesci od Ciebie:-) I gratuluje syneczka! A wiesz, ze moj maz tez marzyl zeby miec coreczke i mimo moich przeczuc i podobno ksztaltu brzucha na chlopaka, to jednak mu wyszla ta pierwsza dziewuszka;-) A dotad mi sie wydawalo ze faceci to glownie o synach pierworodnych marza, zeby rod przedluzyc;-)

oj moj tez marzyl tylko o corci...ja chcialam synka,on coreczke....imie mial juz dawno przed poczeciem wybrane:-D:-D:-D:-D

teraz tez chce corke...:confused2::confused2::confused2:
 
Witajcie dziewczyny - ale sie naczytalam


Asionek31 grutuluje synka. Ja dopiero mam wizyte na 13maja (piatek) moze w polsce uda m isie wczesniej pojsc.


Dziewczyny ja nie mam ubezpieczenia NFZ ale mam EHIC(karte) to jest europejskie ubezpieczenie zdrowotne angielskie.
Z tego co przeczytalam to nalezy mi sie w naglych przypadkach. I brytyjskie ubezpieczenie pokrywa koszty.
Zapytam sie, sprawdze. 100zl nie zrobi roznicy, ale jak moge miec za darmo to po co mam placic.


Ach ja juz zaczynam sie pakowac do Polski na swieta, pojutrze wylatujemy!
Teraz polezalam sobie na ogrodku z ksiazkach, moment godzinka dwie i tak sie zjaralam ze nie moge uwierzyc. Dziewczyny wczesniej pisaly ze maja plamy, ja bogu dzieki ladnie na zlocisty braz!!
Pozdrawiam goraco
 
hehhehe jak wejdziemy na porodówkę to położna powie, że gorylice rodzą w drugiej sali po lewej ;-)

hehe no moze zrobimy zlot i osobna sale poprosimy :))

Asionek fajnie ze wszystko ok na wizycie i gratuluje chlopaka
mi sie wydaje ze moj ginek tez widzial ostatnio kto siedzi w brzuchu ale nic nie powiedzial, bardzo dlugo ogladal pupke od dolu a dziecie bylo rozkraczone
ja tam siusiaka nie widzialam wiec moze dziewucha

posadzilam sobie kwiatki na balkoni, jakos tak wesolo sie zrobilo, maz z Jaskiem na spacerze a ja zamiast porzadki przedswiateczne robic to bujam sie przed kompem
znikam bo swieta mnie na kanapie z kompem zastana

dzieki :)
ja od razu siusiaka dojrzalam :) spory byl hehe
a czemu mial ci nie powiedziec ??


Heeej!
Asionek, no widzisz, same dobre wiesci od Ciebie:-) I gratuluje syneczka! A wiesz, ze moj maz tez marzyl zeby miec coreczke i mimo moich przeczuc i podobno ksztaltu brzucha na chlopaka, to jednak mu wyszla ta pierwsza dziewuszka;-) A dotad mi sie wydawalo ze faceci to glownie o synach pierworodnych marza, zeby rod przedluzyc;-)



Kurcze mi tez wlochy wylazly na brzuchu:baffled: I to chyba tylko z 5 ale czarne i dlugasne, fuj...

Jutro tez smigam na wizyte do swojej ginki, ciekawe co mi powie na ta rozbieznosc tygodni ciazy... W ogole to ja tak jeszcze sie kiepsko czuje, czesto mam mdlosci, denerwuja mnie zapachy, strasznie to uciazliwe, zwlaszcza ze w pierwszej ciazy, to mi nic takiego nie dolegalo, za to inne swinstwa sie z czasem przyplataly i niech mnie ktos teraz przekona ze ciaza to nie choroba;-)

dzieki :)
no widzisz ja tez zawsze myslalam , ze faceci to synkow pierwszych chca , a tu niepodzianka :)
te wlochy to porazka :/
moze nie sa czarne i grube , ale za to jest ich cala masa wszedzie :/ bleee
a ciaza to coz niby nie choroba , ale tyle dolegliwosci mozna miec , ze szok :/ najgorsze sa takie co zostaja i po ciazy ... jak hemoroidy np.

no własnie.. ja z kręgosłupem non stop problemy a dziś jeszcze doszły skurcze łydek.. ehh :baffled: ale czego się dla dzidzia nie robi ;-)

moze magnez lykaj czy pij ??

Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa i z chęcia dołacze do grona październikowych mam ;)

hej :)
 
Ati, witaj i sprobuj sie jakos wdrozyc w poszczegolne watki!:tak: Moze na poczatku nie bedzie latwo bo duzooo do nadrobienia, ale zawsze jest z kim pogadac przynajmniej:-)
Asionek, a dla mnie usg to czarna magia:baffled: Niby glowke czy konczyny dojrze, ale jak mi lekarz nie objasni co i gdzie, to slepa jestem:-D

A co do hemoroidow, to u mnie juz sie zdarza, tylko nie sa bolesne naszczescie, bo ponoc to potrafi cholernie bolec:baffled: No i w sumie nie wiem czy mam sie ginki pytac o jakas recepte na to? Bo do tej pory to uzywalam masci z propolisu, ktora moj tata sam robi i dziala rewelacyjnie, a przy tym sama natura:tak:

Agadaria, my tez bysmy sie o druga dziewczynke nie obrazili, tylko narazie rokowania na chlopca sa, ale tak czy siak jestesmy zadowoleni, chociaz mam troche pietra, bo nic o pielegnacji chlopca nie wiem:baffled: W maju polowkowe, to moze sie sytuacja bardziej wyjasni:tak:

Jejciu, ale zazdroszcze tym co do Polski na swieta jada!.... My z R kiedys mala wpadke na wielkanoc zaliczyllismy. To byly nasze pierwsze wspolne swieta i mielismy isc do moich rodzicow, bo akurat wtedy w Pl bylismy, ale nocowalismy w mieszkaniu obecnej tesciowej. W kazdym razie wstalam wczesniej zeby sie nie spoznic, wzielam prysznic, zaczelam R koszule prasowac, a on sobie jeszcze kimal, a tu nagle telefon, dzwoni siostra, gdzie my jestesmy, bo oni juz chca do sniadania zasiadac:baffled: A ja mowie, no jak przeciez za godzine mamy byc! A tu d...pa, trafilismy akurat ze z tej soboty na niedziele czas byl na letni zmieniany, a my zapomnielismy:szok: No i tym sposobem w poplochu R z wyrka zwalilam i do tego poszedl w niedoprasowanej koszuli i niedomyty (hehe) a mialo byc tak pieknie, mielismy dobre wrazenie na rodzicach zrobic:-D
 
reklama
Werka, pewnie wizyta u kosmetyczki nie zawadzi, ale musisz sie dopytac czy dany zabieg jest wskazany w ciazy, bo ponoc na niektore trzeba uwazac... Ale mysle ze rownie dobrze sie sprawdza jakies domowe maseczki z naturalnych skladnikow, bo jesli sie cos z cera dzieje przez hormony ciazowe, to pewnie za wiele i tak sie nie da zrobic:tak:
 
Do góry