reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek to super , że wszystko ok! I chyba coś jest z tymi włosami na brzuchu na chłopaka, bo u mnie też chłopaczor rośnie i włosów na brzuchu pełno- kolejny dowód na to, że pochodzimy od małpy- jestem teraz tego żywym przykładem.

U mnie też szybko wykryła płeć, także zgadzam się, że październik zdominowany przez facecików. Ja jeszcze nie czuję żadnych ruchów, za to na USG to się wierciło, że aż się przestraszyłam, że potem to mogę być nieźle skopana jak mu tak zostanie :-)
 
reklama
Też słyszałam że czasami na chłopaka mocniejsze owłosienie się pojawia nie tylko na brzuchu.

Mnie akurat słońce też do życia pobudza, a jak paskudna pogoda to nawet cały dzień w piżamach mogę się wylegiwać (aż wstyd się przyznać)

oj skad ja znam te dni w pizamie ?? ;))) tez mi niekiedy wstyd , ale tlumacze sobie , ze za kilka miesiecy to zapomne o slodkim lenistwie :)

Asionek to super , że wszystko ok! I chyba coś jest z tymi włosami na brzuchu na chłopaka, bo u mnie też chłopaczor rośnie i włosów na brzuchu pełno- kolejny dowód na to, że pochodzimy od małpy- jestem teraz tego żywym przykładem.

U mnie też szybko wykryła płeć, także zgadzam się, że październik zdominowany przez facecików. Ja jeszcze nie czuję żadnych ruchów, za to na USG to się wierciło, że aż się przestraszyłam, że potem to mogę być nieźle skopana jak mu tak zostanie :-)

to sie usmialam z tej malpy :-):-D
ale cos w tym jest
i dobrze wiedziec , ze sama nie jestem taka owlosiona hehe
 
Ja tez wlochata wiec sie nie przejmujcie ;-)

Jej slonce wychodzi chyba jednak wyskocze dzis z pizamy i rusze na jakis spacer naladowac akumulatory :-)
 
Asionek następna wizyta to gdzieś ok 12 maja.. 20tydzień ciąży będzie.. wtedy też idę na II etap prenatalnych, cytologia, jakies tam badania itp.. w sumie dopiero co byłam na usg, ale czas się dłuży do następnej wizyty.. dobrze że już daje znać o sobie to mi łatwiej :)

Ja też włochata.. nawet na piersiach mam :zawstydzona/y::-D
 
Ja tez wlochata wiec sie nie przejmujcie ;-)

Jej slonce wychodzi chyba jednak wyskocze dzis z pizamy i rusze na jakis spacer naladowac akumulatory :-)

milego spacerku w takim razie :)


A ja nie jestem wlochata i nigdy nie mialam w ciazy z tym problemu :-D

to tylko pozazdroscic ;)) ja juz sie zastanawiam jak na plaze wyjde z tym brzuchem hehe

No to i ja się zapisuje do klubu włochatych ;-) macie jakieś sprawdzone sposoby na pielęgnacje włosów na plecach ;-):-D:-p

hehe nie mam :)) ale spokojnie napewno jakas super pielegnacje znajde ;-)

Asionek następna wizyta to gdzieś ok 12 maja.. 20tydzień ciąży będzie.. wtedy też idę na II etap prenatalnych, cytologia, jakies tam badania itp.. w sumie dopiero co byłam na usg, ale czas się dłuży do następnej wizyty.. dobrze że już daje znać o sobie to mi łatwiej :)

Ja też włochata.. nawet na piersiach mam :zawstydzona/y::-D

no to juz polowkowe bedzie :) ale ten czas leci !!!

na piersiach tez mam kilka okazow :szok::-D
 
reklama
Asionek fajnie ze wszystko ok na wizycie i gratuluje chlopaka
mi sie wydaje ze moj ginek tez widzial ostatnio kto siedzi w brzuchu ale nic nie powiedzial, bardzo dlugo ogladal pupke od dolu a dziecie bylo rozkraczone
ja tam siusiaka nie widzialam wiec moze dziewucha

posadzilam sobie kwiatki na balkoni, jakos tak wesolo sie zrobilo, maz z Jaskiem na spacerze a ja zamiast porzadki przedswiateczne robic to bujam sie przed kompem
znikam bo swieta mnie na kanapie z kompem zastana
 
Do góry