reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hellooooo!!!!

Ja dzis pieke ciasto marchewkowe:)))))))
Zaraz z mloda lece na zakupy,bo ma dzis wolne,a potem zabieram sie za pieczenie:)

Justys
,mnie tez wczoraj bolal brzuch:(Dokladnie tak jak opisujesz...wiec chyba jest oki:)
 
reklama
witam sie i ja :)

elifit, wspolczuje nocki...moja kolezanka opowiadala kiedys,ze ja w ciazy cos takiego nekalo...poporodzie wszystko minelo jak reka odjal,ale jak byla w ciazy,to ponoc bardzo czesto....ona nawet miala jakas nazwe,ale za chiny nie przypomne sobie jak na to mowila...wiem,ze do tego miala wrazenie,ze ktos ja dusi, i za kazdym razem maz musial ja budzic...masakra jakas...

kurde,chyba sobie zapeszylam z moim spaniem,bo wczoraj jak sie polozylam po polnocy troche,to za nic nie moglam zasnac...krecilam sie chyba z 2 godziny po lozku...ale to moze przez to,ze sie po poludniu z mlodym polozylam spac...i mlody dzis mnie budzi o 8:20,a ja padnieta jakby to conajmniej 6 byla :-D a jak spojrzalam na zegarek to bylam w szoku, no i trzeba bylo podniesc zacny tylek z wyra :-D
 
lece zaraz do gina
serce mi wyskoczy z piersi jak nic :/
trzymajcie prosze mocno kciuki za nas !!!



Asionek Szwajcarię też mam zaznaczoną na mapie :). Ja uwielbiam z moim ukochanym po prostu wsiasc w auto, spakować śpiwory, namiot, trochę jedzenia w proszku i ruszyć w wyznaczoną wcześniej trasę. W Szwajcarii słyszałam o tym że Interlaken jest pjiękne ale jeszcze nic więcej nie czytałam. Pewnie jak będziemy mieli niespełna rocznego bobasa zdecydowanie wbierzemy się w cieplejsze miejsce niż Norwegia (tam wrócimy jak trochę podrośnie) :)
Interlaken jest boskie !!! a wczesniej jedzie sie przez Thun tez bajka zreszta tam gdziekolwiek sie nie pojedzie jest cudownie :)
Neuchatel piekne , a jezioro boskie jak morze :) polecam !!

\

Powiadasz że dziurka rośnie- no i zajefajnie :)

to mi tez rosnie :-D

Sie manko z rana!Dzieci wyszykowane ,a mi sie nadal chce spac.Musze przetrzymac bo powrot do lozka spowoduje rozmemlany caly dzien.Sebi jeszcze dzisiaj w domu musze z nim troche sie pouczyc ,bo inaczej z nudow bedzie mial nerwa..Moje dzieci w tygodniu nie moga grac na konsolach ,a zabawki sa nudne(to ich zdanie zmieniaja je tylko przed Bozym Narodzeniem)jak przygotowuja liste.
Dziewczyny trzymam& za wizyty

dzieki Karolina !!!

A my planowaliśmy Włochy przez Słowację, Austrię, dalej do Francji, bo byłam i zkaochałam się w płd Francji :-), i dod domu przez Niemcy i Czechy.. taki prawdziwy Eurotrip :-D poczekamy aż didi będzie miał trochę latek i wyruszymy :)
A w podróż poślubną to do Pragi jedziemy, teściowa pobawi przez weekend :-)

Dziewczyny jaki miałam koszmar :szok: obudziłam się o 5.. śniło mi się że ktoś mnie przeklął i opętały mnie demony:szok: Tak się strachałam że jak się obudziłam to jeszcze się bałam.. przytuliłam się do męża mocniej.. co ciekawe wstałam z bólem głowy, może to przez to? I nie jadłam nic ciężkostrawnego w nocy:no: Któraś tak ma? Słyszałam że ciężarnym się zdarzją takie koszmary :confused:

to zapraszam przy okazjo do nas :) ja na poludniu Fr jestem :)

ja mialam dzisiaj takie koszmary jak juz udalo sie na chwile przysnac , ze masakra :/ na USG wyszlo , ze mam w srodku potworka ( jak z filmu Zejscie , i nawet dziwieki takie wydawal :/ ) , pozniej , ze rodzina i znajomi okrzykneli mnie oblakana .. no zyc nie umierac :)


oki do uslyszenia po powrocie !!
 
to zapraszam przy okazjo do nas :) ja na poludniu Fr jestem :)

ja mialam dzisiaj takie koszmary jak juz udalo sie na chwile przysnac , ze masakra :/ na USG wyszlo , ze mam w srodku potworka ( jak z filmu Zejscie , i nawet dziwieki takie wydawal :/ ) , pozniej , ze rodzina i znajomi okrzykneli mnie oblakana .. no zyc nie umierac :)

gdzie dokładnie? Ja przez 4 miesiące mieszkałam w Lyonie, ahh urocze miasto :-) Razem z mężem zwiedzilismy Alpy francuskie, szwajcarskich trochę też, a na płd byliśmy w Antibes, Cannes, Nicea i Monako. To był piękny okres w moim życiu, byłam na wymianie studenckiej i jeszcze mi szkoła płaciła więc tylko zwiedzć i zwiedzać. Mój brat mieszka w Paryżu więc i tam cżesto bywałam, no powiem wam niezapomniane przeżycia. Jakby, odpukać, nie udało mi się w Polsce finansowo to zmykam do Francji, do Paryża do brata, język znam dobrze bo studiowałam francuski i dyplom mam brytyjski :) W sumie do PL z Anglii wróciłam dla męża. Ufff alem się opisała :-)
 
Jejciu ale piszecie, ja nie mam czasu siedzieć.. z mężem korzystamy z dni wolnych od pracy... spacery, gotowanie ciast:-D, ale mam nadzieję że dziś wieczorem trochę pobędę na forum... jutro już do pracy... aż się nie chce.
 
elfit ja w tym roku zwiedziłam Alpy wloskie i dojechaliśmy aż pod Francje. Tam zupełnie inny klimat taki prawdziwie alpejski jak z filmów. Ah coś pięknego. Jak wyjechaliśmy nieco wyżej wieczorami mieliśmy 4 stopnie, nawet nie chce wiedzieć ile było w nocy - a my oczywiście w namiocie, ale warto.

Asionek a ceny w Szwajcarii bardzo zabójcze? Z benzyną pewnie nie ma już aż takiej różnicy, ale jedzenie? Tylko to mnie nieco przeraża. I daj znać jak tam USG :)
 
Dzien dobry wszystkim :)

Mam nadzieje ze bole brzucha kazdej z nas sa tymi "normalnymi bolami". I zastanawiam sie co u sylwii_m bo sie dawno nie odzywa, mam nadzieje ze jej bole tez byly z tej standardowej kategorii...
 
reklama
Do góry