reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Ja mam takie jeansy biodrowki ,bardzo niskie,wczesniej ich nie lubilam,ale teraz sa idealne i wydaje mi sie ze jeszcze dlugo je ponosze.Mam zrywa ide troche posprzatac lazienke .
W dzien nic mi sie nie chce a wieczorem mam zrywy.
 
reklama
a ja jak dałam w spańsko to mnie popołudnie dopadło -o matko,a wstałam jeszcze bardziej zasmarkana jak sie położyłam.
Kurcze czy ktoś ugotuje za mnie obiad??
 
Gugula w Pl to raczej ci powiedza zebyc brala :)
ja staram sie jesc zdrowo i duzo witamin i mam nadzieje , ze styknie :)
ale jutro zapytam sie o to moze moj gin cos da ?? w co watpie :)
a omega3 to racja warto jesc jak najwiecej , oliwy , ryb , jajek z omega 3


A u mnie w pracy zwolnili dzis babke z administracji, wiec niestety bede miala jeszcze wiecej pracy, no ale jakos to bedzie... pewna sytuacja w pracy sprawia ze sie bardzo stresuje ostatnio, musze jutro pogadac z szefowa zeby cos pozmieniac, bo to nie dobrze dla malenstwa.

No i jeszcze nasz kot sie rozchorowal :(

Przynajmniej pogoda nienajgorsza :)

zdrowka dla kota i mniej nerwow w pracy dla ciebie !! :) i racja pogadaj z szefowa

Dzięki Asionek za edycję :) wstyd przyznać ale nie wiem jak cytować innych w trybie edycji ;-)

Podlałam rzeżuchę i odżywa ale i tak ją wszamam dziś na kanapkę :-)

Mi brzuch widać, oj tak.. tyle że ja oponkę miałąm wcześniej, kilogramy mi poszły z pupy, ud i ramion a brzuszek to tylko rośnie.. wstawię zdjątka na wątek zakupów to zobaczycie :-p

nie ma za co :)
a moj jakis mniejszy jest chyba , albo taki sam ..

a ja jak dałam w spańsko to mnie popołudnie dopadło -o matko,a wstałam jeszcze bardziej zasmarkana jak sie położyłam.
Kurcze czy ktoś ugotuje za mnie obiad??

lez i odpoczywaj , a obiad najwyzej zamowisz :) a co tam :)


oki ide na Top Chef dzisiaj final !!!
 
Cześć dziewuszki :)
Jestem i ja, weekendzik minął spokojnie, mieliśmy piękną pogodę więc chodziliśmy na spacerki :) M wyjechał na statek dziś w nocy :( Smutno mi bez niego :( Ale mam nadzieje że wróci już za 2 tyg :) Byłabym mega szczęsliwa :D A tak to wszystko oki, znów do pracy trzeba łazić:(( Wiecie co dziś cały dzień miałam dziwne kłucie tak jakby coś pulsowało mi na wysokości szyjki macicy, nie mocne te kłucia ale odczuwalne, ciekawe co tam się dzieję ??
 
Asionek Szwajcarię też mam zaznaczoną na mapie :). Ja uwielbiam z moim ukochanym po prostu wsiasc w auto, spakować śpiwory, namiot, trochę jedzenia w proszku i ruszyć w wyznaczoną wcześniej trasę. W Szwajcarii słyszałam o tym że Interlaken jest pjiękne ale jeszcze nic więcej nie czytałam. Pewnie jak będziemy mieli niespełna rocznego bobasa zdecydowanie wbierzemy się w cieplejsze miejsce niż Norwegia (tam wrócimy jak trochę podrośnie) :)
 
rabbit ja wlasnie bylam w h&m i byly jeansy ale malo fajne no i za 179 zl :dry: musze sie wybrac na jakies poszukiwania jeszcze.

Mi standardowo chcialo sie przez caly dzien spac, przemeczylam sie no i... odechcialo mi sie :-D normalnie zwariowac idzie u mnie z tym spaniem.
 
Sie manko z rana!Dzieci wyszykowane ,a mi sie nadal chce spac.Musze przetrzymac bo powrot do lozka spowoduje rozmemlany caly dzien.Sebi jeszcze dzisiaj w domu musze z nim troche sie pouczyc ,bo inaczej z nudow bedzie mial nerwa..Moje dzieci w tygodniu nie moga grac na konsolach ,a zabawki sa nudne(to ich zdanie zmieniaja je tylko przed Bozym Narodzeniem)jak przygotowuja liste.
Dziewczyny trzymam& za wizyty
 
reklama
Asionek Szwajcarię też mam zaznaczoną na mapie :). Ja uwielbiam z moim ukochanym po prostu wsiasc w auto, spakować śpiwory, namiot, trochę jedzenia w proszku i ruszyć w wyznaczoną wcześniej trasę. W Szwajcarii słyszałam o tym że Interlaken jest pjiękne ale jeszcze nic więcej nie czytałam. Pewnie jak będziemy mieli niespełna rocznego bobasa zdecydowanie wbierzemy się w cieplejsze miejsce niż Norwegia (tam wrócimy jak trochę podrośnie) :)

A my planowaliśmy Włochy przez Słowację, Austrię, dalej do Francji, bo byłam i zkaochałam się w płd Francji :-), i dod domu przez Niemcy i Czechy.. taki prawdziwy Eurotrip :-D poczekamy aż didi będzie miał trochę latek i wyruszymy :)
A w podróż poślubną to do Pragi jedziemy, teściowa pobawi przez weekend :-)

Dziewczyny jaki miałam koszmar :szok: obudziłam się o 5.. śniło mi się że ktoś mnie przeklął i opętały mnie demony:szok: Tak się strachałam że jak się obudziłam to jeszcze się bałam.. przytuliłam się do męża mocniej.. co ciekawe wstałam z bólem głowy, może to przez to? I nie jadłam nic ciężkostrawnego w nocy:no: Któraś tak ma? Słyszałam że ciężarnym się zdarzją takie koszmary :confused:
 
Do góry