reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Aga hehe niezle z tym kompem :)
ja ostatnio tak czyscilam foldery , ze caly system poszedl :szok:


DZieki za rady,zaraz zawiozę dziewczynki do szkoły i kładę się na kanapę pod kocykiem,niech się wali niech się pali ja dzisiaj leżę.

kuruj sie i odpoczywaj duzo !! :)

dokladnie, chodzi o herbate z lisci malin...a normalna sklepowa to z owocow,wiec nie zaszkodzi:-)
a na przeziebienie to ja zawsez mleko z miodem,herbatka z miodem i cytrynka :-) w sumie to nie wiem czy pomaga ale lubie wiec pije :-D:-D:-D

no mi sie tak wydawalo ze kwas to konca 3 miesiaca....witamin nie biore zadnych,wyniki sa ok,wiec hcyba nie ma potrzeby...nie chcialabym przedobrzyc :p z szymonem bralam witaminki i sie wielki kloc urodzil..teraz mam nadzieje,ze dzidzia mniejsza bedzie,wiec poki wyniki mam dobre,to nie biore nic dodatkowo :-D


kurde,moj maz mnie chyba zabije....jakiegos wirusa mu na kompa sciagnelam :/ nie wiem skac,bo tylko na forum wchodzilam i na wp,nie lazailam po jakichs niewiadomych stronach...najlepsze ze mial aktualnego antywirusa,bo kom nowy,dopiero ma go moze 2 miechy...az sie boje co powie jak wroci z pracy :p masakra...mam nadzieje,ze da rade to naprawic sobie

uuuu moj to fiola dostaje hehe , wiec ja juz nic nie robie lepiej :) siedze na swoim lapku , na forum , nie sciagam nic oprocz filmow i jest dobrze narazie :)
trzymam kciuki , zeby mezus sie nie wkurzyl ;))

Ja się nie chcę wymądrzać-przepraszam,ale o wielkości dzidzi decydują geny,więc kochana masz szansę na drugie duże dziecko,a witaminki prenatalne są potrzebne,chyba ,że odżywiasz się jak należy.

geny genami , ale stwierdzone ostatnio jest , ze witaminy maja wplyw na wysoka mase urodzeniowa , stad tez duzo lekarzy nie zaleca juz brania , tak jak to bylo kilka lat temu ...
w koncu nasze mamy , babcie nie jadly witamin ( nawet nie bylo takich jak teraz specjalnych ) i my zdrowe jestesmy :)
trzeba dobrze sie odzywiac i bedzie dobrze :)
a witaminy to troche takie nakrecanie przemysly farmaceutycznego jak ze wszystkim niestety :/ a wiadomo kobieta w ciazy panikuje , chce dla dziecka jak najlepiej i jest latwym celem
u mnie i w innych krajach Europy wogole nie zaleca sie witamin i nikt ich nie bierze ,a dzieci rodza sie zdrowe
 
Cześć dziewuszki :)
Ale dzis fajnie na dworze.. oby więcej takich dni :-)

Co do rozmowy z szefem.. to byłam miło zaskoczona :-) Uspokoiłam go jak powiedziałam że się dobrze czuję i nie planuję chorobowego, oraz że teściowa mi będzie bawić więc szybko wrócę.. powiedział że jakoś dadzą sobie rade :) byłam również pozytywnie zaskoczona reakcją moich pań z ekonomicznego, mówiły że się spodziewały bo widać że promienieję :-D

Nie pojechałam dzis wniosku podpisac bo nam auto padło.. i w sumie szczęscie w nieszczęściu że hamulce siadły teraz a nie w drodze:szok: mam nadzieję że jutro pojedziemy :)

jestem wkurzona bo moja rzeżucha padła.. na płd oknie tak słońce ją zgrzało że wyschło podłoże :wściekła/y::angry: dobrze że moja bazylia rośnie :)

ej dziewczyny,mowil wam lekarz do kiedy brac kwas foliowy? bo ja tu lekarza nie ogladam, a kwas mam z pl i ciage biore,ale nie wiem czy jeszcze brac czy juz nie..

ja byłam teraz na wizycie w 13tc i powiedział żeby przestać brać, tylko w witaminkach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam!

Zupka grzybowa,ale mi smak robicie od rańca. U mnie też grzyby mają kosmiczną cenę,a w paczce 3 na krzyż.
Ja też łykam kwasik kazano do końca 3-go m-ca.Złapałam przeziębienie boli mnie gardło,zimno mi brrrr, no i katar gigant nie wiem chyba będę się ratować babcinymi sposobami czyli syropik z cebuli,herbatka z sokiem malinowym.
Jak znacie świetny sposób na przeziębienie to czekam na sugestie.

Polecam czosnek na kanapkę wieczorkiem zjeść mi to pomaga....
 
Hej,wrocilam z dziecmi z zajec i padlam jak kawka ,nic nie slyszalam.Podobno co chwila ktos przychodzil(do moich dzieci) telefon dzwonil,Marcello na rolkach kezdzil ,a a nic!
Godzine spalamjak zabita.Moj mnie obudzil jak do pracy wychodzil.
Dzisiaj dwie osoby zauwazyly brzuch,z tych ktore nic nie wiedzialy.Czyli juz nie ma co ukrywac.Chociaz mimo wszystko czasami jak np moja byla pracodawczyni mnie mija na ulicy to chowam go.Nie chce zeby stare pizdzisko zauwazylo.
 
Cześć dziewuszki :)
Ale dzis fajnie na dworze.. oby więcej takich dni :-)

Co do rozmowy z szefem.. to byłam miło zaskoczona :-) Uspokoiłam go jak powiedziałam że się dobrze czuję i nie planuję chorobowego, oraz że teściowa mi będzie bawić więc szybko wrócę.. powiedział że jakoś dadzą sobie rade :) byłam również pozytywnie zaskoczona reakcją moich pań z ekonomicznego, mówiły że się spodziewały bo widać że promienieję :-D

Nie pojechałam dzis wniosku podpisac bo nam auto padło.. i w sumie szczęscie w nieszczęściu że hamulce siadły teraz a nie w drodze:szok: mam nadzieję że jutro pojedziemy :)

jestem wkurzona bo moja rzeżucha padła.. na płd oknie tak słońce ją zgrzało że wyschło podłoże :wściekła/y::angry: dobrze że moja bazylia rośnie :)



ja byłam teraz na wizycie w 13tc i powiedział żeby przestać brać, tylko w witaminkach :)


fajnie , ze z szefem ok :))
i szczescie , ze jednak nie pojechaliscie bez tych hamulcow !!
szkoda rzezuchy .... mi sie tam ziola nie trzymaja :( zawsze zdychaja szybko


Hej,wrocilam z dziecmi z zajec i padlam jak kawka ,nic nie slyszalam.Podobno co chwila ktos przychodzil(do moich dzieci) telefon dzwonil,Marcello na rolkach kezdzil ,a a nic!
Godzine spalamjak zabita.Moj mnie obudzil jak do pracy wychodzil.
Dzisiaj dwie osoby zauwazyly brzuch,z tych ktore nic nie wiedzialy.Czyli juz nie ma co ukrywac.Chociaz mimo wszystko czasami jak np moja byla pracodawczyni mnie mija na ulicy to chowam go.Nie chce zeby stare pizdzisko zauwazylo.

ja tez padlam i wlasnie wstalam
normalnie dalej bym poszla spac , ale pozniej w nocy to juz napewno nie zasne , a jutro trzeba rano wstac
moj brzuch chyba sie zatrzymal we wzroscie :((
ja juz czekam na ruchy z niecierpliwoscia i moze w koncu bede spokojna !!
oby jutro bylo wszystko ok



ogladacie Fakty ?? ma wejsc Plan porodowy i porody w domu na NFZ :) mowia , ze szansa duza jest , ze za kilka miesiecy juz tak bedzie !!
super jeszcze niektore z nas by sie mogly zalapac :)))
 
Ostatnia edycja:
w poprzedniej ciazy tez czekalam na ruchy bo mowilam sobie ze bede spokojniejsza a tu cyk ruchy sa i zaczela sie dopiero panika a to ze mniej niz wczoraj a to ze slabo a to ze wcale i tylko jezdzilam do szpitala na ktg:-) ze mna tak zawsze...
co do witamin to mam metlik bo julka malutka nie byla a drugie moze byc wieksze a poza tym ostatnio zapiminam ich brac:-/
 
Dzięki Asionek za edycję :) wstyd przyznać ale nie wiem jak cytować innych w trybie edycji ;-)

Podlałam rzeżuchę i odżywa ale i tak ją wszamam dziś na kanapkę :-)

Mi brzuch widać, oj tak.. tyle że ja oponkę miałąm wcześniej, kilogramy mi poszły z pupy, ud i ramion a brzuszek to tylko rośnie.. wstawię zdjątka na wątek zakupów to zobaczycie :-p
 
A u mnie w pracy zwolnili dzis babke z administracji, wiec niestety bede miala jeszcze wiecej pracy, no ale jakos to bedzie... pewna sytuacja w pracy sprawia ze sie bardzo stresuje ostatnio, musze jutro pogadac z szefowa zeby cos pozmieniac, bo to nie dobrze dla malenstwa.

No i jeszcze nasz kot sie rozchorowal :(

Przynajmniej pogoda nienajgorsza :)
 
reklama
ja tez sie z m|lodym polozylam spac i pospalam ponad godzine :-D

moj jakos przezyl komputer...okazalo sie nasz antywirus byl jakis tylko wersja testowa, w sensie ze wykrywal problemy,ale nie usuwal...i wykupil licencje i po problemie :) ale widzialam na poczatku ze sie wkurzyl,ale nie dal odczuc :-D dobrze ze jestem w ciazy,to jestem pod ochrona :-D

no ja wlasnie tez slyszalam i czytalam,ze witaminy podawane w ciazy,to wlasciwie dla normanie odzywiajacych sie kobiet,gdy nie ma niedoborow, nie sa w ogole potrzebne...i wlasnie nadmiar moze spowodowac duze dziecko :-p tutaj w ogole nie zalecaja...polozna tylko mowila,ze moge brac omega3,ze dobrze na dzidize wplywa...bede w pl, zrobie badania i pogadam z lekarka czy musze brac czy nie :)

elifit, widzisz,nie taki szef straszny... :-)

rabbit, pewnie przy blizniakach to juz nie szlo bez ciazowych spodni :-) ja smigam w getrach albo dresie i jest ok...problem zaczyna jak sie trzeba wyjsc do ludzi i wcisnac sie w jeansy :-D ale wpl kupie ciazowki i bedzie ok :-)
 
Do góry