reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

jestem :) zaraz napisze na watku wizytowym :) lekarz mowi , ze jest wszystko dobrze :) ale strasa mialam niezlego ...


gdzie dokładnie? Ja przez 4 miesiące mieszkałam w Lyonie, ahh urocze miasto :-) Razem z mężem zwiedzilismy Alpy francuskie, szwajcarskich trochę też, a na płd byliśmy w Antibes, Cannes, Nicea i Monako. To był piękny okres w moim życiu, byłam na wymianie studenckiej i jeszcze mi szkoła płaciła więc tylko zwiedzć i zwiedzać. Mój brat mieszka w Paryżu więc i tam cżesto bywałam, no powiem wam niezapomniane przeżycia. Jakby, odpukać, nie udało mi się w Polsce finansowo to zmykam do Francji, do Paryża do brata, język znam dobrze bo studiowałam francuski i dyplom mam brytyjski :) W sumie do PL z Anglii wróciłam dla męża. Ufff alem się opisała :-)

ja mieszkam w Montpellier :)
w zeszlym roku bylam na troche w Lyon , Nimes i tutaj juz nad samym morzem :) super wakacje !!


elfit ja w tym roku zwiedziłam Alpy wloskie i dojechaliśmy aż pod Francje. Tam zupełnie inny klimat taki prawdziwie alpejski jak z filmów. Ah coś pięknego. Jak wyjechaliśmy nieco wyżej wieczorami mieliśmy 4 stopnie, nawet nie chce wiedzieć ile było w nocy - a my oczywiście w namiocie, ale warto.

Asionek a ceny w Szwajcarii bardzo zabójcze? Z benzyną pewnie nie ma już aż takiej różnicy, ale jedzenie? Tylko to mnie nieco przeraża. I daj znać jak tam USG :)

no napewno drozej niz w pl :/ ale mozna tez kupic jedzenie taniej lub zabrac troche z Polski :)
benzyna byla w takiej samej cenie , a nawet niekiedy tansza :)
 
reklama
Hej laski
Wydaje mi sie ze te wszystkie bole sa normalne a przynajmniej mam taka nadzieje mnie tez boli ale macica bewnie cala jest przekrwiona obolala i opuchnieta bo przechodzi intensywny wzrost...to samo wezadła...mam nadzieje ze wszystko jest ok i jutro zobacze moje malenstwo jak fika..
podpisuje sie pod tym ciastem marchewkowym -prosze o przepis dzisiaj mam chec cos upiec, nidy nie jadlam, jakos ciezko mi sobie wyobrazic smak, hmmm..
 
Witam mamuski:)
Ja dzis mam doła..czyatam wasze posty i sie ryczec az chce..ja mam wizyte az za tydzien w srode..napewno sie szybko zleci..ale mam jakis film,ze cos jest nie tak..niewiem dalczego...wiem nawet niepowinnam takich glupot wypisywac..ale patrzac na ciaze z julka..to tak sie filmuje jak sie zbliza termin wizyty ze szok..
Musze sie czyms zajac,bo oszaleje:/
Pikne wasze malenstwa na watku "zdj z usg"
no nic czas sie wziac w garsc:)
 
Witam mamuski:)
Ja dzis mam doła..czyatam wasze posty i sie ryczec az chce..ja mam wizyte az za tydzien w srode..napewno sie szybko zleci..ale mam jakis film,ze cos jest nie tak..niewiem dalczego...wiem nawet niepowinnam takich glupot wypisywac..ale patrzac na ciaze z julka..to tak sie filmuje jak sie zbliza termin wizyty ze szok..
Musze sie czyms zajac,bo oszaleje:/
Pikne wasze malenstwa na watku "zdj z usg"
no nic czas sie wziac w garsc:)

znam ten bol , bo do dzisiaj tez tak mialam :(( jakies mega schizy i zle sny do tego :((
dobrze bedzie nie martw sie !!!
 
ale jakis taki dziwny spokoj dzis na forum :p

anita, nie martw sie,bedzie wszystko dobrze :)

a ja nie wiem juz co z soba zrobic...chalupa wysprzatana, dziecko spi, nawet posciel dzis z nudow zmienialm :p i chlebek zagniotlam, wieczorkim upieke :) i normalnie sie nudze :-D:-D:-D pogoda jakas dupowata,szaro tak i popaduje ciagle...
a ja z nudow wlasnei drugiego paczka opierniczylam juz :-D jak tak dalej pojdzie to bede sie juz na wielkanoc toczyc :-D

w ogole ogladalam dzis swoje zdjecia z ciazy z Szymonem, jaka masakra :-D mam zdjecia 39 tygodnia,ale mialam brzuch :-D bylam wieeelkim sloniem :p ale dopiero w 16 tygodni zaczynalo byc widac troche brzuszek, a teraz juz mam....ciekawe co bedzie potem :p z tym,ze wtedy to przed ciaza bylam plaska,a teraz to mi zostal po Szymku bebzon troche, wiec juz na starcie mam brzuchola :p

w ogole moja siostra jaka gafe strzelila...spotkala kolezanke ostatnio,ktora jakos rok temu urodzila coreczke....i moja siostra tak patrzy na nia i mowi "o Agata, widze juz nastepne w drodze" a ona sie speszyla i mowi,ze nie, tak jej po ciazy zostalo..siostra od razu buraka strzelila i mowi "no tak, w sumie adze tez po Szymonie brzuszek zostal" .Boze ta moja siostra to tuman taki :-p zero wyczucia :p
 
Hihi, no nie dziwię się Twojej siostrze, bo sama czasem się zastanawiam, czy kobieta jest w ciąży czy po porodzie:)

Ja usiłuję pisać pracę, ale mi totalnie nie wychodzi:(
 
reklama
Nie, na studiach podyplomowych z logopedii. Mam temat: Zaburzenia mowy o typie afazji w wieku senioralnym - studium indywidualnego przypadku. I czytam właśnie o czynnikach wpływających na komunikację osoby w wieku senioralnym;)
 
Do góry