reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć dziewczyny... Widze że dziś jakiś czarny dzień :(
Miałam dziś iść na usg, niestety w nocy zaczęłam plamić... Dziś Mój upragniony Skarbuś odszedł... Jutro idę na zabieg... Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki... Mamuśka przytulam mocno...

jejku ten dzien to rzeczywiscie jakis straszny , a w zasadzie kilka ostatnich dni :(
przykro mi bardzo !!!
 
reklama
Agi i znowu brak mi slow przykro mi bardzo.Az mi lzy same ciekna po policzkach.
Trzymajcie sie dziewczyny.
Oby to nie spodkalo juz zadnej z nas :-(.
Dobrej i spokojnej nocki dla wszystkich
 
agi jejku smutno :-(

Boze jakis fatalny tydzien u nas :-( masakra jakas... szkoda mi slow. Mam nadzieje ze juz zadnej z nas nic zlego nie spotka :no:
 
Agi, bardzo mi przykro
[*]
Mamuska, mialam nadzieje,ze jednak bedzie dobrze...przykro mi bardzo..trzymaj sie dzielnie kochana, bo masz dla kogo...
[*]dla Twojej Fasolki...
oby to juz byl koniec zlych wiadomosci...

my dzis z mlodym znow caly dzien poza domem...moj robil nadgodziny, wiec my pol dnia u kolezanki, a pozniej to tesciowej weszlam...i tak jak wyszlam z domu o 12, to na 20 bylismy z powrotem :D
a teraz padam na twarz juz powoli, wiec chyba ide spac zaraz :) dobrej nocy Kochane
 
Witam wszystkie Panie!
Przykro mi mamuska, agi ze przytrafilo sie wam nieszczescie... :(

mam nadziej,ze dla pozostalych mamus ten dzien bedzie sloneczny i pozytywny, tego wam i sobie samej zycze!!! :)
 
reklama
Do góry