reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
witajcie dziewczynki

kurcze, zagladam na ten watek z sentymentu i takie wiadomości :( Zoszka bardzo mi przykro
[*] dla Twojego Aniołka
Mamuska- martwie się,trzymam kciuki kochana...:-(

a Wam kochane zycze już spokojnych miesiecy!!!!
 
"Dzieci nie umierają , zmieniają tylko swoją date przyjścia na świat"
Serduszko juz dzis nie bije, straciłam moje maleństwo !!!!!!!!!!!!!!!
 
Mamuska, teraz kochana placz ile wlezie a potem musisz sie pozbierac, pozegnac swoje malenstwo i zyc "do przodu". Masz synka i meza, masz dla kogo zyc i byc dzielna! Sciskam cie z calych sil i wiem, ze dasz rade. A po tym chwilowym deszczu wyjdzie slonko, tak jak dla mnie wyszlo! Obiecuje!!!
 
Asionek31- ja własnie wróciłam od proktologa no i mam szczelinę odbytu i za bardzo pomóc mi nie moga dostałam maść robiona w aptece no i tyle, generalnie to od zaparć i parcia mocnego na stolec szczegóły możesz sobie poczytać też zaraz się biorę za lekturę jak tutaj sobie pomóc :( kużwaaaa
 
reklama
widzę że mamuśka nie dawała znać co i jak.....ale się o nią martwię...kurdę....żeby tak wszystko było dobrze...

ja byłam dzisiaj u lekarza i mam zapalenie gardła...dał mi bioparox...wodę morską do nosa...i szałwię do płukania....aaa i sinupret takie tabletki....mam nadzieję że przejdzie....

kuruj sie kochana !!

"Dzieci nie umierają , zmieniają tylko swoją date przyjścia na świat"
Serduszko juz dzis nie bije, straciłam moje maleństwo !!!!!!!!!!!!!!!

Mamusia bardzo mi przykro :((((((((((((((((((((((((((((
trzymaj sie i nie trac wiary !!!

Asionek31- ja własnie wróciłam od proktologa no i mam szczelinę odbytu i za bardzo pomóc mi nie moga dostałam maść robiona w aptece no i tyle, generalnie to od zaparć i parcia mocnego na stolec szczegóły możesz sobie poczytać też zaraz się biorę za lekturę jak tutaj sobie pomóc :( kużwaaaa

kurcze no co za badziewie zawsze musi sie przyplatac :/
 
Do góry