reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

hej dziewczyny :-)
u mnie slonecznie - ale wieje zimny wiatr.
ja tez wciaz sprawdzam piersi - bo to moj wlasciwie jedyny objaw ;-)
wczoraj mialam bliskie spotkanie z toaleta - ale to chyba przez nerwy (jechalismy do bankow na rozmowe w sprawie kredytu)
jeszcze dwa tygodnie i bede miala usg w polsce (12 tydzien wiec wazne) - nie moge sie doczekac :-)
rozyczke przeszlam, toxo nie, czekam na wynik cytologii - no i powinnam na podstawowe badania pojsc, ale bylam chora, a teraz zebrac sie nie moge...
szczeniaczek zalatwia sie z krwia (a karma od weterynarza) - szukam jakiegos dobrego specjalisty :-(
witam nowe mamusie :-)
 
reklama
Asteria przykro mi... :-(

A ja sie zmartwilam dzis bo rano zauwazylam w toalecie na papierze takie brazowawe plamienie. Kurcze biore duphaston i praktycznie leze a jednak takie cos.Jutro wieczorem mam wizyte u lekarza mojego zaplanowana no i nie wiem teraz czy dzwonic do niego czy do jutra poczekac. Na razie wzielam 3 tabl duphastonu i magnez i leze dalej.

Zadzwoń do lekarza i spokojnie czekaj na wizytę...będzie dobrze...

Będzie dobrze, przecież nie zawsze to oznacza najgorsze... trzymam za Ciebie &&&&&&&!!!

Ja się dzisiaj podniosłam z łóżka, wypiłam miętę, zjadłam banana... i poleciałam do toalety. Pierwszy raz było ze mną tak niedobrze, no cóż, to dopiero początek....

Trzymaj się...oby szybko przeszły Ci mdłości

Witajcie !
Cały czas staram się nie panikować i nie myśleć w czarnych barwach, ale od wczoraj jedna rzecz nie daje mi spokoju. Przestały boleć mnie piersi- wizytę mam za 2 dni dopiero a nie mogę przestać się nakręcać. Wydaje mi się, że już padało tu takie pytanie, ale nie jestem w stanie tego odszukać. Pocieszam się, że nie mam żadnych plamień, ale boje się, czy wszystko ok. Napiszcie proszę czy też tak miałyście, że bolały , bolały, a potem nic, czy dzwonić do gina?

Ja tez ciagle sprawdzam piersi...ciągle uciskam, by sprawdzić czy nadal bolą...chciałabym być już w 12-14 tygodniu...bo oprócz tkliwości piersi i sennosci to nie mam objawów...no i brak @...ale to norma...:)
 
dziewczyny !! jeśli nie ma plamień to sie cieszyć trzeba!!!!
nie nakręcajcie się,bo potem tylko niepotrzebnie sie denerwujecie.
gosiane jeśli się nasili to dzwoń,a jak bedzie constans to do jutra poczekaj...
 
Hopee ja tez juz bym chciala zeby ten 12 tydz minal bo juz bezpieczniejsza ciaza wtedy jest. Ja czekam do jutra na wizyte. Wzielam 3 tabl duphastonu tak jak przy poprzednim plamieniu no i leze. Nic wiecej raczej nikt nie wymysli. Mam nadzieje ze jutro okaze sie ze wszystko ok, pewnie bede miala niezlego nerwa przed wizyta :baffled:

lilou na razie zanika wiec czekam do jutra
 
Hopee ja tez juz bym chciala zeby ten 12 tydz minal bo juz bezpieczniejsza ciaza wtedy jest. Ja czekam do jutra na wizyte. Wzielam 3 tabl duphastonu tak jak przy poprzednim plamieniu no i leze. Nic wiecej raczej nikt nie wymysli. Mam nadzieje ze jutro okaze sie ze wszystko ok, pewnie bede miala niezlego nerwa przed wizyta :baffled:

lilou na razie zanika wiec czekam do jutra

Skoro znika, to na pewno będzie dobrze...plamienia czasem się zdarzają...niektóre kobiety nawet coś w stylu @ mają...jeśli nie masz silnych bóli na jest ok...jutro po wizycie na pewno odetchniesz z ulgą...:)
 
Hej dziewczyny, powiedzcie i proszę co tam dzieje sie z waszymi brzuszkami? czy coś czujecie?
ja mam ostre shizy, po moich 2 nieudanych ciażach , 3 latach starań udało mi sie w koncu zafasolkowac, ale oczywiscie juz mialam 2 plamienia, teraz leżąc nasłu****ę co tam sie dzieje , ciagle mnie cos kluje w różnych miejscach , i w brzuchu i koło zoładka
żałądek to mam ciagle jakby napchany (fakt że ciagle jem bo wtedy nie nie mdli) czuje sie jak balonik , czy to normalne ?
jak to u Was przebiega ? tak czytajac ostatnie posty to widze ze niektore nic nie czujecie a mi to brzuch juz prawie leży na kolanach ;-)
 
Adolfina ja mdłości nie mam...ale co jakis czas boli mnie podbrzusze...takie ciągnienie, kłucie, skurcze...ostatnio wieczorami brzuch mi wywala...i też jakieś kłucia w jelitach czuję...ale króciutkie...

Witaj i gratuluję...
 
Ostatnia edycja:
hej , hej mamusie :)


dzien dobry wszystkim!
Asteria przykro mi,ale pewnie juz niedlugo znow bedziesz "przy nadzieji".. trzymam kciuki!
dzis obudzialm sie w lepszym nastroju,ale mdli jak zazwyczaj :/
co do smakolykow polskich to jest taki sklep DODOMKU internetowy sklep spożywczy. Zakupy spożywcze przez internet, z dostawą do domu, biura, firmy. i tam sa np kabanosy pakowane, wysylka za granice kosztuje bodajze 30euro i paczka moze byc do 30 kg (albo 20, nie pamietam), wiec zakldajac jakie sa polskie ceny to oplaca sie zamowic, czasami dobrze z kims na spolke, wychodzi tanio :)

nie chce mi sie otwoerzyc :(
a zamawialas juz cos z tego sklepu ??
bo pamietam byl jakis sklep wysylkowy i ludzie strasznie nazekali , ze polowa popsuta jest itd. , stad troche sie boej ryzykowac :)


Witajcie Kochane!!! Dołaczam do Waszego grona!!! 1 .03 dowiedziałam się, że jestem w ciąży- 7 tydz. Termin porodu 24.10!!!!

witaj i gratki !! :)

Asteria- bardzo mi przykro, tymbardziej że miałyśmy ten sam termin porodu :-(

Ja wczoraj rozkręciłam małe tornado w domu. Położyłam się na godzinkę a jak wstałam to w domu byłtaki bałagan jakbym conajmniej miesiąc spała :angry:. A mój m. przed komputerkiem sidzi i nic z tego sobie nie robi. Dostało mu się za wszystkie czasy!
ech czy tylko ja świruję w tej ciązy czy Was też szlag czasem trafia?:baffled:

witam nowe mamusie :tak:

ja stalam sie jakos bardziej spokojna :)
owszem nerwy czasami mnie poniasa , ale tak to jestem jakas bardziej wyciszona niz przed ciaza :)

Asteria przykro mi... :-(

A ja sie zmartwilam dzis bo rano zauwazylam w toalecie na papierze takie brazowawe plamienie. Kurcze biore duphaston i praktycznie leze a jednak takie cos.Jutro wieczorem mam wizyte u lekarza mojego zaplanowana no i nie wiem teraz czy dzwonic do niego czy do jutra poczekac. Na razie wzielam 3 tabl duphastonu i magnez i leze dalej.

jak sie zwiekszy krwawienie do tego dojda bole , brzucha czy krzyza jedz na IP , a tak to lez , odpoczywaj i bedzie dobrze wszystko !!!! :)

Witajcie !
Cały czas staram się nie panikować i nie myśleć w czarnych barwach, ale od wczoraj jedna rzecz nie daje mi spokoju. Przestały boleć mnie piersi- wizytę mam za 2 dni dopiero a nie mogę przestać się nakręcać. Wydaje mi się, że już padało tu takie pytanie, ale nie jestem w stanie tego odszukać. Pocieszam się, że nie mam żadnych plamień, ale boje się, czy wszystko ok. Napiszcie proszę czy też tak miałyście, że bolały , bolały, a potem nic, czy dzwonić do gina?

mnie tez kilka dni temu przestaly bolec :/ i rowniez sie martwie , ale staram sie uspokoic , bo moje stresy i tak nic nie zmienia .... na szczescie jutro wizyta to sie dowiem co i jak :)
wiem , ze piersi moga przestac bolec i to normalne
mnie bola , ale tylko jak je scisne i tylko od dolu ;))
 
Dziekuje wszyski za ciepłe słowo... Bede zagladac zeby zobaczyc jak wam idzie:)
gosiane
zadzwon do swojego lekarza - u mnie zaczelo sie podobnie a po 3 h nie bylo juz nic na USG. Nie chce straszyc ale po co ryzykowac...

Buziaki
 
reklama
asionek moze wpisz "dodomku" jako nazwe strony to wyskoczy. niestety nie umiem zagwarantowac jakosci, ja osobiscie nie zamawialam nic, kolezanka zamawiala to jedno co bylo zle, ze pomylili jakies witaminy. Mysle,ze teraz w ciazy nie ryzykowalabym zamawiac np kabanosow, wytzrymam do wyjzdu do pl i kupie sobie swieze,ael produkty np sloikowe czy puszkowe chyba mozna zamawiac? mi otworzyli w stolicy polskie delikatesy i kiedys jak tam bylam kupilam ladny kawalek krakowskiej i pek kabanosow, mniam mniam, a rzeczy sloiczkowe typu flaki (bleeee) to kupilam dla Mojego, ktory jest zakochany w pol jedzeniu :)
 
Do góry