reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

cześć
Znalazłam chwilkę żeby coś naskrobac. Ja cały czas pracuję, popołudniu nadrabiam zaległości w pracach domowych i zabawach z córą - a jak tylko zabieram się z napisanie czegoś to mi łobuz kompa wyłącza :-D a wieczorem zasypiam o 21 :-D
U mnie brzuszek widoczny ale w pierwszej ciąży tez szybko wyskoczył. Co prawda brzuszek u mnie po pierwszej został ale teraz jest inny "ciążowy" troszkę wyżej i okrąglejszy ( waga przed ciążą 65 i 167 wzrost).
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:-)
widzę że prawie każdą sen zmaga,mi jakoś przeszło i od kilku dni nie czuje się już senna od rana do wieczora,chociąż jak już sobie usiąde na kanapie pod kocykiem to ciężko mnie wyciągnąć . Mdłości na szczęście też nie mam (jeszcze),gdy byłam z córka w ciąży to zamiast mdłości poprostu straciłam smak - szok,gotowałam a mąż doprawiał bo ja nic nie czułam ,tak miałam do szótego miesiąca.Za to apetyt zaczął mi dopisywać- najchętniej cały czas bym coś żuła:szok:
 
ja ciagle jestem glodna, jem znacznie wiecej niz przed ciaza i boje sie jak bede wygladac bo juz mam 3 kg na plusie. nie umiem sie jednak powstrzymac...
 
hej , hej mamusie ;)) jak tam dzionek ??
ja sobie polezalam w lozeczku , polenilam sie , ale i tak czuje , ze ciut niedobrze mi jest :confused2:
widze kolejne nowe mamusie , fajnie :)



Cześć
gratuluję i życzę Wam spokojnych ciąż aby do końca było gładko i za szbkie porody :-D
ja się tak martwię i boję,że nie mam jeszcze ochoty wstawiać suwaczka
nie mam zadnych dolegliwości co mnie troszkę martwi, niepokoii :-( wizytę mam 8 marca więc wtedy się już konkretnie dowiem czy sie rozwija fasolka czy też .......

bedzie dobrze !!! trzeba wierzyc i byc dobrej mysli :) powodzenia i czekamy na info :) na dzien kobiet napewno bedzie dobre :tak:

Witam się z Wami:)
dziś dowiedziałam sie ze jestem w ciazy:)jestem po usg -7 tydzien

hej :) gratulacje !!

Witam się po małej przerwie. To były intensywne dni, to znaczy parę godzin wysiłku, "biegania" itp w między nimi sen. Taka jestem zmęczona. W ogóle się rozregulowało - albo nie mogę zasnąć, albo zasypiam szybko i o 3 jestem już wyspana:eek:

Witam nowe Mamy cieszę się, że dołączyłyście do Naszego "małego" grona.

Mamuśka super informacje :-)

mam to samo w nocy :wściekła/y: no nic moze nam przejdzie i sie wyspimy w koncu .... :)

Witam nowe mamusie...

ja już po badaniu krwi...miałam glukozę, więc musiałam byc na czczo...słabo mi było, że szok...i nie zdążyłam nic zjeść, dojechałam do pracy a tu już czekają klienci i dopiero teraz mogę coś zjeść....

ufff odbrze , ze przezylas :) ja chyba pojde pod kniec tygodnia jakos i juz mi jest niedobrze hehe


wlasnie Lilou nie wiesz moze ile tutaj wazne sa skierowania ??
 
Witam dziewczynki! Ja to pospalam dzis niezle prawie do 10 !:szok:

Anulka to gratuluje i witam na watku! Dasz sobie rade na pewno :-)
Tobie arlets po cichutku tez gratuluje ;-) Trzymam &&&&&& zeby fasolka sie dobrze rozwijala.

monika radzilabym ci zadzwonic do lekarza. Ja przez taka plamke od czw raczej mam lerzec i biore zwiekszona dawke duphastonu. Lepiej huhac na zimne. Na pewno potrzeba ci odpoczynku :-) Dbaj o siebie poprostu i bedzie ok trzymam &&&&&&

mama_alana ooo nalesniki, tez bym wsunela :-)

hopee to dobrze ze przetrwalas badania, milego dnia w pracy w takim razie i malo upierdliwych klientow ci zycze.

Ja to mam czasem delikatne mdlosci ale wlasnie przy tym apetyt duzy i ciagle czegos mi sie chce! zupa, gwiazdka no nic, najwyzej w trojeczke bedziemy sie toczyc :-D
 
witam dziewczęta!
Ja też bym spała i jadła- na przemian. Też już mam kilogram na plusie, najgorsze jest to, że nie mogę sprecyzować na co mam ochotę; największej ochoty na żarcie nabieram wieczorem czyli najbardziej niezdrowo...Teraz mi się marzy jakieś ciacho, a wczoraj mi się strasznie chciało pizzy, ale już za późno było, także przerzucam pizzę na dziś :-)
 
Kobitki byle do II trymestru wtedy jest o niebo lepiej!!!!!! :tak::tak: i samopoczucie i spanie..życie ogólnie hihihihihi
...a potem w III trymestrze znów spadek formy...sen zaburzony...ale przynajmniej mdłości nie ma :tak::tak:
 
rudson a poza tym II trymestr jest bardziej stabilny juz i nasze obawy beda na pewno mniejsze troche :-) Ale ja tam nie narzekam, nie jest najgorzej pomimo ze musze lezec jeszcze 10 dni ;-)
 
Ok dziewczynki zapraszam na obiad do mnie :), nasmażyłam tonę naleśników (z dżemem lub serkiem, jak kto woli), nagotowałam gar zupy pomidorowej z ryżem, a na deser serwuję galaretki z bitą śmietaną, owocami, biszkoptami i obficie posypane czekoladą :)
 
reklama
Do góry