reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej dziewczyny! Mam pytanie :) przez weeeknd mialam jeden dzien, gdy spacerowalam po sklepach i nie tylko ladnych kilka godzin, wymeczylo mnie to okrutnie i troche sie przezrazilam, bo wieczorem zobaczylma taka mala rozowa plamke na bieliznie. Ale nic wiece sie nie pojawilo, wiec mysle ze chyab ok. I wczoraj tez mialam dluzszy spacer, a raczej prawie trucht (bylam spozniona) i stres, wieczorme znow wykonczona male przy cisnieniu 83/52 to co sie dziwic. I dzis rano znow rozowa plamka.. czy to moze byc sygnal organizmu ,ze nie powinnam sie przemeczac?
 
reklama
U mnie sraszne mdłości sa i to one skłonily mnie do zrobienia testu....ja do teraz niedowiezam ze jestem w ciazy, przy drugim dziecku od poczatku na podtrzymaniu(pierwsze poronilam),ciaza wywolywana tabletkami niestety mam PCOS i nie bylo latwo a tu teraz taka niespodzianka bez indukcji wspomagaczy... okres 25 grudnia termin wg USG 17 październik... teraz tylko troche sie boje jak sobie rade dam przy dwojce..
 
hej dziewczyny! Mam pytanie :) przez weeeknd mialam jeden dzien, gdy spacerowalam po sklepach i nie tylko ladnych kilka godzin, wymeczylo mnie to okrutnie i troche sie przezrazilam, bo wieczorem zobaczylma taka mala rozowa plamke na bieliznie. Ale nic wiece sie nie pojawilo, wiec mysle ze chyab ok. I wczoraj tez mialam dluzszy spacer, a raczej prawie trucht (bylam spozniona) i stres, wieczorme znow wykonczona male przy cisnieniu 83/52 to co sie dziwic. I dzis rano znow rozowa plamka.. czy to moze byc sygnal organizmu ,ze nie powinnam sie przemeczac?

jak nie masz przy tych plamkach bólu to nie powinno być nic groźnego , ale wiadomo nie wolno takich rzeczy lekceważyć , wiec jak dasz rade to lepiej żeby zbadał Cie lekarz, trzymam &&&&&&&&

U mnie sraszne mdłości sa i to one skłonily mnie do zrobienia testu....ja do teraz niedowiezam ze jestem w ciazy, przy drugim dziecku od poczatku na podtrzymaniu(pierwsze poronilam),ciaza wywolywana tabletkami niestety mam PCOS i nie bylo latwo a tu teraz taka niespodzianka bez indukcji wspomagaczy... okres 25 grudnia termin wg USG 17 październik... teraz tylko troche sie boje jak sobie rade dam przy dwojce..

ja mam identyczne myśli , jak ja sobie poradzę , ale spokoje będziemy musiały , pewnie nie raz będziemy beczały, ale i tak damy rade :-)
 
okres 25 grudnia termin wg USG 17 październik... teraz tylko troche sie boje jak sobie rade dam przy dwojce..

cześć,nie bój żaby poradzisz sobie,nie Ty pierwsza,nie ostatnia,a i tak dziecko będziesz mieć prawie 2 letnie...są tu takie dziewczyny ktorych różnica między dziećmi będzie rok wiec to dopiero bedzie zajeeb...
I dzis rano znow rozowa plamka.. czy to moze byc sygnal organizmu ,ze nie powinnam sie przemeczac?

monika obserwuj się,jest duże prawdopodobieństwo,że przez aktywność,jak się nasilą plamienia to biegiem do gina,jak masz duphaston to mozesz brać- na wszelki wypadek- to nie zaszkodzi
dziś dowiedziałam sie ze jestem w ciazy:)jestem po usg -7 tydzien
to super,czekamy na suwaczek
 
Witam,,Kobitki marzę żeby sie położyć :-:)-(...a tu jeszcze 7 godz. pracy a później zabawa z Domelem...jestem cały czas zmęczona i senna.

Hej, witajcie:)
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz pisałam;)

Mam pytanie, co sądzicie o nartach w 9 tygodniu ciąży? Czuję się dobrze, nigdy na stoku nie szalałam i raczej jeżdżę po prostych i łagodnych trasach.

Ja uważam jak większość kobitek. Odpuściłabym choćbym ufała w swoje umiejętności bezgraniocznie. Różni szaleńcy pojawiają się na stokach. Ja byłam na nartach z DOmelem w ciąży i niestety siedziałam w kafeterii

Mikusia fajnie , ze wyniki ok :)

a tak wogole t na te wszystkie badania trzeba isc na czczo i z rana ??
ja mam cala liste i na dnich musze zrobic , ale juz mi slabo na sama mysl... krew to nawet lubie jak mi pobieraja,ale jakos nie wyobrazam sobie wyjsc rano bez przegryzienia czegos jak ja tak zle sie czuje :/

No niestety musisz dac raę bo morfologia i cukier musi być na czczo


Moniko
spokojnie jeżeli to tylko kropeczki krwi nic się nie dzieje ale postaraj się zwolnic w najbliższych dniach.
 
Dziewczynki ja na chwilkę wpadłam...jakaś senna jestem cały wieczór...zaraz dalej idę spać...

Ja rano ide na badania...i też nie wiem, jak wytrzymam bez jedzonka...:)
Dziewczyny,ja w poprzedniej ciazy dowiedzialam sie,ze idac na badania krwi wcale nie trzeba byc na czczo!!!!!!Chyba ze masz robiona glukoze na czczo,no to wtedy trzeba...
A ja nadal jezdze na lyzwach i rolkach,sama jezdze na nartach i gdybym miala zaoplanowany urlop pojechalabym.Wybieralbym lagodne stoki.Poki brzuch nie wystaje to wydaje mi sie ze ok.To miala byc odpowiedz na pytanie mere
ale zapomnialam zacytowac
Karolinko,jak wczorajsze urodzinki minely?Jeszcze raz sto lat dla Giulka!!!!!
Cześć
gratuluję i życzę Wam spokojnych ciąż aby do końca było gładko i za szbkie porody :-D
ja się tak martwię i boję,że nie mam jeszcze ochoty wstawiać suwaczka
nie mam zadnych dolegliwości co mnie troszkę martwi, niepokoii :-( wizytę mam 8 marca więc wtedy się już konkretnie dowiem czy sie rozwija fasolka czy też .......
Arlets witaj!!!!Bedzie dobrze,dostaniesz piekny prezent na dzien kobiet!!!!
Witam się z Wami:)
dziś dowiedziałam sie ze jestem w ciazy:)jestem po usg -7 tydzien
Witaj i gratulacje
Po paru dniowej nie obecności, spowodowaną prawie zerową obecnością w domu, witam się serdecznie i z całego serca gratuluje nowym dziewczyną !!

dziewczyny jak się czujecie ? jak tam mdłości:-( i zachcianki :-), u mnie nadal ogromne jedno i drugie , na dodatek przytulam się cały czas z muszelką :wściekła/y: co mnie już okropnie dobija i mam już serdecznie dość :angry:

nawet nie będę próbował was nadrobić , bo tyle naskrobałyście zajeło by mi to pare dni !
miłego i słonecznego dnia !:-)
Witaj nati!!!!!!dziewczyny maja tempo,to prawda!!!!Ale przynajmniej jest fajnie!!!!Duzo mamusiek nam przybylo,wiec bedzie weselej!!!Ja tez mam mdlosci,na szczescie nie wymiotuje...I to przeogromne zmeczenie...Ja to chyba wiekszosc doby spie:-D:-D:-D:-Djak tylko mam okazje-pilnuje lozka:-D:-D:-D:-D
Witam,,Kobitki marzę żeby sie położyć :-:)-(...a tu jeszcze 7 godz. pracy a później zabawa z Domelem...jestem cały czas zmęczona i senna.

Moniko
spokojnie jeżeli to tylko kropeczki krwi nic się nie dzieje ale postaraj się zwolnic w najbliższych dniach.
Rudson,no a mnie ginka w pierwszej ciazy mowila,ze nie robiac glukozy nie musze byc na czczo...wiec juz nie wiem...teraz jak bede utej nowej lekarki to spytam co i jak...i wspolczuje ze musisz siedziec w pracy...


p.s. a wiecie ze juz jest temat listopad 2011...fajnie;)
 
Cześć dziewczyny.

Ja od wczoraj mam straszny ból gardła, a przez to męczący suchy kaszel :-( Mam tantum verde, ale nie wiem czy jakiś syrop wchodzi w grę?

Poza tym wieczormi mam nudności, tak po 17-tej się zaczyna. Trochę to dziwne...
 
Arlets witaj!!!!Bedzie dobrze,dostaniesz piekny prezent na dzien kobiet!!!!
;)
mam nadzieję, ale czasem strach jest silniejszy
ciążę bliźniaczą poroniłam kilka miesięcy temu stąd moje obawy i przeraza mnie brak ciążowych dolegliwości może nie mdłości bo tego nie miałam nawet przy pierwszej ciąży ale jednak inne małe były :) no nic musze czekać
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Ja od wczoraj mam straszny ból gardła, a przez to męczący suchy kaszel :-( Mam tantum verde, ale nie wiem czy jakiś syrop wchodzi w grę?

Poza tym wieczormi mam nudności, tak po 17-tej się zaczyna. Trochę to dziwne...
można stodal bo to homeopatyczny syrop
 
Do góry