reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dzięki :))) pomimo że to trzecia ciąża to czuje się jak za pierwszym razem,chociaż teraz bardzo wcześnie poczułam pierwsze objawy i już wiedziałam... jedyne co mnie męczy to fakt że mamy konflikt krwi ale mam nadzieje że będzie dobrze,trzymam kciuki za nas wszystkie :))
 
reklama
ja tez mam konflikt... ale jestem dobrej mysli

Gwiazdka a mialas komplikacje przy porodach wczesniejszych?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o, ja też "konfliktowa", ale ginka kazała mi zrobić ponowne oznaczenie krwi, bo nie miałam tego na żadnym świstku...
 
ja mam to badanie 17 marca....będę wtedy w 12 tygodniu....tam gdzie się zapisałam to sami wyliczają kiedy mam przyjechać.... już się właśnie stresuję tym badaniem.....
 
dziewczyny, a co do porodu, to jaki typ preferujecie?:) Mnie zapewne czeka 2-ga cesarka, bo na naturalny nie mam szans a szkoda
 
hehe zupka spokojnie damy radę ;) Co do cesarki to ja na drugą dobę po już sama biegałam, ale wszystko zależy od organizmu.
 
reklama
bo jestem malutka i drobniutka, mam bardzo wąskie biodra i jak mi gin powiedział, że w moim przypadku poród naturalny nie wchodzi w grę
 
Do góry