reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja napewno będę miała cc chociaż wolałabym normalnie.....noo ale cóż przy bliźniakach to chyba bezpieczniej cc zrobić....
rabbitku,mi sie tez wydaje ze chyba bezpieczniej cc w Twoim przypadku...zobaczysz zreszta co Ci lekarz powie,moja babcia np.jak pisalam wczesniej-urodzila mego tate i wujka na imprezie imieninowej dziadka,w drugim pokoju w 7 miesiacu ciazy....
 
reklama
11 kwietnia o 11 mam to usg...wtedy będzie 1 dzień 13 tygodnia...o ile dobrze liczę...juz sie nie mogę doczekać...Ja wiem, ze wszystko będzie ok...:)

Co do porodu, to ja wolałabym naturalnie...ale zobaczymy, jak wyjdzie...

rabbit ja i moja siostra zostałysmy urodzone naturalnie..i to po terminie...:)..ale kiedyś nie robili chyba tak często cesarki...

Chociaż u moje mamy dopiero jak ja sie urodziłam, to okazało sie, że będzie drugie...i na szybko rodzice musieli dokupywać wyprawkę, inny wózek itd...a to był rok 81...więc ciężko było ze wszystkim....
 
Ostatnia edycja:
hej , ale sie rozpisalyscie ;)) fajnie coraz wiecej nas no i po weekendzie od razu wiekszy ruch :)
ja narazie oki sie czuje w miare ( odpukac ) , mam spotkanie o 17 i wolalabym byc w formie :)


hejka dziewczyny...ja dzisiaj jakby w lepszym humorze....może dlatego że dzisiaj mam 9 tydzień czyli wchodze w 3 miesiąc hihih...a oprócz tego u mnie za okienkiem ładnie słoneczko świeci więc całkiem inne jest nastawienie do życia....

gratuluje 9 tc :) super !!!!!!!!!!!!!

Czesc mamusie:) troszke sie opuscilam przez weekend ale pochwale się jestem juz oficjalnie zareczona :):):) Jupi:)

garuluje zareczyn ;) super sprawa no i teraz organizacja slubu :)

Witam się poniedziałkowo

Dziś powiem wam nieźle...ale weekend był dramatyczny :no::no::no::no:..wczoraj o 7 rano to aż po mamę zadzwoniłam ....nie odchodziłam od kibelka...dramat myślalam że się odwodnię.

Domel kaszle na całego i siedzi w domu :baffled:

kurcze widze nie tylko ja zle weekend przeszlam :/ zdrowka dla synka !!!

Widze ze mdłości i wymioty juz o kazdej prawie :( Mnie w cale nie przechodzą, męczą 24h na dobę , wykonczyc sie naprawde mozna !!!! Ja do lekarza dzis nie ide jednak tylko moze w srode sie uda zapisac !!!!!!! Zła jestem ale poczekam juz do srody :)
U mnie słoneczko ale mroźno jednak :(

kurcze a czemu nie idziesz dzisiaj ?? trzymaj sie !! ;)

test obciążenia glukoża wykonuje się w dwudziestym którymś miesiący ciąży, aby stwredzić bądź wykuluczyć cukrzycę ciężarnej;)

hehe wiem , ze to pomylka , ale sie usmialam z tych 20 ilus miesiecy :-Ddzieki bogu , ze tak nie jest :-D

A mi mdlosci przeszly,przy poprzednich ciazach mialam inaczej,tylko w 3-im miesiacu.Chociaz trzeci jeszcze przedemna to sie jeszcze moze zmienic.Dzisiaj mam lepsze mysli.Moj synus konczy dzisiaj 9 lat ide piec ciasto.

sto lat dla synka !!!!!!!!!!!! :)

Witam wszystkie październikowe mamusie :) Dużo Was tu jest ale jeśli można jeszcze ja dolącze.
Mam termin na 25 października i to bedzie mój trzeci dzieciaczek,mam już syna i córkę...i jestem mega szczęśliwa.
)

witaj i rozgosc sie u nas :)

ale mozna robic miedzy 11. a ktorym ??

miedzy 11 a 13 tc
 
rabbit- gratuluję podwójnej ciąży :)
Jasne, że cc przy ciąży bliźniaczej to najlepsze rozwiązanie i najbezpieczniejsze. Jeśli mogę zapytać to kiedy się dowiedziałaś, że są dwa maleństwa?
 
Szybko sie zapomina ból po porodzie,ja przy każdym skurczu myslałam tylko, że im bardziej boli to tym lepiej bo zaraz moje dzieciątko zobaczę....,nie boję się porodu ani bólu....musi być dobrze ,trza pozytywnie myśleć:)))))
 
A mi brzuch wywalilo,zwlaszcza dzisiaj widac,jak mam leginsy i dlugi obcisly sweter.Ja mialam zawsze troche brzucha po blizniakach,ale dzisiaj to on jest ciazowy.Za kazdym razem mam wrazenie ze mnie szybciej wysadza.Kurcze a ja mam zamiar sie ukrywac tal dlugo jak sie da
 
karolina1978, właśnie ja mam ten sam problem, dopiero 2 miesiąc, a brzuchol mam jakbym co najmniej w 5 była ;/ Dziwne, bo mało jest (dzięki kochanym mdłościom) a tak mnie napompowało, już mi przez myśl nawet przeszło, ze może to bliźniaki :) Jak tak dalej pójdzie to w 7 miesiącu będą mnie toczyć jak kulkę :)
 
Mama_Alana ja dowiedziałam się w 5 tygodniu na usg były dwa pęcherzyki.....szok dla mnie to był wielki....:) ale teraz myślę że jestem szczęściarą...hihih
 
Wierzę Ci :), a to w takim razie u mnie raczej odpada ta ewentualność, bo na usg w 6 tyg był jeden pęcherzyk. Tylko dlaczego tyję w tak zastraszającym tempie :D
 
reklama
mama_alana a moze u ciebie na razie wzdecia powoduja taki "wyskok" brzuszka? Juz kiedys tu o tym rozmawialysmy z dziewczynami i wiele tak mialo.

Oj zmykam na drzemke bo cos mi sie sennie zrobilo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry