reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

a to dobrze, juz myslalam ze cos mnie ominelo. mam jeszcze jedno pytanie,na moim ciazowym planie jest napisane ze okolo 15.marca powinnam zrobic pierwsze usg zeby sprawdzic czy wszystko jest ok z dzieckiem.wydaje mi sie ze chodzi o przeziernosc karkowa.jestem w 8. tygodniu jesli liczac dzien ostatniego okresu,a w 7. jesli sugerowac sie wielkoscia mojej macicy wg lekarki, wiec kiedy powinnam zrobic? 15. to dobry termin czy pozniej jechac?

Mi ginka kazała zrobić około 10 kwietnia...po południu będę dzwonic i sie zapisywać...ciekawe ile sobie policzą za to....
Witam wszystkie październikowe mamusie :) Dużo Was tu jest ale jeśli można jeszcze ja dolącze.
Mam termin na 25 października i to bedzie mój trzeci dzieciaczek,mam już syna i córkę...i jestem mega szczęśliwa.

Kingolinka gratulacje i nie martw się ja też miałam zręczyny i cztery miesiące później wesele - wszystko na szybko bo rodzice naciskali ,ale było super i bez niespodzianek ,no i teraz na czternastą rocznice mamy taką fajną niespodziankę :)

Gratulacje!!!!!! i witaj wśród nas....

madzilka ja też grupę krwi mam zrobić...zapomniałam tylko napisać...cytomegalii nie kazała na razie robić, ale ja kiedys robiłam i mam przeciwciała..gorzej z toxo...bo nie mam...chyba, że coś się zmieniło przez ostatnie miesiące...dlatego muszę uważać....
 
reklama
test obciążenia glukoża wykonuje się w dwudziestym którymś miesiący ciąży, aby stwredzić bądź wykuluczyć cukrzycę ciężarnej;)

:):):):) dobrze,że ciażA TRWA 9 miesiecy a nie dwadzieścia pare.............hahhaha
kingolinka wiem,ze chodziło Ci o tygodnie,ale przez chwile poczułam sie jakby ciaza trwała tyle co u słoni :):):):)
 
a teraz mam pytanie odbiegające od głównego wątku- jak cytować więcej niż jedną wypowiedź, bo w poprzednim poście edytowałam 2 ale tylko jedna była z autorem:baffled:
 
dopiero w kwietniu? dziwne.ja cale szczescie nie musze za nic placic. gdybym jeszcze miala za to placic to chyba nie zrobilabym zadnych badan. pojade 20.03 tak na wszelki wypadek.

witaj nowa mamo :):cool2:
 
:):):):) dobrze,że ciażA TRWA 9 miesiecy a nie dwadzieścia pare.............hahhaha
kingolinka wiem,ze chodziło Ci o tygodnie,ale przez chwile poczułam sie jakby ciaza trwała tyle co u słoni :):):):)

To samo pomyślałam...hahahaha

zupka mi tak ginka wyliczyła...będę wtedy w 12 tygodniu...
 
reklama
wiec musze wyliczyc sobie tak 12.-13. nie moge sie juz doczekac. z jednej strony czas tak szybko biegnie skoro zaraz bede w 9. ale z drugiej jak sie na cos czeka to ciagnie sie jak flaki...
 
Do góry