reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

własnie nalepiłam fuuure pierogów z kapusta i miesem. ciekawe kto to zje, bo M. choćby pękł tyle nie da rady, a ja nawet patrzec na jakiekolwiek jedzenie nie moge. Jak zaczne miec mdłosci to przynajmniej bede miała uzasadnienie mojego niejedzenia. Mogłabym tylko wode pic.... I to non-stop. Moze to od antybiotyku mam jadłowstręt?

A brzucholek będę miała największy z Was pewnie, bo jestem 4 m-ce po porodzie i macica (wg gina) powinna szybciej i bardziej się naciągać niż przy pierwszej ciaży. Rozstępy... Cóż. Mam nadzieję że sie nie pojawią. Cena macierzyństywa?

Cycki normalnie mam rozmiar 75 E, w czasie ciaży urosły do 75 G (!!!!), po ciaży (jak przestałam karmić) spadły do rozmiaru 75 E/F zobaczymy jak będzie tym razem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nati to zalezy od skóry przede wszystkim, bo jesli jest elastyczna to nie popęka jak sie szybko rozciąga !!!!! to jest chyba tez genetyczne, bo moja mama zero rozstepów (3 porody) i moja siostra tez brak rozstepów( 2 porody)
 
dobranocka chcialaś miec dziecko czy "wpadka"??
podziwiam Cie,bo roczne dziecko + noworodek to szkoła życia!
 
Melduję się!

Gratuluję wszystkim nowym zaciążonym!

Kobiety nie nadążam z czytaniem Was! ja przez te problemy z kiszkami do ledwo się ruszam bo mnie wszystko boli i chyba mi się gówienko rzuca na mózg. Więc leżę bez ducha i czekam na ratunek. Dzisiaj spróbuję czopków glicerynowych. Trzymajcie kciuki żeby zadziałały!
 
Dzien dobry nadrobilam na szybko z pracy i na szybko pisze;)
Wspolczuje Wam objawow niemilych! Ja czuje sie jak mlody bog [no prawie;p] ;D I ciesze sie i nie rozkminiam czy aby wszystko ok ze nie mam mdlosci wcale. Ciesze sie z tego ze moge normalnie funkcjonowac bo ucze sie i pracuje i ogarniam dom wiec to sporo obowiazkow!
Gratuluje fasolinek Kingolinka i Asionek! Trzymam kciuki za reszte, ktore maja dzis wizyte;)
cytryna szkoda ze odchodzisz... obiecujemy ze nie bedziemy smedzic, zostan!
Wszystkim zycze milego dnia. Zemdlonym braku mdlosci, zmeczonym sily, a smutnym dobrego humoru i sle pozytywne fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-D
 
hehe Nati pewnie też !! :) ja 17 kg utyłam :( :wściekła/y: mam nadzieje ze teraz bedzie mniej, ale z tego co widze to wątpie bo tylko na słodkie mam chęc:szok:
 
Ja już przestałam schizować...:) Na pewno jest wszystko ok...:) musi być...w sumie dlaczego miałoby być inaczej?...fasolka wyczekiwana..w końcu pojawiła się II kreska na teście...beta przyrasta...tylko cieszyć się a nie wyszukiwać czegoś niedobrego...we wtorek pewnie zobaczę mało fasolinkę....choć jeszcze za wcześnie będzie na serduszko bo to 5t2d...
 
reklama
Ja już przestałam schizować...:) Na pewno jest wszystko ok...:) musi być...w sumie dlaczego miałoby być inaczej?...fasolka wyczekiwana..w końcu pojawiła się II kreska na teście...beta przyrasta...tylko cieszyć się a nie wyszukiwać czegoś niedobrego...we wtorek pewnie zobaczę mało fasolinkę....choć jeszcze za wcześnie będzie na serduszko bo to 5t2d...
tak dalej bądż dobrej myśli :-)

mamuska- w tamtej ciąży wymiotowałam już od 5 tygodnia wszystko mi śmierdziało i tyle przytyłam teraz wszystko mi pachnie a powiedziałam sobie że maks 13kg teraz.
jak na słodkie Cie bierze to będzie dziewczynka

Dobranocka- ładny masz biust przy tobie to ja mam pryszcze hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry