reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Mamuśka Twoje uśmieszki powinny być na każdej stronce :tak::tak::tak: Ja lubię czasem pomarudzić - ale dążę do doskonałości - zwłaszcza jak widzę takie osoby jak Ty, z których aż chce się brać przykład :) Aż sama wierzę, że wszystko będzie dobrze - bo czemu miałoby być inaczej??????????? :tak::tak::tak:
 
reklama
lil_maja i tak trzymaj...ja też obiecałam sobie, że nie będę myślała o złych rzeczach...będzie dobrze i już...:)

Zmykam na razie...na reszcie koniec pracy...

Do usłyszenia wieczorkiem...
 
Mamuśka Twoje uśmieszki powinny być na każdej stronce :tak::tak::tak: Ja lubię czasem pomarudzić - ale dążę do doskonałości - zwłaszcza jak widzę takie osoby jak Ty, z których aż chce się brać przykład :) Aż sama wierzę, że wszystko będzie dobrze - bo czemu miałoby być inaczej??????????? :tak::tak::tak:
No wiadomo ze nie wszystko sie układa po naszej myśli, raz pod górke raz z górki ale nie wolno sie załamywac, bez względu na sytuacje trzeba dostrzegać światełko w tunelu !!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie dzieje sie bez przyczyny, !!!!!!!!!!!! A ja juz taka jestem, mimo wszystkiego optymizm i chęć do dalszego życia !!!
Juz tyle za Tobą.... teraz bedzie juz tylko lepiej zobaczysz skarbie !!!!!!!!!!!!!!
 
Optymizm mnie po prostu rozsadza dziewczyny! Zarażanie dobrym nastawieniem działa! Dziękuję Wam za to!

Hopee niedługo pyknie nam 5 tydzień hehe :))
 
Hej!Widze ,ze znowu temt rozstepow.Ja przy pierwszej ciazy zero.A przy drugiej masakra,popekalam az do mostka.Ja mam zamiar sobie po tej ciazy brzuch zooperowac.Bo mi ten moj brzuch siedzi na psychice.Nikomu nie pozwalam go zobaczyc ,ani dotknac.Jeszcze niecaly tydzien i mam wizyte u lekarza.A ja cala noc nie spalam skrecalo mnie w brzuchu,a nie moglam sie wyproznic.Musze sobie kupic czopki glicerynowe,na nastepny raz.
 
dobranocka chcialaś miec dziecko czy "wpadka"??
podziwiam Cie,bo roczne dziecko + noworodek to szkoła życia!

Strasznie chcieliśmy mieć dzieci rok po roku, najlepiej z tego samego miesiąca - wiesz jak potwornie trudno wycelować jak się jeszcze po porodzie nie miało okresu?????? Ale się udało i jesteśmy przeszczęśliwi ! :)))))

A Twoje to pewnie wpadka skoro tak dopytujesz? :-)
 
Jak nie bylo, to czas lecial nie wiadomo kiedy, a odkad zobaczylam dwie kreseczki czas nie chce isc do przodu..:confused2: nie moge sie doczekac az bede miala brzuszek, a na razie to tylko biust rosnie i cos cisnie u dolu brzucha... Caly czas mysle o manienstwie, kurcze jak tu nie myslec?:eek:
 
reklama
dobranocka - podziwiam :-) ja bym sie raczej nie odwazyla rok po roku ;-)

trzeciego malusza tez bedziemy produkowac z wiekszym odstepem czasu :-D
 
Do góry