reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

to mozliwe zeby rozstepy pojawily sie pare dni po porodzie?
i czy to prawda ze picie duzej ilosci plynow zmniejszy ryzyko ich wystapienia ?

ja myślę,że rozstępy jak się mają pojawić to się pojawią, przed porodem,a moze kobieta je widzi zaraz po,bo brzuch robi się flakowaty i bardziej są widoczne.mnie zaczęły wychodzić pod koniec 8 miesiaca,znam koleżanki ktorym wyszły tuż przed porodem,jakieś 2 tyg przed.kiedy skora na brzuchu jest napięta to mniej są widoczne.

pierwsze słysze,że rozstępy zależały od ilości picia wody? może masz na myśli to że jak bedziesz miec skore dobrze nawilżoną to ich unikniesz?? nie wiem....ale pić trzeba dużo bo to "podobno" wpływa na ilość wód płodowych.
można smarować brzuch oliwkami,jakimiś kremami,ale ja uważam,że jak kobieta ma tendencje do tycia i rozstępów to bedzie je mieć....no coż,jakąś cene trza ponieś za chęć zostania matką:)
 
reklama
dobranocka mi tez powiedzieli, ze niskie cisnienie to lepiej, tylko ja sie czuje jak balonik bez powietrza momentami.. Dzis wypozyczylam sobie ksiazki z biblioteki i Moj kazal mi je schowac, gdy w nd bedziemy miec kawe urodzinowa (jego). Ustalilismy, ze nie bedziemy nic mowic nikomu jeszcze, ze troszke pozniej. Ide cos dzialac, moze posprzatam poki mam energie :)
 
Hej dziewczęta... ojej ale mi zeszlo zanim nadrobilam zaleglości:)
Powiem Wam ze drugi dzien mnie zwyczajnie muli, nie wymiotuje ani nic tylko mnie muli...
Mój mały łobuz ma 4mm i lekarka powiedziała ze dokladnie 5 tygodni wiec srednio sie to zgadza z moim suwaczkiem (ona chyba liczy od dnia zaplodnienia).
 
zgadzam sie z lilou , jesli ma sie tendencję do rozstępów to zadne specyfiki nie zapobiegną powstawania ich, ja smarowałam tylko wtedy kiedy sobie przypomniałam i tylko zwyczajną oliwką a brzych miałam naprawde gigant i zadnego rozstępu nie mam, a np moja znajoma smarowała drogimi kremami i ma takie rozstępy ze nikomu takich nie zyczę :szok:
 
Laski u mnie kolejny objaw... senność, a siedze wlasnie na kompie i ksieguje, ide zaraz w kimono. Praca w domu ma duużo plusów no ale i tez minusów..
 
Pewnie tak..czy serduszko już biło?
Mnie dzis brzusio już mniej boli i kłuje...:) W ogóle na razie czuję się nieźle...oprócz zmęczenia...
Do mdłości to chyba jeszcze jakis tydzień został...:)
 
reklama
mamuska- zazdroszczę Ci , bo ja rozstępy mam a smarowałam się już przed ciążom, pierwsze wyszły mi na piersi w 10tygodniu miałam takie wielkie cycki że:szok: a na biodrach wyszły mi dopiero w 8 miesiącu , mi się wydaje że to też zależy ile się przytyje
kingolinka- gratuluje tych 4mm:-) ciekawe ile ma moja
 
Do góry