reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

a ja nie wiem jak to z moim porodem bedzie, bo tak sie zlozylo ze mialam 2 przeszczepy rogowek i pamietam jak lekarz mi zapowiedzial,ze z takimi oczami to ja napewno rodzic silami natury nie bede..ale zobaczymy co tutaj osadza lekarze. Poza tym mamy konflikt serologiczny bo ja rh-, co jeszcze... pomimo rozpoczetej akcji od paru dni spijania soku 100% z zurawiny, moje male niesympatyczne odczucia przy oddawaniu moczu poglebily sie i po ranny wynikach juz wiem, ze mam zapalenie,ale jakie? dowiem sie jutro (tzn jakie bakteria) i wtedy sluzba zdrowia bedzie dzialac.
ugotowalam sobie gar zupy jarzynowej z ryba i an pocieszenie walnelam tala lyzke smietany,ze juz czuje jak tyje :)
tyle o mnie
Monika,spokojnie-w pierwszej ciazy nie ma konfliktu serologicznego.Macie-tak jak i ja z mezem-niezgodnosc serologiczna.Konflikt moze byc przy kazdej nastepnej ciazy-czyli tak jak teraz u mnie.Po porodzie chyba 24h dostalam immunoglobuline,by zapobiec konfliktowi w nastepnej ciazy.I u ciebie tez tak bedzie,pokluja nam dupcie i tyle.Powiedz tylko swojemu lekarzowi o niezgodnosci i bedziesz miala robione badania z odczynnikiem Coombse'a na stwierdzenie przeciwcial.

Glowa do gory,bedzie dobrze!!!!!

Hopee,w niektorych szpitalach po cc w zewnatrzoponowym tez daja dzidzie na brzuszek;)

Nati,ja mowie ze jestem w siodmym:), ale moze niepoprawnie.Szesc jest ukonczone(tak liczy lekarz).Lekarz Ci powie,ze w 6,Ty ze w 7
 
reklama
agadaria- mamy ten sam termin :-) będę mówić że jestem w siódmym hehe ja idę do gina za dwa dni ale nie zobaczę serduszka bo czytałam że dopiero od 8tygodnia
 
nati,no ja tez mowie,ze w siodmym;)Ja ide 24 lutego,ale u niego nie ma usg,a tym aparatem co jezdza po brzuchu zeby uslyszec serdusio(ale obciach-nie wiem jak sie nazywa to urzadzenia) to chyba za wczesnie zebym uslyszala...Z Daria pierwszy raz poszlam do gina ok10tyg(wczesniej tylko bylam prywatnie na usg)i slyszalam-bilo jak dzwon....teraz tez bym juz chciala...
 
qlcia mi sie wydaje ze Ty masz starsza ciaze bo 5t4d to strasznie wczesnie! Ale suuuper Ci tez bym chciala;)
Gabi trzymaj sie;( Leukocyty są podwyzszone, a po poronieniu wracaja do normy.
A ja bym chciala rodzic SN ale zobaczymy jak to bedzie;)
 
Z tą starszą ciążą to chyba mało prawdopodobne bo dokładnie znam datę owulacji co do dnia :)
W dodatku tydzień wcześniej było widać tylko maleńki pęcherzyk 4mm i tyle.

Ale wszystko jest możliwe :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry