reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

bardzo dużo zależy od samego sprzętu, którym dysponuje lekarz - może w innym miejscu też bym niczego nie zobaczyła
 
reklama
aa idzecie na prenatalne usg?? ja sie właśnie zapisłam na 12 tydzień...myślicie że będzie widać czy chłopak czy dziewczynka już??
 
Tez sie zgadzam z tym , naprawde lekarz musi byc bardzo dokładny itd, moja kuzynka juz w 12 tygodniu wiedziala ze bedzie syn, wiec to zalezy naprawde od sprzętu i gina ;)
 
nooo podobno sprzęt tam mają jeden z lepszych w województwie.....i lekarz też mega profesjonalista....mnie to bardziej chodzi zeby sprawdził te przeziorności i czy wszystko dobrze się rozwija...ale nie powiem że fajnie by było jakbym poznała już płeć bąblów
 
w chinskim kalendarzu wiek liczyc rocznikowo? jesli tak to bede miala dziewczynke :)

Monia ja tez mam rh-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja zobaczyłam serduszko w 5t4d więc może Ty też już zobaczysz :-)
qlcia,ja nie bede miala usg....mysle ze pojezdza mi po brzuchu tym aparatem co wychwyca bicie serca...tak strasznie chcialabym je juz uslyszec...bo te moje schizy wpedzaja mnie w paranoje...

Sluchajcie,moje dziecko jeszcze spi,,,,na 12 pojechalysmy do lekarza,obudzilam ja z porannego snu o 11.30,po lekarzu obejrzala pol bajki i zasnela... spi do tejpory...taka biedna jest wymeczona ta angina...

zupkaogorkowa
,ja gdzies czytalam,ze nie rocznikowo,tylko tyle ile masz skonczone w miesiacu poczecia dziecka...ale moze sie myle...mnie wychodzi chlopczyk;)
 
Do góry