reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Gabriela5- bardzo mi przykro, życzę Ci żebyś szybko doszła do zdrowia i zaszła w ciąże, mam nadziej że jeszcze się wam ułoży w związku i założysz biała suknie!

Jestem takiego samego zdania ...Gabi pomalutku ...zadbaj o siebie...może popracujecie we dwoje nad swoją relacją...i wtedy pojawi się miejsce na fasolę czego z całego serca CI życzę
 
reklama
Witam Was serdecznie.

Co u mnie... hmmm najprawdopodobiej była to ciąża która uległa samoistnemu porpnieniu... i to mogło nastąpic nawet juz w tamtym tygodniu, lekarz analizując wyniki moich badań stwierdził że:
Była to bardzo wczesna ciąza dosłownie kilka dni po zagnieżdzeniu sie zarodka, (niski poziom beta hcg wykonany wczoraj)
Test ciązowy z moczu pokazał 2 kreski ale to było chyba w środe (jest to prawdopodobne)
Natomiast do samoistnego poronienia mogło dojsc nawet dzien lub 2 pozniej.

Mówił mi natomiast że sugeruje sie tutaj także podwyższonymi leukocytami ( co z reguły u kobiet nastepuje w ciązy na samym poczatku) podobno...

Stwierdzil rówiez obecnośc ciałka zółtego niestety ciałko żólte krwotoczne tak wiec i tak nic by z tego nie było....

Poza ty to krwawienie przypuszczalnie gdybym nie odczytala 2 kresek z testu zostałoby potraktowane jak troche bardziej obfita @ ale spózniona poniewaz u wielu kobiet tak się zdarza, ale jak dodał organizm poprostu sam sie oczyszcza teraz.

Ale nadal zostaje jeden problem ciałko żólte krwotoczne ( z tym o ciązy narazie nie ma mowy) a co najlepsze nie dostałam zadnych leków a dzisaj badał mnie jakis studencina na ostatni roku i zadecydowal o wypisie.

A co do faceta:
To był wczoraj u mnie w szpitalu i widzialam jak jest mu łyso z tego powodu zn z powodu zaistniałej sytuacji....

Gabi przykro mi ...
a po co leki i jakie ?? skoro ciaza biochemiczna to nic sie nie daje , bo wszystko samo ladnie schodzi i tak jak lekarz powiedzial , ze jakbys testu wczesniej nie robila to bys myslala ,ze okres przyszedl troche pozniej
takze poczekaj do koca krwawienia i idz na kontrole jeszcze , ale bedzie wszystko dobrze !!
 
a ja nie wiem jak to z moim porodem bedzie, bo tak sie zlozylo ze mialam 2 przeszczepy rogowek i pamietam jak lekarz mi zapowiedzial,ze z takimi oczami to ja napewno rodzic silami natury nie bede..ale zobaczymy co tutaj osadza lekarze. Poza tym mamy konflikt serologiczny bo ja rh-, co jeszcze... pomimo rozpoczetej akcji od paru dni spijania soku 100% z zurawiny, moje male niesympatyczne odczucia przy oddawaniu moczu poglebily sie i po ranny wynikach juz wiem, ze mam zapalenie,ale jakie? dowiem sie jutro (tzn jakie bakteria) i wtedy sluzba zdrowia bedzie dzialac.
ugotowalam sobie gar zupy jarzynowej z ryba i an pocieszenie walnelam tala lyzke smietany,ze juz czuje jak tyje :)
tyle o mnie

Gabriela - jest mi przykro, z calego serca zycze Ci,zeby Ci sie ulozylo i zeby nastepne 2 kreski juz szczesliwie zapowiedzialy przyjscie dzidziusia, trzymaj sie!
 
Gabi przykro mi...mam nadzieję, że Twój zmądrzeje do końca i okaże się wartym Ciebie facetem...i że już niedługo pojawi się u Was upragniona fasolka...

Ja jeszcze nie rodziłam...ale wolałabym siłami natury...by móc zaraz potem dzidzię przytulić...ale co Bóg da, to będzie...wazne tylko, by dzidzia była zdrowa...:)
 
Gabi przykro mi ...
a po co leki i jakie ?? skoro ciaza biochemiczna to nic sie nie daje , bo wszystko samo ladnie schodzi i tak jak lekarz powiedzial , ze jakbys testu wczesniej nie robila to bys myslala ,ze okres przyszedl troche pozniej
takze poczekaj do koca krwawienia i idz na kontrole jeszcze , ale bedzie wszystko dobrze !!


co mówił o jakis lekach ale w koncu nie dostałam zadnej recepty, a ja mysle ze to na to ciałko zółte krwotoczne
 
Gabriela przykro mi z powodu Twoich przeżyć :( Koniecznie zapisz się do lekarza, żeby zobaczyć co z tym ciałkiem żółtym. Może powinnaś przyjmować duphastpon w drugiej połowie cyklu. Trzymaj się kochana!
 
Dobra dziewczyny ja zmykam z tego wątku bo to jescze nie mój czas i nie moja pora dziękuje za Wasze wsparcie, ja zmykam, zycze Wam wszystkim powodzenia i tylko pięknych i zdrowych maluszków. Całuje Was mocno.
 
Ostatnia edycja:
Gabriela 5- dziekuje/my zobaczysz na ciebie też przyjdzie czas!
dziewczyny ja mam pytanie jak liczycie tygodnie chodzi mi o to, że jak suwaczek pokazuje np 6 tydzien i 2 dni to jestem w 6tygodniu czy w siódmym jak się powinno mówić?
 
reklama
Do góry