reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

lilu83 pisząc blizna mam na myśli bliznę na macicy, taki skrót myślowy

Dlatego ja się martwię, jak to będzie, bo od ostatniego szycia minęło ok 10 miesięcy - ale wszystko wygląda dobrze i blizna na macicy wygląda prawidłowo, znaczy zagoiła się - aha a 1,5 do 2 lat powiedziano mi że należy czekać jeśli chce się po CC rodzić siłami natury
 
Ostatnia edycja:
reklama
....noi zapomniałam co której mialam napisać............:/

Asionek ja mieszkam w departamencie 25 blisko Szwajcarii
a jak dlugo tu siedzisz?? fajnie Ci tam na południu,cieplej,wiecej Polaków itd.
umiesz język?

a co do tych chińskich kalendarzy to o dupee rozbić...mnie sie nic nie sprawdza.
lepiej wziąć obrączkę i z niej sobie wywróżyć ilość dzieci i płeć


edi85 toś Ty matka Polka skoro cycem jeszcze karmisz,dwulatkę prawie :p

ja wczesniej mieszkalam w Strasbourgu 2 lata ponad , a od wakacji jestesmy tutaj ;)
Polakow nie ma za wielu , albo sie dobrze urywaja :))
nauka jakos mi idzie , ale ciezki to jezyk
a tak to napewno tutaj fajnie jest ;)


wstawilam fotki w grupie , ajies mialam na kompie jednak ;)
 
my już wróciłyśmy ale okropnie zimno !!!
agadaria- oby Ci córa szybko wyzdrowiała żeby mogła nacieszyć się feriami..

co do porodów, to ja liczę że nie będzie u mnie problemów, nie chciałam bym mieć cc
 
lilu83 - aha a 1,5 do 2 lat powiedziano mi że należy czekać jeśli chce się po CC rodzić siłami natury

a mnie gin mowil,że ryzykowna jest druga ciąża mnie niż rok po cc....moze tak gadają bo coś muszą...
znam przypadek,że laska 7 lat po cc rodziła naturlanie i jej macica pekła i więcej niż dwoje mieć już nie może...
więc to zależy od kobiety...
 
my już wróciłyśmy ale okropnie zimno !!!
agadaria- oby Ci córa szybko wyzdrowiała żeby mogła nacieszyć się feriami..

co do porodów, to ja liczę że nie będzie u mnie problemów, nie chciałam bym mieć cc

Dziekuje!!!!Antybiotyk juz jej podalam,moze w koncu cos mi zje...

Ja porod mialam lekki i milo wspominam-mimo bolu....na porodowce bylam az 9 min:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
ja wczesniej mieszkalam w Strasbourgu 2 lata ponad , a od wakacji jestesmy tutaj ;)
Polakow nie ma za wielu , albo sie dobrze urywaja :))
nauka jakos mi idzie , ale ciezki to jezyk
a tak to napewno tutaj fajnie jest ;)
ja do strasbourga mam 2h drogi:)
wiesz,że trzeba ciąże zdeklarować do 14 tc.
byłaś u lekarza ogólnego? robil ci betę?
ja już dostałam deklaracje ciazy,ale musze się umowić na rdv do gina
 
agadaria zdrówka dla małej :*
Ja sie chwilkę przespałam , nie długo bo ciagle ktos dzwonił do drzwi albo domofonem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moderatorem to mogę byc z dobranocka juz pisałam wczoraj :) we dwie lepiej bedzie, tak myśle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sie porodu nie boje , bedzie co ma być , w sumie to sie nie mogę go doczekać, chciałabym juz miec maleństwo w ramionach :D
 
właśnie ja sama nie wiem co o tym myśleć, bo co lekarz to co innego mi mówi teraz i zanim zaszłam w ciążę.
W szpitalu, w którym mnie szyli powiedzieli mi to co napisałam wcześniej i lekarz jeszcze mnie pocieszał - za mam się teraz nie martwić, że jestem młoda i będę miała kolejne dziecko (co za gadanie w takiej chwili), i za pół roku śmiało mogę zajść w ciążę...
Mój lekarz prowadzący natomiast stwierdził, że blizna prawidłowo zagojona już była ok 8 miesiąca od szycia, więc nie wiem, trochę się boję, ale od marca tamtego roku to jednak prawie rok jakby nie było ...
 
reklama
wiadomo ze strach jest nawet mały, ale mnie nie paraliżuje , w pierwszej ciąży szło sie nic nie wiedząc jak bedzie itd , a teraz juz wiadomo co i jak ale mimo tego nie boję sie :) ze mój poród trwał prawie 4 godziny nie znaczy oczywiscie ze nastepny bedzie taki sam, moze byc cięższy dłuższy itd !!!!!!!ale damy rade !!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry