reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Ja się kobitki trochę boję starcia z Polską rzeczywistością :-D...warunki szpitalne mentalnośc personelu itp...niestety nie da się uniknąc porównań z tym co się doświadczyło :sorry2:
 
reklama
ja nic nie pamiętam, M twierdzi, że dobrze, ale ja to zupełnie inna sprawa,
tylko, że teraz panikuję np.
wczoraj poszłam na 1 pobranie krwi, na początku ok, w momencie jak to wszystko pielęgniarka przygotowywała, aż słabo mi się zrobiło, bo sobie wszystko przypomniałam, później cała rozedrgana byłam cały dzień i może to mnie tak zmęczyło...

ale koniec z tym marudzeniem, więcej takich "smutów" nie będę pisać - postanowiłam od dzisiaj tylko dobre aspekty dostrzegać, będzie dobrze, ja to wiem....
 
pewnie że damy rade musimy...........
ja miałam to szczęście, że poród odbierała mi położna która mieszka dwa bloki ode mnie, tak wiec była bardzo miła i pomocna, oczywiście nie mogę zapomnieć o mężu który mi się najbardziej przydał
 
mój lekarz zapowiedział mi, że 2 lata od ostatniego CC daje mi szanse na kolejne cc- z czego ja się cieszę :) tylko zastanawia mnie czy 2,5 też mi taką szancę daje :)
a co do samego cc to podobno po 12 godz. porodu lekarze decydują co robić dalej. Jeśli akcja stoi to robia CC - ja tak miałam...
Ja bardzo chciałam rodzić naturalnie... i do końca myślałam że uda mi się. Ale niestety wymęczyłam siebie i synka który na końcu ustawił sie bokiem :(

ale pewnie co szpital to inny obyczaj...
 
wiadomo ze strach jest nawet mały, ale mnie nie paraliżuje , w pierwszej ciąży szło sie nic nie wiedząc jak bedzie itd , a teraz juz wiadomo co i jak ale mimo tego nie boję sie :) ze mój poród trwał prawie 4 godziny nie znaczy oczywiscie ze nastepny bedzie taki sam, moze byc cięższy dłuższy itd !!!!!!!ale damy rade !!!!!!!!!!!!!!


Oj ja też jak sobie pomyślę co mnie czeka to aż mnie ciarki przechodzą, choć mój pierwszy poród trwał 4godz. to bolało bardzo oj bardzo...a najgorsza trauma dla mnie to było szycie - nie wiem czy teraz to drugi raz wytrzymam chyba każę się uśpić i spokój będzie..bynajmniej cały szpital nie będzie wysłuchiwał moich wrzasków:-):-)
 
ja wczesniej mieszkalam w Strasbourgu 2 lata ponad , a od wakacji jestesmy tutaj ;)
Polakow nie ma za wielu , albo sie dobrze urywaja :))
nauka jakos mi idzie , ale ciezki to jezyk
a tak to napewno tutaj fajnie jest ;)
ja do strasbourga mam 2h drogi:)
wiesz,że trzeba ciąże zdeklarować do 14 tc.
byłaś u lekarza ogólnego? robil ci betę?
ja już dostałam deklaracje ciazy,ale musze się umowić na rdv do gina

a po co do ogolnego ??
ja zapisalam sie na czwartek do gina swojego , troche wczesniej , ale poronilam w pazdzirniku i mam sie stawic wczesniej ...

Ja się kobitki trochę boję starcia z Polską rzeczywistością :-D...warunki szpitalne mentalnośc personelu itp...niestety nie da się uniknąc porównań z tym co się doświadczyło :sorry2:

oj napewno bedzie innaczej ;)) ale dasz rade !!

Oj ja też jak sobie pomyślę co mnie czeka to aż mnie ciarki przechodzą, choć mój pierwszy poród trwał 4godz. to bolało bardzo oj bardzo...a najgorsza trauma dla mnie to było szycie - nie wiem czy teraz to drugi raz wytrzymam chyba każę się uśpić i spokój będzie..bynajmniej cały szpital nie będzie wysłuchiwał moich wrzasków:-):-)

a nie moglas miec znieczulenia ??


ja nie mysle za duzo o porodzie co by sie nie stresowac hehe , no i troche daleko jeszcze mi sie wydaje ... chociaz wiem , ze pewnie szybko zleci

mam zamiar wziasc zniezulenie , no chyba , ze moj porod bedzie szedl bardzo szybko i bez wiekszych boli ;))
 
Witam Was serdecznie.

Co u mnie... hmmm najprawdopodobiej była to ciąża która uległa samoistnemu porpnieniu... i to mogło nastąpic nawet juz w tamtym tygodniu, lekarz analizując wyniki moich badań stwierdził że:
Była to bardzo wczesna ciąza dosłownie kilka dni po zagnieżdzeniu sie zarodka, (niski poziom beta hcg wykonany wczoraj)
Test ciązowy z moczu pokazał 2 kreski ale to było chyba w środe (jest to prawdopodobne)
Natomiast do samoistnego poronienia mogło dojsc nawet dzien lub 2 pozniej.

Mówił mi natomiast że sugeruje sie tutaj także podwyższonymi leukocytami ( co z reguły u kobiet nastepuje w ciązy na samym poczatku) podobno...

Stwierdzil rówiez obecnośc ciałka zółtego niestety ciałko żólte krwotoczne tak wiec i tak nic by z tego nie było....

Poza ty to krwawienie przypuszczalnie gdybym nie odczytala 2 kresek z testu zostałoby potraktowane jak troche bardziej obfita @ ale spózniona poniewaz u wielu kobiet tak się zdarza, ale jak dodał organizm poprostu sam sie oczyszcza teraz.

Ale nadal zostaje jeden problem ciałko żólte krwotoczne ( z tym o ciązy narazie nie ma mowy) a co najlepsze nie dostałam zadnych leków a dzisaj badał mnie jakis studencina na ostatni roku i zadecydowal o wypisie.

A co do faceta:
To był wczoraj u mnie w szpitalu i widzialam jak jest mu łyso z tego powodu zn z powodu zaistniałej sytuacji....
 
Ostatnia edycja:
agadaria- tylko pozazdrościć tych 9minut !

nati/misio,w mojej rodzinie - i ze strony mamy i ze strony taty- kobiety mialy lekkie porody...Moja mama mnie urodzila tez bardzo szybko,moja siostre zaczela rodzic siedzac na kibelku w szpitalu(moja mama jest pielegniarka,wiec wiedzila jak sie zachowac), moja babcia ze strony taty na imprezie imieninowej dziadka poszla do pokoju obok bo poczula skurcze w 7 miesiacu ciazy,chwile pozniej urodzila blizniaki( w tym mego tate),tez baaardzo szybciutko.Doslownie w domu na kanapie....
 
agadaria- moja mama też szybko nas urodziła, mnie to prawie na sankach w drodze na porodówkę:-) natomiast moja siostra miała już dwie cc , więc u nas jest różnie

Gabriela5- bardzo mi przykro, życzę Ci żebyś szybko doszła do zdrowia i zaszła w ciąże, mam nadziej że jeszcze się wam ułoży w związku i założysz biała suknie!
 
reklama
Nati,tez fajnie:)))))Dziekuje za zaproszenie!!!!!! :*

Gabriela5,strasznie mi przykro...ktoras z dziewczyn tu bardzo pieknie i madrze napisala:"Dzieci nie odchodza - zmieniaja tylko date narodzin..."
 
Do góry