reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
hejo :-)
czytam was codziennie. w czwartek lece do polski i bede miala w koncu usg :-) to juz poczatek 8 tygodnia bedzie, wiec powinno byc wszystko ladnie widac:tak:

objawow w sumie szczegolnych nie mam - wiec super tak jak z 1 ciaza. czasem mi sie zle zrobi, czasem cos zakluje - ale nie skupiam sie na tym... no apetyt mam duzy.

witam nowe mamuski - i gratuluje :-D

widze ze cos nie ma zgody co do wyboru moderatora ;-) faktycznie we dwie byloby latwiej. tylko bez glupawki - i ingerowania w cudze posty, tudziez zwracania uwagi co chwile - bo to zniecheca, szczegolnie nowe osoby. regulamin nie jest zadna swietoscia.
ja jestem za mamuska (tak bylo od poczatku ustalone) i skoro dobranocka jest chetna - to tez jestem za :tak:
co do grupy (tam to mi jakos nie po drodze) - moze lepiej otworzyc nowy watek - i poprostu zrobic go zamknietym.

milego dnia zycze :-)
 
Mi kalendarze chińskie też się nie zgadzały:))

Na razie czuję się ok tylko też pobolewa mnie brzuch no i piersi okrutnie bolą ale to też pewnie dlatego, że jeszcze karmię małą choć teraz ograniczyłam karmienie do minimum czyli tylko w nocy, a ile dziś było płaczu w nocy o cyca..ahh damy jakoś radę.
Poza tym na razie nikomu nie mówiłam o ciąży i na razie nie mam ochoty o tym mówić, poczekam do wizyty czyli jeszcze 2 tygodnie. M się do mnie nie odzywa bo mieliśmy sprzeczkę w sobote, więc atmosfera w domu nieciekawa przynajmniej tutaj mogę się wygadać:-)
 
tak dużo piszecie,że zapominam której co mam napisać......
ale ztego co pamiętam...
ula28 witaj na wątku, odkąd to czas jest wyznacznikiem cc?? nie wiem z jakiej przyczyny ja mialaś,ale moje koleżanka też sie męczyła 15h po czym stwierdzili,że jednak cc. potem jak opowiadała,to oni chcieli by w łapę im dała,stąd tak długo zwlekali.. jesli będziesz mieć wskazania do cc to Ci ją zrobioną,nie zależnie czy to było po roku czy po 10 latach.

....noi zapomniałam co której mialam napisać............:/

Asionek ja mieszkam w departamencie 25 blisko Szwajcarii
a jak dlugo tu siedzisz?? fajnie Ci tam na południu,cieplej,wiecej Polaków itd.
umiesz język?

a co do tych chińskich kalendarzy to o dupee rozbić...mnie sie nic nie sprawdza.
lepiej wziąć obrączkę i z niej sobie wywróżyć ilość dzieci i płeć


edi85 toś Ty matka Polka skoro cycem jeszcze karmisz,dwulatkę prawie :p
 
Ostatnia edycja:
Hej,
kurczaczki co za dzień, padnięta jestem strasznie, całą noc się męczyłam, najpierw padłam jak zabita i nawet filmu nie byłam w stanie oglądać, a później budziłam się co chwilę i teraz czuję się jak jakieś zombi...

Witam nową październikówkę :-)

lilu83 jeżeli chodzi o CC jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, komplikacji to nie robią, chyba że od uprzedniego cięcia upłynęło mało czasu, to wtedy też CC bo boją się żeby blizna nie pękła...
Tak ja słyszałam od lekarza, zresztą to samo napisałaś - ale tutaj jedna z naszych mam na forum, ula28, wątpiła aby przy braku przeciwskazań i upływie 2,5 roku robili CC (porzynajmniej ja tak zrozumiałam)
Później jak będzie tak daleko zapytam się czy ja SN czy jednak CC, a to nie jest takie fajne...
 
Ostatnia edycja:
lilu83 jeżeli chodzi o CC jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, komplikacji to nie robią, chyba że od uprzedniego cięcia upłynęło mało czasu, to wtedy też CC bo boją się żeby blizna nie pękła...

yustunia to nie chodzi o bliznę tylko o macicę,żeby w czasie skurczy nie pekla,słyszałam,że wówczas robią ciut wcześniej żeby temu zapobiec,ale chyba na to reguły nie ma....większe ryzyko jest jak zajdziesz w ciaze po cc za kilka miesięcy,dlatego lekarze trąbią że kolejne po cc minimum 1,5- 2 lat.
znam takie kobiety,że pierwsze cc a drugie naturalnie...
 
Chętnie bym z Wami podyskutowała o porodach, ale nie mam doświadczenia...to będzie moja pierwsza dzidzia...:)

Ja tak w ciągu dnia tylko krótko, bo mam dużo pracy...ale podczytuję wszystko...
 
Witajcie dziewczyny!!!!
Witam nowe mamusie!!!!!

Alez Wy produkujecie...nawet nie probuje nadrabiac....

Moja Darunia ma angine,wlasnie wrocilysmy od lekarki,dostala antybiotyk,od wczoraj sie ode mnie nie odkleja,ale czego sie nie robi dla chorego dzieciatka...Dobrze ze ma ferie...

Wczoraj spalysmy 20 h na cala dobe!!!!!!Obie!!!!!
milego dzionka
 
reklama
Chętnie bym z Wami podyskutowała o porodach, ale nie mam doświadczenia...to będzie moja pierwsza dzidzia...:)

Ja tak w ciągu dnia tylko krótko, bo mam dużo pracy...ale podczytuję wszystko...
Hopee ja identycznie;)
Bez doswiadczenia i z pracy;p
Pozdrowienia i do wieczora!
 
Do góry