reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Pierwszy dzien OM - zdecydowanie ta metoda przewaza i stanowi podstawe do wyliczenia terminu przewidywanego porodu
 
reklama
Mhm to ja chyba sie chyba coś "walnęłam" na tych obliczeń, a więc delikatnie mówiąc skłamałam mówiąc że jestm 6-7 tydzień..to dopiero PRAWIE 6 tydzień :) to moze dlatgeo nie powinnam jeszcze robic USG??? Pomozcie bo jutro mam wizyte aaaa
 
Usg możesz zrobić , ja nie widze zadnych przeszkód :)
to kiedy mialas ostatnią @ ?????? I cykle masz regularne i co ile ????
 
Kobietki mam pytanie bo sie juz pogubiła:( Od kiedy liczy się wiek dziecka od ostatniej miesiączki czy od dnia poczęcia bo to jest jendka różnica 2,5 tygodnia...

a wiesz kiedy było poczęcie??? ja wczoraj usłyszałam hmmm pani nie wie kiedy było poczęcie pani zna date "sobotniej gorączki" ;) Teoretycznie od dnia ostatniej @ ale jak masz długie cykle lub nieregularne to też może być różnica w obliczeniach.
 
reklama
Do góry