reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
nie martwie sie za bardzo:) apetyt moze wrocic mdlosciom mowie stanowcze NIE!!!!!

Mi bardzo wczesnie widac brzuszek- w poprzedniej ciazy w 6 miesiacu wygladałam jakbym miala juz rodzic...grrrr a polozne w szpitalu myslaly ze urodze blizniaki- brzuch byl przeogromny i wszystkie kg mi szly w brzuch a w dupci i udach byłam chuda...:p


tylko sie nie bić wystarczy dla wszystkich ;-):-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Vileyka tulę mocno, dużo zdrowia i spokoju życzę oraz bardzo szybko dobrej nowiny za co trzymam mocno kciuki

Ja zauważyłam coś dziwnego, poprzednia ciąża była serowo pomarańczowa, znaczy biały ser non stop i duuuużo soku pomarańczowego, a teraz mięsko, mielone, kiełbaski, ser żółty, pomidory i ogórki i od kawy mnie nie odrzuca, bo w poprzedniej na początku miałam awersją, ale później przeszło...

tylko od flaczków mnie odrzuciło, nigdy tego nie lubiłam i mąż sam sobie musiał odgrzewać i myć garnek :-D
 
A ja obiad, na który wczoraj nie mogłam patrzeć - dzisiaj wcinam z apetytem:-)
Zauważyłam jeszcze, że się strasznie guzdram z jedzeniem;-)
 
Ostatnia edycja:
ja mam najpozniej wizyte bo dopiero 24 :(

ja mam później bo dopiero w marcu :-) I to nie wiem którego bo jeszcze się nie zarejestrowałam :-)

ja raz mam apetyt i to spory , a raz nie :) nie masz sie co martwic jeszcze bedziesz jadla za dwoje hehe

W ciaży nie je się za dwóch tylko DLA DWÓCH. Musiałam to całej rodzinie tłumaczyć bo się mnie czepiali...

Mi bardzo wczesnie widac brzuszek- w poprzedniej ciazy w 6 miesiacu wygladałam jakbym miala juz rodzic...grrrr a polozne w szpitalu myslaly ze urodze blizniaki- brzuch byl przeogromny i wszystkie kg mi szly w brzuch a w dupci i udach byłam chuda...:p

U mnie było odwrotnie - jak przyjechałam rodzić to mnie oglądali jak eksponat! :-) Wszystkich lekarzy zawołali, obracali mnie, badali... Miałam brzuszek wyglądający na 5-6 miesiąc najwyzej! Przytyłam niecałe 8 kilo, ale ciaza jak z podręcznika. Poród jak z bajki. Mam nadzieję, że i teraz tak będzie, bo boję się rozstępów...
 
dobranocka- rowniez zazdroszcze tak "szczuplej" ciazy:) mi przybylo 25 kg tym razem tak sie nie zaniedbam...wtedy non stop siedzialam w domu i jadlAM teraz mam malego łobuza a na wakacjach pasierba ...uwierzcie mi nie ma szans na odpoczynek przy nich:)
 
Dobranocka powiedzialam to dla zartow , bo chyba kazdy wie , ze je sie dla dwsojga nie za dwoje ;))


To dobrze, że już się lepiej czujesz:)

Hihihi, Asionek - ustaw się w kolejce;-)

oki hehe ustawie sie :)

nie martwie sie za bardzo:) apetyt moze wrocic mdlosciom mowie stanowcze NIE!!!!!

Mi bardzo wczesnie widac brzuszek- w poprzedniej ciazy w 6 miesiacu wygladałam jakbym miala juz rodzic...grrrr a polozne w szpitalu myslaly ze urodze blizniaki- brzuch byl przeogromny i wszystkie kg mi szly w brzuch a w dupci i udach byłam chuda...:p


tylko sie nie bić wystarczy dla wszystkich ;-):-D

fajnie , ze tylko w brzuszek poszlo :) tez bym tak chciala
 
reklama
Do góry