reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Witajcie:) Zaniedbałam was trochę...witam nowe mamusie:-)

Ja się zbierałam w sobie, żeby tu zajrzeć i znów jakichś głupot w internecie nie przeczytać. Ale rozmawiałam z koleżanką, która też jest w ciąży, porównałam objawy i chyba jednak jestem w ciąży, choć do piątku będę żyła w niepewności:(

Niesamowita historia z Apnoe...:-(
 
reklama
No ja już wszystko wiem. Dzidziusia brak. I teraz albo mam niedoczynność tarczycy, albo pcos. Czyli trochę sobie jeszcze poczekam na duży brzuszek...
 
Vileyka, wszystko w swoim czasie. Może rzeczywiscie lepiej poczekać z dzidziusiem, aż Twój organizm się wzmocni i wyzdrowieje, niż teraz ryzykować że coś będzie nie tak...? Dzidziuś przecież najważniejszy! Ale i tak mi przykro że nie będziesz październikówką 2011... Trzymam kciuki żeby następnym razem się udało!!!!!!!
 
Asionek:)- zapraszam na gołabeczki:) jest ich troche:)

Vileyka- bardzo mi przykro...:(

Mere- nie szukaj sobie powodów do zmarwien:) zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze:)mnie od wczoraj dokucza bol krzyza:/ grrr

Radson - plusem cc jest to ze sie nie nameczysz tyle co przy Sn - ale pozniej dluuzej sie do siebie dochodzi :( ale gdy bede miala wybór to wybiore CC

dziewczyny ja wogole nie mam apetytu - w pierwszej ciazy jadlam naprawde za 2 nawet w pierwszych tyg - a teraz wogole glodu nie czuje, nawet na slodkie nie mam ochoty:/

ja mam najpozniej wizyte bo dopiero 24 :(
 
Ja rano mam wilczy apetyt, cały dzień chodzę głodna, a po południu, tak wieczorem to z jednej strony jestem dalej głodna, a z drugiej nie mogę na jedzenie patrzeć:szok:
Hmm, ale w sumie gołąbka bym zjadła:)
 
Przykro mi Vileyka...

Co jedna to straszniejszą historię o tych lekarzach opowiada :szok: Aż mi się odechciewa...

Ja jestem zdecydowana na CC i zamierzam twardo walczyć o swoje.

Apetytu też nie mam, muszę się zmuszać do jedzenia.
 
właśnie zaliczylam pierwsze haftowanie (Pawełek śmietankowy) choć to jeszcze za wcześnie na wymioty hormonalne (pewnie się zaczną mdłosci za jakieś 2 tygodnie), to po trzech dniach niejedzenia Pawełek się po prostu nie przyjął. A nie jadłam bo trzy dni miałam gorączkę (grypową) 38,6 i za nic nie chciała się zbić (zbijała się na 2-3 godziny i znowu wracała ...). Dzisiaj rano było pierwsze sniadanie :-) bo i gorączka już znikła - zwykłe ciażowe 37,2! :-)
 
reklama
ja mam wizytę 23 lutego...i już nie mogę się doczekać....ale martwię się cały czas moimi plamieniami bo nie ustępują...wrrrr

moze idz wczesniej skoro plamisz ?? takie rzczy trzeba sprawdzac ....

Witajcie:) Zaniedbałam was trochę...witam nowe mamusie:-)

Ja się zbierałam w sobie, żeby tu zajrzeć i znów jakichś głupot w internecie nie przeczytać. Ale rozmawiałam z koleżanką, która też jest w ciąży, porównałam objawy i chyba jednak jestem w ciąży, choć do piątku będę żyła w niepewności:(

Niesamowita historia z Apnoe...:-(

moja droga przyjade chyba do ciebie ( a mam daleko hehe ) i ci przetrzepie tylek jak nie przestaniesz wymyslac :)
czekaj na wizyte i nie czytaj bzdur na necie !!


No ja już wszystko wiem. Dzidziusia brak. I teraz albo mam niedoczynność tarczycy, albo pcos. Czyli trochę sobie jeszcze poczekam na duży brzuszek...


jejku jak mi przykro :( trzymaj sie kochana !!! tule i trzymam kciuki za &&&&&&&&&&&&&&& rychle zajscie w ciaze :) bedzie dobrze !!


Mikusia oj nie pogardze :)
ja raz mam apetyt i to spory , a raz nie :) nie masz sie co martwic jeszcze bedziesz jadla za dwoje hehe
 
Do góry